Rocznik 2010

KS URSYNÓW CUP

Grupa A

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Aleksander Barcikowski

WYNIKI:

FC Komorów II 1:1 Delta I Warszawa (gol samobójczy)

FC Komorów II 1:2 Błonianka Błonie (br. Gustaw Żaglewski)

FC Komorów II 0:0 KS Ursynów II

FC Komorów II 2:0 FC Komorów (Maurycy Baszta, Gustaw Żaglewski)


KS URSYNÓW CUP

Grupa B

Zagraliśmy w składzie: Stanisław Biskot-Jenda, Jeremiasz Gliniak, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Sandra Zabielska, Michał Zalesiński, Piotr Gawin, Filip Kwiatkowski, Szymon Skrzypczak, Andrzej Jóźwik

WYNIKI:

FC Komorów 1:1 UKS Krauzówka (br. Szymon Skrzypczak)

FC Komorów 0:0 Delta II Warszawa

FC Komorów 0:4 KS Ursynów I

FC Komorów 0:2 FC Komorów II


KS URSYNÓW CUP 

Grupa A

Data: 9 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), Boisko pod balonem, ul. Koncertowa 4, Warszawa – Ursynów
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy: KS Ursynów II, KS Delta I Warszawa, Błonianka Błonie

Powołania: 

  • Jędrzej Staniszkis
  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Jakub Kłobukowski
  • Antoni Skorupski
  • Gustaw Żaglewski
  • Aleksander Barcikowski
  • Gabriel Lewandowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Maurycy Baszta

KS URSYNÓW CUP 

Grupa B

Data: 9 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), Boisko pod balonem, ul. Koncertowa 4, Warszawa – Ursynów
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy: KS Ursynów I, KS Delta II Warszawa, UKS Krauzówka

Powołania: 

  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Jeremiasz Gliniak
  • Szymon Skrzypczak
  • Andrzej Jóźwik
  • Piotr Gawin
  • Michał Zalesiński
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Filip Kwiatkowski
  • Sandra Zabielska
  • Jakub Dunikowski

MILAN SPORT CUP

Grupa B

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Jeremiasz Gliniak, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Stanisław Biskot-Jenda, Gustaw Żaglewski, Jakub Dunikowski, Sandra Zabielska, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Radosław Wyszomirski, Michał Zalesiński

WYNIKI:

FC Komorów 0:4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

FC Komorów 0:3 Mszczonowianka Mszczonów

FC Komorów 2:1 Widok Skierniewice (br. Gustaw  Żaglewski, gol samobójczy)

FC Komorów 0:2 Mundialito 

FC Komorów 1:2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki (br. Gustaw Żaglewski)

FC Komorów 1:1 Strikers Grójec (br. Jeremiasz Gliniak)


MILAN SPORT CUP

Grupa A

Zagraliśmy w składzie: Franciszek Rzepiela, Gabriel Lewandowski, Andrzej Jóźwik, Maurycy Baszta, Aleksander Barcikowski, Jędrzej Staniszkis, Filip Kwiatkowski, Jakub Kłobukowski

WYNIKI:

FC Komorów 8:0 GLKS Nadarzyn (br. Maurycy Baszta 3x, Gabriel Lewandowski 2x, Franciszek Rzepiela, Jakub Kłobukowski, gol samobójczy)

FC Komorów 6:1 Milan Milanówek (br. Aleksander Barcikowski 2x, Maurycy Baszta, Franciszek Rzepiela, Gabriel Lewandowski, gol samobójczy)

FC Komorów 4:0 Offensywa Książenice (br. Gabriel Lewandowski, Maurycy Baszta, Aleksander Barcikowski, gol samobójczy)

FC Komorów 1:0 Perła Złotokłos (Andrzej Jóźwik)

FC Komorów 0:1 Tur Jaktorów

Półfinał:

FC Komorów 2:2 k. 1:2 Strikers Grójec (br. Gabriel Lewandowski, Maurycy Baszta) 

Mecz o 3 miejsce:

FC Komorów 0:1 Perła Złotokłos


MILAN SPORT CUP 

Data: 25 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Hala sportowa przy SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołania: 

  • Adrian Jackiewicz
  • Stanisław Biskot-jenda
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Michał Zalesiński
  • Gustaw Żaglewski
  • Jeremiasz Gliniak
  • Antoni Skorupski
  • Radosław Wyszomirski
  • Sandra Zabielska
  • Jakub Dunikowski
  • Stanisław Zawarczyński

TERMINARZ:

12:45  FC KOMORÓW – Pogoń Grodzisk Maz.

13:15 Mundialito – FC KOMORÓW

14:15 FC KOMORÓW – Pogoń Siedlce I

14:45 Widok Skierniewice – FC KOMORÓW

16:00 FC KOMORÓW – Mszczonowianka Mszczonów


MILAN SPORT CUP 

Data: 25 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 8:20 (najpóźniej), Hala sportowa przy SP, ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołania: 

  • Nadi Yorumez
  • Maurycy Baszta
  • Franciszek Rzepiela
  • Gabriel Lewandowski
  • Andrzej Jóźwik
  • Aleksander Barcikowski
  • Jędrzej Staniszkis
  • Szymon Skrzypczak
  • Jakub Kłobukowski
  • Filip Kwiatkowski

TERMINARZ:

8:45 GLKS Nadarzyn – FC KOMORÓW II

9:45 FC KOMORÓW II – Milan Milanówek

10:45  FC KOMORÓW II – Pogoń Siedlce I

11:30 Perła Złotokłos – FC KOMORÓW II

12:00 FC KOMORÓW II – TUR JAKTORÓW

 


XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Grupa B

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Stanisław Biskot-Jenda, Andrzej Jóźwik, Sandra Zabielska, Jakub Dunikowski, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jeremiasz Gliniak, Szymon Skrzypczak, Jakub Kłobukowski

