Certyfikacja Akademii FC Komorów – szczegóły.

UKS FC Komorów stara się o złotą gwiazdkę w Programie Certyfikacji PZPN. Bardzo prosimy wszystkich rodziców o jak najszybsze zarejestrowanie swoich dzieci w systemie.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to inicjatywa mająca na celu weryfikację akademii piłkarskich w Polsce, dzięki czemu rodzice będą mieli pewność, że dana akademia spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna i posiada wykwalifikowaną kadrę.

O certyfikat można się ubiegać na jednym z trzech poziomów – złota gwiazdka, srebrna oraz brązowa. Jest to ogromne wyróżnienie dla akademii, a także, dzięki wsparciu finansowemu od rządu, szansa na otrzymanie dofinansowania dla klubu. Jako UKS FC Komorów staramy się o najbardziej prestiżowe wyróżnienie, czyli złoty certyfikat.

Obecnie trwa etap rejestracji zawodników w szkółce. Bardzo gorąco prosimy wszystkich o JAK NAJSZYBSZE zarejestrowanie swoich dzieci na portalu Łączy nas piłka. Trwa to dosłownie chwilę, a jest konieczne do tego, byśmy mogli uzyskać certyfikat. Poniżej kilka linków do video na platformie YouTube, na których krok po kroku wytłumaczony jest proces rejestracji, kolejno:

Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka

Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)

Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce

Ponadto w zakładkach systemu certyfikacji znajdą Państwo zakładkę: „dokumenty” > FAQ, gdzie również umieszczone są instrukcje. Wygodnie jest także skorzystać z bota Messengerowego – po kliknięciu w czerwono-białą ikonę Messengera uzyskujemy dostęp do bota, który pokieruje nas przez cały proces.

Z góry dziękujemy wszystkim za szybką rejestrację.. Zarząd UKS FC KOMORÓW.