Historia klubu

FC komorow_logo

Uczniowski Klub Sportowy UKS FC Komorów powstał w roku 2011 z inicjatywy rodziców dzieci, które chodziły na zajęcia z piłki nożnej w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie i pana Marka Perza, nauczyciela WF.

Celem Klubu było i jest zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do uprawiania ulubionej dyscypliny sportowej jaką jest piła nożna.
Przez przeszło pięć lat działalności przez Klub przewinęło się ponad 150 dzieci w różnym wieku.

Początkowe zajęcia treningowe i nauki gry, stopniowo przekształcały się w udziały w turniejach halowych oraz na boiskach otwartych, aż po pełnowymiarowe rozgrywki ligowe organizowane przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Aktualnie w Klubie trenuje ok. 150 zawodników w dziewięciu grupach:

1. 2004
  2. 2005/2006
  3. 2007
  4. 2008
  5. 2009
  6. 2010
  7. 2011
  8. 2012
  9. drużyna seniorów

Wszystkie nasze drużyny grają w lidze Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do naszego Klubu!

Poniżej film prezentujący nasze podejście do rozwoju umiejętności piłkarskich naszych podopiecznych.