WYNIKI:

FC Komorów 2:5 S.A.P Andrespolia (br. Andrzej Jóźwik, Jakub Kłobukowski)

FC Komorów 0:0 KS Grom Północ 

FC Komorów 1:1 AP Champions Mińsk Mazowiecki (br. Szymon Skrzypczak)


XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Grupa A

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Franciszek Rzepiela, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Maurycy Baszta, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Aleksander Barcikowski, Filip Kwiatkowski

WYNIKI:

FC Komorów 1:2 AP Champions Mińsk Mazowiecki II (br. Franciszek Rzepiela)

FC Komorów 4:1 Znicz Pruszków II (br. Maurycy Baszta, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski)

FC Komorów 5:1 GKS Chynów (br. Maurycy Baszta, Aleksander Barcikowski, Gabriel Lewandowski, Mateusz Sęk)

Ćwierćfinał:

FC Komorów 0:3 KS Grom Północ


XV TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 

Data: 17 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 14:30 (najpóźniej), ul. Białowieska 22, Warszawa
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

TERMINARZ:

GRUPA A

15:20 AP Champions Mińsk Maz. – FC KOMORÓW

16:00 FC KOMORÓW – Znicz Pruszków II

16:20 GKS Chynów – FC KOMORÓW

http://www.mlf.org.pl/druzyna.php?id=598

GRUPA B

15:20 FC KOMORÓW II – S.A.P Andrespolia

15:40 FC KOMORÓW II – KS Grom Północ

16:20 AP Champions Mińsk Maz. – FC KOMORÓW II

http://www.mlf.org.pl/druzyna.php?id=599


FC KOMORÓW 6:4  UKS ŁADY

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jędrzej Staniszkis, Adrian Jackiewicz, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Gabriel Lewandowski, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Michał Zalesiński, Stanisław Biskot-Jenda, Jeremiasz Gliniak, Andrzej Jóźwik, Jakub Dunikowski, Filip Kwiatkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Maurycy Baszta 3x, Gabriel Lewandowski, Nadi Yorumez, Bruno Litwiniak-Kossakowski

1:0 Maurycy Baszta (as. Filip Kwiatkowski), 2:2 Gabriel Lewandowski (as. Stanisław Biskot-Jenda), 3:2 Maurycy Baszta (rzut wolny), 4:3 Maurycy Baszta (as. Jeremiasz Gliniak), 5:3 Nadi Yorumez (as. Maurycy Baszta), 6:3 Bruno Litwiniak-Kossakowski


JAGUAR MICHAŁOWICE 2:13  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Gustaw Żaglewski, Szymon Skrzypczak, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Sandra Zabielska, Mateusz Sęk, Aleksander Barcikowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mateusz Sęk 5x, Gustaw Żaglewski 4x, Aleksander Barcikowski 3x, Stanisław Zawarczyński

1:0 Mateusz Sęk, 2:0 Aleksander Barcikowski (as. Mateusz Sęk), 3:0 Mateusz Sęk, 4:0 Mateusz Sęk, 5:1 Gustaw Żaglewski (as Szymon Skrzypczak), 6:1 Gustaw Żaglewski, 7:1 Gustaw Żaglewski, 8:1 Aleksander Barcikowski, 9:1 Gustaw Żaglewski, 10:1 Aleksander Barcikowski (as. Mateusz Sęk), 11:2 Stanisław Zawarczyński (as. Szymon Skrzypczak), 12:2 Mateusz Sęk (Aleksander Barcikowski), 13:2 Mateusz Sęk


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z UKS ŁADY

Data: 4 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 16:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Gabriel Lewandowski
  • Maurycy Baszta
  • Adrian Jackiewicz
  • Radosław Wyszomirski
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Andrzej Jóźwik
  • Jeremiasz Gliniak
  • Jakub Dunikowski
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Filip Kwiatkowski

DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z JAGUAREM MICHAŁOWICE

Data: 3 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 9:00 (najpóźniej), Orlik w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 9:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Grzegorz Gniadzik
  • Michał Zalesiński
  • Aleksander Barcikowski
  • Sandra Zabielska
  • Gustaw Żaglewski
  • Antoni Skorupski
  • Franciszek Rzepiela
  • Mateusz Sęk
  • Szymon Skrzypczak
  • Jakub Kłobukowski
  • Stanisław Zawarczyński

FC KOMORÓW 3:1  AP ŻYRARDÓW III

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Franciszek Rzepiela, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Szymon Skrzypczak, Stanisław Biskot-Jenda, Michał Zalesiński, Andrzej Jóźwik, Jakub Kłobukowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zalesiński, Szymon Skrzypczak, Gabriel Lewandowski

1:0 Michał Zalesiński, 2:1 Szymon Skrzypczak, 3:1 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk)


SPARING

FC KOMORÓW 1:17  AP MŁODY TALENT

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Stanisław Biskot-Jenda, Michał Zalesiński, Sandra Zabielska, Piotr Gawin, Aleksander Janicki, Jakub Dunikowski, Radosław Wyszomirski

Strzelec bramek dla FC Komorów: Radosław Wyszomirski


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z AP ŻYRARDÓW III

Data: 29 października (poniedziałek)
Zbiórka: godz. 17:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Gustaw Żaglewski
  • Maurycy Baszta
  • Antoni Skorupski
  • Gabriel Lewandowski
  • Franciszek Rzepiela
  • Filip Kwiatkowski
  • Jakub Kłobukowski
  • Szymon Skrzypczak
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Michał Zalesiński
  • Andrzej Jóźwik
  • Stanisław Zawarczyński

SPARING Z AP MŁODY TALENT (gr. czerwona)

Data: 27 października (sobota)
Zbiórka: godz. 12:40 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, klubowe dresy

Powołani: 

  • Adrian Jackiewicz
  • Jędrzej Stanszkis
  • Radosław Wyszomirski
  • Grzegorz Gniadzik
  • Sandra Zabielska
  • Michał Zalesiński
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Piotr Gawin
  • Aleksander Janicki
  • Jeremiasz Gliniak
  • Jakub Kłobukowski
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Jakub Dunikowski
  • Aleksander Barcikowski

SPARING

AP MŁODY TALENT 1:17  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Stanisław Biskot-Jenda, Michał Zalesiński, Sandra Zabielska, Piotr Gawin, Jeremiasz Gliniak, Jakub Kłobukowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Stanisław Biskot-Jenda  5x, Jakub Kłobukowski 3x, Adrian Jackiewicz 2x, Jeremiasz Gliniak 2x, Piotr Gawin 2x, Michał Zalesiński 2x, Bruno Litwiniak-Kossakowski


SPARING Z AP MŁODY TALENT (gr. żółta)

Data: 24 października (środa)
Zbiórka: godz. 17:45 (najpóźniej), Orlik w Pruszkowie przy ZS nr 1 (ul. Promyka 24/26), początek meczu o godz. 18:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, klubowe dresy

Powołani: 

  • Adrian Jackiewicz
  • Radosław Wyszomirski
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Sandra Zabielska
  • Piotr Gawin
  • Aleksander Janicki
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Jeremiasz Gliniak
  • Michał Zalesiński
  • Andrzej Jóźwik
  • Jakub Kłobukowski

FC KOMORÓW 4:8  KS OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Stanisław Biskot-Jenda, Jeremiasz Gliniak, Szymon Skrzypczak, Jędrzej Staniszkis, Sandra Zabielska, Andrzej Jóźwik, Filip Kwiatkowski, Michał Zalesiński, Jakub Kłobukowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Kwiatkowski 2x, Michał Zalesiński, Szymon Skrzypczak


FC KOMORÓW 6:2  KS MILAN MILANÓWEK

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Franciszek Rzepiela, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Dunikowski, Bruno Litwiniak-Kossakowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Maurycy Baszta 2x, Stanisław Zawarczyński, Gustaw Żaglewski

1:0 Gabriel Lewandowski (as. Stanisław Zawarczyński), 2:0 Maurycy Baszta (as. Gabriel Lewandowski), 3:1 Gabriel Lewandowski (as. Franciszek Repiela), 4:2 Maurycy Baszta (as. Mateusz Sęk), 5:2 Stanisław Zawarczyński, 6:2 Gustaw Żaglewski


ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z KS OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.

Data: 21 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Sandra Zabielska
  • Filip Kwiatkowski
  • Jeremiasz Gliniak
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Jakub Kłobukowski
  • Szymon Skrzypczak
  • Michał Zalesiński
  • Adrian Jackiewicz
  • Radosław Wyszomirski
  • Andrzej Jóźwik

ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z KS MILAN MILANÓWEK

Data: 21 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 10:30 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Gustaw Żaglewski
  • Maurycy Baszta
  • Mateusz Sęk
  • Antoni Skorupski
  • Franciszek Rzepiela
  • Gabriel Lewandowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Jakub Dunikowski
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski

MKS ZNICZ II PRUSZKÓW 2:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Andrzej Jóźwik, Maurycy Baszta, Gabriel Lewandowski, Filip Kwiatkowski, Stanisław Zawarczyński, Sandra Zabielska, Aleksander Barcikowski, Jakub Kłobukowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Maurycy Baszta 2x, Mateusz Sęk 2x, Gabriel Lewandowski, Aleksander Barcikowski

1:0 Maurycy Baszta, 2:0 Gabriel Lewandowski (as. Stanisław Zawarczyński), 3:0 Mateusz Sęk, 4:1 Mateusz Sęk, 5:1 Aleksander Barcikowski, 6:2 Maurycy Baszta


MUKS UNIA WARSZAWA 6:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Adrian Jackiewicz, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Radosław Wyszomirski, Stanisław Biskot-Jenda, Jeremiasz Gliniak, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Szymon Skrzypczak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jeremiasz Gliniak 2x, Stanisław Biskot-Jenda 2x, Szymon Skrzypczak, Radosław Wyszomirski

1:1 Jeremiasz Gliniak, 2:1 Jeremiasz Gliniak (as. Stanisław Biskot-Jenda), 3:2 Stanisław Biskot-Jenda (as. Szymon Skrzypczak), 4:2 Szymon Skrzypczak (as. Bruno Litwiniak-Kossakowski), 5:5 Radosław Wyszomirski (as. Gustaw Żaglewski), 6:6 Stanisław Biskot-Jenda


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Data: 13 października (sobota)
Zbiórka: godz. 16:00 (najpóźniej), Boisko sztuczne MZOS w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Jakub Kłobukowski
  • Andrzej Jóźwik
  • Filip Kwiatkowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Aleksander Barcikowski
  • Gabriel Lewandowski
  • Maurycy Baszta
  • Mateusz Sęk
  • Sandra Zabielska

SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z MUKS UNIA WARSZAWA

Data: 13 października (sobota)
Zbiórka: godz. 11:30 (najpóźniej), Orlik Rudzka (Warszawa-Bielany ul. Rudzka 6), początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Adrian Jackiewicz
  • Jakub Dunikowski
  • Radosław Wyszomirski
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Szymon Skrzypczak
  • Jeremiasz Gliniak
  • Antoni Skorupski
  • Gustaw Żaglewski

AP ŻYRARDÓW III 3:8  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jędrzej Staniszkis, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Andrzej Jóźwik, Maurycy Baszta, Gabriel Lewandowski, Filip Kwiatkowski, Stanisław Zawarczyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Filip Kwiatkowski 2x, Maurycy Baszta, Gustaw Żaglewski, gol samobójczy

1:1 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 2:1 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 3:1 Maurycy Baszta (as. Mateusz Sęk), 5:3 Filip Kwiatkowski, 6:3 gol samobójczy, 7:3 Gabriel Lewandowski (as. Filip Kwiatkowski), 8:3 Gustaw Żaglewski (as. Stanisław Zawarczyński)


FC KOMORÓW 2:7  SEMP II URSYNÓW

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Aleksander Barcikowski, Sandra Zabielska,  Grzegorz Gniadzik, Andrzej Jóźwik, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Aleksander Barcikowski 2x

1:0 Aleksander Barcikowski (as. Andrzej Jóźwik), 2:0 Aleksander Barcikowski (as. Andrzej Jóźwik)


PKS LEGION PRUSZKÓW 3:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Szymon Skrzypczak, Maurycy Baszta, Gabriel Lewandowski, Filip Kwiatkowski, Franciszek Rzepiela

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Maurycy Baszta 2x, Gabriel Lewandowski

1:1 Maurycy Baszta (as. Mateusz Sęk), 2:2 Maurycy Baszta (as. Gabriel Lewandowski), 3:2 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta)


CZWARTA (ZALEGŁA)  KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z AP ŻYRARDÓW III

Data: 8 października (poniedziałek)
Zbiórka: godz. 18:15 (najpóźniej), Boisko w Żyrardowie (ul. Pileckiego 25/27 ), początek meczu o godz. 18:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Jędrzej Staniszkis
  • Antoni Skorupski
  • Mateusz Sęk
  • Gabriel Lewandowski
  • Maurycy Baszta
  • Gustaw Żaglewski
  • Jakub Kłobukowski
  • Filip Kwiatkowski
  • Andrzej Jóźwik
  • Stanisław Zawarczyński

SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z SEMP II URSYNÓW

Data: 7 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 17:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 18:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Jakub Dunikowski
  • Grzegorz Gniadzik
  • Sandra Zabielska
  • Michał Zalesiński
  • Stanisław Zawarczyński
  • Adrian Jackiewicz
  • Radosław Wyszomirski
  • Andrzej Jóźwik
  • Aleksander Barcikowski

SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z PKS LEGION PRUSZKÓW

Data: 7 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 10:30 (najpóźniej), Stadion MOS w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego 2), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Gustaw Żaglewski
  • Maurycy Baszta
  • Jakub Kłobukowski
  • Antoni Skorupski
  • Gabriel Lewandowski
  • Franciszek Rzepiela
  • Filip Kwiatkowski
  • Szymon Skrzypczak

UKS ŁADY 8:9  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Franciszek Rzepiela, Sandra Zabielska,  Grzegorz Gniadzik, Andrzej Jóźwik, Filip Kwiatkowski, Adrian Jackiewicz, Radosław Wyszomirski, Michał Zalesiński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Franciszek Rzepiela 3x, Filip Kwiatkowski 3x, Michał Zalesiński 2x, Andrzej Jóźwik


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z UKS ŁADY

Data: 3 października (środa)
Zbiórka: godz. 18:40 (najpóźniej), Boisko w Ładach (ul. Długa 49), początek meczu o godz. 19:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Jakub Dunikowski
  • Adrian Jackiewicz
  • Radosław Wyszomirski
  • Grzegorz Gniadzik
  • Filip Kwiatkowski
  • Franciszek Rzepiela
  • Andrzej Jóźwik
  • Sandra Zabielska
  • Michał Zalesiński

FC KOMORÓW 8:5  JAGUAR MICHAŁOWICE

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jakub Kłobukowski, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Szymon Skrzypczak, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Aleksander Barcikowski, Gabriel Lewandowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Aleksander Barcikowski 2x, Mateusz Sęk, Szymon Skrzypczak, Maurycy Baszta

1:0 Mateusz Sęk, 2:1 Aleksander Barcikowski (as. Szymon Skrzypczak), 3:1 Gabriel Lewandowski (as. Szymon Skrzypczak), 4:2 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 5:3 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 6:4 Szymon Skrzypczak (as. Gustaw Żaglewski), 7:5 Aleksander Barcikowski (as. Maurycy Baszta), 8:5 Maurycy Baszta


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z UKS JAGUAR MICHAŁOWICE

Data: 30 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 14:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 14:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Gustaw Żaglewski
  • Szymon Skrzypczak
  • Maurycy Baszta
  • Jeremiasz Gliniak
  • Gabriel Lewandowski
  • Aleksander Barcikowski
  • Jakub Kłobukowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Antoni Skorupski

 


SPARING

FC KOMORÓW 10:4  PIAST PIASTÓW

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Adrian Jackiewicz, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Stanisław Biskot-Jenda, Michał Zalesiński, Sandra Zabielska, Franciszek Rzepiela, Grzegorz Gniadzik, Andrzej Jóźwik, Filip Kwiatkowski, Jakub Dunikowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Franciszek Rzepiela 4x, Michał Zalesiński 2x, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Filip Kwiatkowski

MECZ PRZERWANY PO 3 KWARCIE W POWODU BARDZO ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH! 


SPARING

BKS NAPRZÓD BRWINÓW 0:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Aleksander Barcikowski, Szymon Skrzypczak, Jeremiasz Gliniak, Antoni Skorupski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Szymon Skrzypczak

MECZ PRZERWANY NA POCZĄTKU 3 KWARTY W POWODU BARDZO ZŁYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH! ZOSTANIE ROZEGRANY OD NOWA  W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE!


SPARING Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 24 września (poniedziałek)
Zbiórka: godz. 17:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, klubowe dresy

Powołani: 

  • Michał Zalesiński
  • Jędrzej Staniszkis
  • Filip Kwiatkowski
  • Jakub Dunikowski
  • Sandra Zabielska
  • Andrzej Jóźwik
  • Grzegorz Gniadzik
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Radosław Wyszomirski
  • Adrian Jackiewicz
  • Franciszek Rzepiela
  • Stanisław Biskot-Jenda

SPARING Z BKS NAPRZÓD BRWINÓW

Data: 24 września (poniedziałek)
Zbiórka: godz. 17:30 (najpóźniej), Stadion w Brwinowie (ul. Turystyczna 4), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, klubowe dresy

Powołani: 

  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Antoni Skorupski
  • Maurycy Baszta
  • Jakub Kłobukowski
  • Jeremiasz Gliniak
  • Gabriel Lewandowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Aleksander Barcikowski
  • Szymon Skrzypczak
  • Gustaw Żaglewski

KS MILAN MILANÓWEK 3:8  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Stanisław Biskot-Jenda, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Antoni Skorupski, Aleksander Barcikowski, Filip Kwiatkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Aleksander Barcikowski 2x, Filip Kwiatkowski, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk

1:0 Filip Kwiatkowski (as. Maurycy Baszta), 2:0 Aleksander Barcikowski (as. Stanisław Biskot-Jenda), 3:1 Aleksander Barcikowski (as. Antoni Skorupski), 4:2 Gabriel Lewandowski, 5:2 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 6:3 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 7:3 Gustaw Żaglewski (as. Filip Kwiatkowski), 8:3 Mateusz Sęk (as. Aleksander Barcikowski)


KS OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ. 9:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Jeremiasz Gliniak, Stanisław Zawarczyński, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Franciszek Rzepiela, Sandra Zabielska, Szymon Skrzypczak, Grzegorz Gniadzik, Andrzej Jóźwik

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Stanisław Zawarczyński 2x, Szymon Skrzypczak

1:1 Stanisław Zawarczyński (as. Sandra Zabielska), 2:7 Szymon Skrzypczak, 3:7 Stanisław Zawarczyński (as. Andrzej Jóźwik)


TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z KS OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.

Data: 15 września (sobota)
Zbiórka: godz. 14:15 (najpóźniej), Stadion w Ożarowie Mazowieckim (ul. Poznańska 123), początek meczu o godz. 14:45
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Grzegorz Gniadzik
  • Sandra Zabielska
  • Jakub Dunikowski
  • Jeremiasz Gliniak
  • Adrian Jackiewicz
  • Szymon Skrzypczak
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Franciszek Rzepiela
  • Andrzej Jóźwik

TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z KS MILAN MILANÓWEK

Data: 16 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:45 (najpóźniej), Stadion w Milanówku (ul. Turczynek 8), początek meczu o godz. 14:15
Stroje: pomarańczowe stroje treningowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Mateusz Sęk
  • Maurycy Baszta
  • Gabriel Lewandowski
  • Gustaw Żaglewski
  • Aleksander Barcikowski
  • Jakub Kłobukowski
  • Filip Kwiatkowski
  • Antoni Skorupski
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Radosław Wyszomirski

FC KOMORÓW 3:3  MUKS UNIA WARSZAWA

Zagraliśmy w składzie: Jędrzej Staniszkis, Stanisław Biskot-Jenda, Radosław Wyszomirski, Bruno Litwiniak-Kossakowski, Jakub Dunikowski, Franciszek Rzepiela, Sandra Zabielska, Filip Kwiatkowski, Grzegorz Gniadzik, Andrzej Jóźwik

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Sandra Zabielska, Franciszek Rzepiela, Radosław Wyszomirski

1:1 Sandra Zabielska, 2:2 Franciszek Rzepiela, 3:3 Radosław Wyszomirski


FC KOMORÓW 4:3  MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Adrian Jackiewicz, Aleksander Barcikowski, Szymon Skrzypczak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mateusz Sęk 2x, Aleksander Barcikowski, gol samobójczy

1:0 Aleksander Barcikowski, 2:0 gol samobójczy, 3:0 Mateusz Sęk, 4:3 Mateusz Sęk


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Data: 9 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 9:30
Stroje: pomarańczowe stroje treningowe, białe getry,  ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Jakub Kłobukowski
  • Mateusz Sęk
  • Gustaw Żaglewski
  • Maurycy Baszta
  • Gabriel Lewandowski
  • Stanisław Zawarczyński
  • Jeremiasz Gliniak
  • Aleksander Barcikowski
  • Szymon Skrzypczak
  • Adrian Jackiewicz

DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z MUKS UNIA WARSZAWA

Data: 9 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 14:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 14:30
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jędrzej Staniszkis
  • Stanisław Biskot-Jenda
  • Bruno Litwiniak-Kossakowski
  • Sandra Zabielska
  • Filip Kwiatkowski
  • Jakub Dunikowski
  • Andrzej Jóźwik
  • Grzegorz Gniadzik
  • Radosław Wyszomirski
  • Franciszek Rzepiela

FC KOMORÓW 10:2  PKS LEGION PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta, Jakub Kłobukowski, Gabriel Lewandowski, Stanisław Zawarczyński, Jeremiasz Gliniak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Mateusz Sęk 2x, Maurycy Baszta 2x, Stanisław Zawarczyński 2x, Jakub Kłobukowski, Jeremiasz Gliniak


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN (III LIGA) – MECZ Z PKS LEGION PRUSZKÓW

Data: 5 września (środa)
Zbiórka: godz. 17:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Gustaw Żaglewski
  • Mateusz Sęk
  • Maurycy Baszta
  • Stanisław Zawarczyński
  • Gabriel Lewandowski
  • Jakub Kłobukowski
  • Jeremiasz Gliniak

SEMP II URSYNÓW 8:8  FC KOMORÓW II

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Grzegorz Gniadzik, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Aleksander Barcikowski, Szymon Skrzypczak, Antoni Skorupski, Andrzej Jóźwik

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Skrzypczak 3x, Mateusz Sęk 3x, Aleksander Barcikowski, Andrzej Jóźwik


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN (IV LIGA) – MECZ Z SEMP II URSYNÓW

Data: 1 września (sobota)
Zbiórka: godz. 10:45 (najpóźniej), Orlik – SEMP w Warszawie – Ursynów (ul. Koncertowa 4), początek meczu o godz. 11:30
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Gustaw Żaglewski
  • Mateusz Sęk
  • Grzegorz Gniadzik
  • Aleksander Barcikowski
  • Szymon Skrzypczak
  • Antoni Skorupski
  • Andrzej Jóźwik

PODSUMOWANIE OBOZU – BĘDZIN 2018 (mecze kontrolne)

FC KOMORÓW 2009/10  12:4  SZOMBIERKI BYTOM 2010

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Mateusz Sęk 3x, Maurycy Baszta 2x, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Oliwier Stachlewski, Patryk Kawycz

FC KOMORÓW 2009/10  16:4  MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2010

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Mucha 3x, Tomasz Jędrych 3x, Oliwier Stachlewski 2x, Gabriel Lewandowski 2x, Jakub Kowalski 2x, Mateusz Sęk 2x, Stanisław Zawarczyński, Maciej Szustakiewicz

FC KOMORÓW 2010  20:3  SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2010

(mecz rozegrany w formule mieszanej – 6+1 oraz 4+1)

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mateusz Sęk 6x, Maurycy Baszta 5x, Stanisław Zawarczyński 4x, Gabriel Lewandowski 3x, Gustaw Żaglewski, gol samobójczy


SPARING

BKS NAPRZÓD BRWINÓW 10:5  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Aleksander Barcikowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Maurycy Baszta 2x, Mateusz Sęk 2x, Aleksander Barcikowski


SPARING Z BKS NAPRZÓD BRWINÓW

Data: 7 sierpnia (wtorek)
Zbiórka: godz. 17:30 (najpóźniej), Orlik w Brwinowie (ul. Józefa Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


ZNICZ II PRUSZKÓW 5:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński, Adrian Jackiewicz, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Fronckiewicz, Gabriel Lewandowski, Adrian Jackiewicz, Maurycy Baszta

1:0 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 2:2 Gabriel Lewandowski, 3:4 Adrian Jackiewicz (as. Filip Fronckiewicz), 4:5 Maurycy Baszta


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Data: 16 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz. 12:00 (najpóźniej), Boisko sztuczne przy stadionie MZOS w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Antoni Skorupski
    • Filip Fronckiewicz
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Jakub Kłobukowski
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Stanisław Zawarczyński
    • Gabriel Lewandowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Adrian Jackiewicz

 

LSS BRWINÓW 4:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Mateusz Sęk

1:2 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 2:2 Mateusz Sęk, 3:2 Gabriel Lewandowski, 4:3 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk)


 

DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LSS BRWINÓW

Data: 10 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:55 (najpóźniej), Orlik w Brwinowie (ul. Józefa Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 10:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Antoni Skorupski
    • Filip Fronckiewicz
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Jakub Kłobukowski
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Stanisław Zawarczyński
  • Gabriel Lewandowski

 

FC KOMORÓW 5:2  POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Adrian Jackiewicz, Radosław Wyszomirski, Maurycy Baszta, Filip Fronckiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Fronckiewicz 3x, Gabriel Lewandowski, Stanisław Zawarczyński

1:0 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz), 2:0 Filip Fronckiewicz (as. Maurycy Baszta), 3:0 Filip Fronckiewicz, 4:2 Stanisław Zawarczyński (as. Maurycy Baszta), 5:2 Filip Fronckiewicz (as. Gustaw Żaglewski)


 

ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z POGONIĄ II GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 3 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:20 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Radosław Wyszomirski
    • Antoni Skorupski
    • Mateusz Sęk
    • Maurycy Baszta
    • Adrian Jackiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
    • Jakub Kłobukowski
    • Gabriel Lewandowski
    • Jeremiasz Gliniak
    • Gustaw Żaglewski
  • Filip Fronckiewicz

 FC KOMORÓW 10:8  LKS CHLEBNIA II

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Jakub Kłobukowski, Adrian Jackiewicz, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 5x, Gustaw Żaglewski 3x, Mateusz Sęk 2x

1:1 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 2:1 Gabriel Lewandowski (as. Jeremiasz Gliniak), 3:2 Mateusz Sęk, 4:3 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 5:4 Gustaw Żaglewski, 6:4 Mateusz Sęk, 7:4 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 8:4 Gustaw Żaglewski (as. Mateusz Sęk), 9:6 Gustaw Żaglewski, 10:8 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk)


 

SZÓSTA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA II

Data: 30 maja (środa)
Zbiórka: godz. 17:25 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Radosław Wyszomirski
    • Antoni Skorupski
    • Mateusz Sęk
    • Maurycy Baszta
    • Adrian Jackiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
    • Jakub Kłobukowski
    • Gabriel Lewandowski
    • Jeremiasz Gliniak
  • Gustaw Żaglewski

 

KS TERESIN 3:13  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Radosław Wyszomirski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 4x, Filip Fronckiewicz 3, Gustaw Żaglewski 2x, Jakub Kłobukowski, Mateusz Sęk, Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak

1:0 Gabriel Lewandowski, 2:1 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz), 3:2 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 4:2 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 5:2 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 6:2 Gustaw Żaglewski (as. Mateusz Sęk), 7:2 Jakub Kłobukowski (as. Antoni Skorupski), 8:2 Gustaw Żaglewski, 9:2 Mateusz Sęk, 10:2 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 11:3 Nadi Yorumez (as. Filip Fronckiewicz), 12:3 Gabriel Lewandowski (as. Nadi Yorumez), 13:3 Jeremiasz Gliniak (rzut karny)


 

FC KOMORÓW 6:4  LSS BRWINÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Maurycy Baszta, Adrian Jackiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Fronckiewicz 3x, Gabriel Lewandowski 2x, Maurycy Baszta

1:0 Filip Fronckiewicz, 2:0 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 3:0 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz), 4:4 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 5:4 Filip Fronckiewicz, 6:4 Maurycy Baszta


 

SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z KS TERESIN

Data: 26 maja (sobota)
Zbiórka: godz. 15:45 (najpóźniej), Orlik w Teresinie (al. XX Lecia 32), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Antoni Skorupski
    • Mateusz Sęk
    • Jeremiasz Gliniak
    • Maurycy Baszta
    • Filip Fronckiewicz
    • Jakub Kłobukowski
    • Gabriel Lewandowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Gustaw Żaglewski

 


 

CZWARTA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LSS BRWINÓW

Data: 25 maja (piątek)
Zbiórka: godz. 18:30 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 19:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Adrian Jackiewicz
    • Filip Fronckiewicz
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maurycy Baszta
    • Radosław Wyszomirski
    • Jakub Kłobukowski
    • Antoni Skorupski
    • Jeremiasz Gliniak
  • Gabriel Lewandowski

 


 

FC KOMORÓW 4:5  ZNICZ II PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Radosław Wyszomirski, Jakub Kłobukowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kłobukowski, Radosław Wyszomirski, Mateusz Sęk, gol samobójczy

1:0 gol samobójczy, 2:4 Jakub Kłobukowski, 3:4 Radosław Wyszomirski, 4:5 Mateusz Sęk


 PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Data: 12 maja (sobota)
Zbiórka: godz. 14:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 15:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Jeremiasz Gliniak
    • Antoni Skorupski
    • Jakub Kłobukowski
    • Stanisław Zawarczyński
    • Gabriel Lewandowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Gustaw Żaglewski

 

GKS POGOŃ II GRODZISK MAZ. 4:13  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Filip Fronckiewicz, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 7x, Filip Fronckiewicz 4x, Mateusz Sęk, Stanisław Zawarczyński

1:0 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz), 2:0 Gabriel Lewandowski, 3:0 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz), 4:0 Filip Fronckiewicz, 5:1 Filip Fronckiewicz (as. Gabriel Lewandowski), 6:1 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 7:1 Mateusz Sęk (as. Filip Fronckiewicz), 8:3 Gabriel Lewandowski, 9:3 Stanisław Zawarczyński (as. Antoni Skorupski), 10:4 Filip Fronckiewicz, 11:4 Gabriel Lewandowski, 12:4 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 13:4 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk)


 

TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GKS POGOŃ II GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 28 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 9:15 (najpóźniej), Orlik w Grodzisku Maz. (ul. Nadarzyńska 61), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Antoni Skorupski
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Filip Fronckiewicz
    • Gabriel Lewandowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Stanisław Zawarczyński

 

FC KOMORÓW 8:2  KS TERESIN

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Filip Fronckiewicz, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 4x, Filip Fronckiewicz 3x, Nadi Yorumez

1:0 Filip Fronckiewicz, 2:0 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 3:0 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 4:1 Filip Fronckiewicz (as. Mateusz Sęk), 5:1 Filip Fronckiewicz (as. Maurycy Baszta), 6:1 Gabriel Lewandowski (as. Stanisław Zawarczyński), 7:2 Gabriel Lewandowski (as. Nadi Yorumez), 8:2 Nadi Yorumez (as. Gabriel Lewandowski)

IMG_2249 IMG_2257 IMG_2258 IMG_2272 IMG_2274 IMG_2296


 

DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z KS TERESIN

Data: 21 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 13:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 14:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Jeremiasz Gliniak
    • Mateusz Sęk
    • Stanisław Zawarczyński
    • Radosław Wyszomirski
    • Gustaw Żaglewski
    • Gabriel Lewandowski
    • Filip Fronckiewicz
    • Antoni Skorupski
  • Maurycy Baszta

 

LKS CHLEBNIA II 0:7  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Filip Fronckiewicz, Stanisław Zawarczyński, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz 2x, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta, Nadi Yorumez

1:0 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 2:0 Mateusz Sęk, 3:0 Filip Fronckiewicz (as. Radosław Wyszomirski), 4:0 Maurycy Baszta, 5:0 Nadi Yorumez (as. Maurycy Baszta), 6:0 Filip Fronckiewicz (as. Nadi Yorumez), 7:0 Gabriel Lewandowski (as. Filip Fronckiewicz)

DSC_0537DSC_0552DSC_0576DSC_0583DSC_0595DSC_0601DSC_0606DSC_0662


 

PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA II

Data: 15 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Stadion w Chlebni (ul. Chlebnia 59), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Jeremiasz Gliniak
    • Maurycy Baszta
    • Antoni Skorupski
    • Mateusz Sęk
    • Stanisław Zawarczyński
    • Filip Fronckiewicz
    • Gustaw Żaglewski
    • Gabriel Lewandowski
  • Radosław Wyszomirski

 

SPARING 

FC KOMORÓW 3:6 AP DIAMENT WARSZAWA

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Radosław Wyszomirski, 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Fronckiewicz 2x, Gabriel Lewandowski


 

SPARING Z AP DIAMENT WARSZAWA

Data: 8 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 11:30
Stroje: klubowe dresy, niebieskie stroje meczowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

SPARING 

FC KOMORÓW 6:4 LSS BRWINÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Kacper Dębowczyk (r.2009), Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Jakub Kłobukowski, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Gabriel Mucha (r. 2009), Oliwier Stachlewski (r. 2009)

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Oliwier Stachlewski 2x, Filip Fronckiewicz, Gabriel Mucha


 

SPARING Z LSS BRWINÓW 2010

Data: 28 marca (środa)
Zbiórka: godz. 17:20 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

TURNIEJ WIELKANOCNY POD BALONEM – URSUS DLA ROCZNIKA 2010 (3 MIEJSCE)

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarzyński

WYNIKI:

FC Komorów 3:1 AP TOP 54 Biała Podlaska (br. Gabriel Lewandowski 3x)

FC Komorów 2:1 GLKS Nadarzyn (br. Gabriel Lewandowski 2x)

FC Komorów 4:2 Legia Soccer Schools I (br. Gabriel Lewandowski 3x, Mateusz Sęk)

Półfinał:

FC Komorów 2:3 Dream Team (br. Filip Fronckiewicz 2x)

Mecz o 3 miejsce:

FC Komorów 2:1 Legia Soccer Schools II (br. Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz)

Tytuł króla strzelców całego turnieju z 8 bramkami zdobył Gabriel Lewandowski!


 

TURNIEJ WIELKANOCNY POD BALONEM DLA ROCZNIKA 2010

Data: 25 marca (niedziela)
Zbiórka: godz. 8:55 (najpóźniej), Warszawa – Ursus (ul. Sosnkowskiego 10)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, odzież termiczna, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Maurycy Baszta
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Filip Fronckiewicz
    • Antoni Skorupski
    • Stanisław Zawarczyński
  • Gabriel Lewandowski

 

SPARING 

FC KOMORÓW 5:5 MKS PIASECZNO 2009

Zagraliśmy w składzie: Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Kamil Cienkowski, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Patryk Kawycz, Marcin Lewonowski, Gustaw Żaglewski


 

SPARING Z MKS PIASECZNO 2009

Data: 14 marca (środa)
Zbiórka: godz. 17:20 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

SPARING 

FC KOMORÓW 15:2 ZNICZ PRUSZKÓW 2010B

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Antoni Jurewicz, Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz, Maciej Szustakiewicz, Gabriel Lewandowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Kamil Cienkowski 3x, Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz 2x, Antoni Jurewicz 2x, Patryk Kawycz, Maurycy Baszta, Mateusz Sęk


 

SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2010B

Data: 7 marca (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

TURNIEJ OSiR WŁOCHY CUP DLA ROCZNIKA 2010 

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Antoni Skorupski

WYNIKI:

FC Komorów 1:1 Orlik Mokotów II (br. Filip Fronckiewicz)

FC Komorów 1:0 UKS SP 321 (br. Filip Fronckiewicz)

FC Komorów 3:1 RKS II Okęcie (br. Gabriel Lewandowski 2x, Gustaw Żaglewski)

FC Komorów 3:0 Sporting Grodzisk Maz.  (br. Filip Fronckiewicz 2x, Mateusz Sęk)

FC Komorów 1:0 Orzeł Pruszków (br. Filip Fronckiewicz)

FC Komorów 0:4 Orlik Mokotów

Z dorobkiem 13 punktów zajęliśmy 3 miejsce w grupie. Do awansu do półfinału zabrakło nam lepszego bilansu bramkowego.


 

TURNIEJ OSiR WŁOCHY CUP DLA ROCZNIKA 2010

Data: 4 marca (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:10 (najpóźniej), Hala OSiR Warszawa – Włochy (ul. Gładka 18)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Maurycy Baszta
    • Filip Fronckiewicz
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Antoni Skorupski
    • Gabriel Lewandowski
  • Jeremiasz Gliniak

 


 

SPARING 

FC KOMORÓW 6:8  PIAST PIASTÓW 2009

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Antoni Jurewicz, Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz, Maciej Szustakiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gustaw Żaglewski 2x, Patryk Kawycz, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski


 

SPARING Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 2 marca (piątek)
Zbiórka: godz. 18:45 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:00
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


SPARING

FC KOMORÓW 3:6  ZNICZ PRUSZKÓW 2009C

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Stanisław Zawarczyński, Gustaw Żaglewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Gustaw Żaglewski


 

SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2009C

Data: 24 lutego (sobota)
Zbiórka: godz. 12:10 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

SPARING 

FC KOMORÓW 5:6  LSS BRWINÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Antoni Skorupski, Nadi Yorumez, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Patryk Kawycz, Radosław Wyszomirski, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Maurycy Baszta, Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz


 

SPARING Z LSS BRWINÓW 2010

Data: 21 lutego (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

TURNIEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM DLA ROCZNIKA 2010 (2 MIEJSCE)

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Antoni Skorupski

WYNIKI:

FC Komorów 5:2 Soccer Academy Warszawa (br. Filip Fronckiewicz 5x)

FC Komorów 2:0 Broń Radom (br. Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz)

FC Komorów 5:0 AP Champions Siedlce (br. Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Adrian Jackiewicz)

FC Komorów 3:0 AP Champions Mińsk Mazowiecki I  (br. Filip Fronckiewicz, Gabriel Lewandowski, Maurycy Baszta)

FC Komorów 1:2 Progres Garwolin (br. Maurycy Baszta)

Ćwierćfinał:

FC Komorów 6:0 AP Champions Mińska Mazowiecki II (br. Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta, Adrian Jackiewicz)

Półfinał: 

FC Komorów 3:1 UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki (br. Gabriel Lewandowski, Filip Fronckiewicz, Mateusz Sęk)

Finał:

FC Komorów 1:1  (k. 3-4) UKS TKM  (br. Gabriel Lewandowski)

Po bardzo dobrej grze w turnieju całej drużyny zajęliśmy 2 miejsce, ulegając pechowo w finale dopiero po rzutach karnych. Całe zmagania skończyliśmy z imponującym bilansem bramek 26-5.

Wielkie gratulacje dla zawodników za grę w całych zmaganiach oraz wielkie brawa dla rodziców za niesamowity i kulturalny doping!


 

TURNIEJ W MIŃSKU MAZOWIECKIM DLA ROCZNIKA 2010

Data: 17 lutego (sobota)
Zbiórka: godz. 12:00 (najpóźniej), Hala w Mińsku Mazowieckim (ul. Siennicka 17)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Filip Fronckiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
  • Antoni Skorupski

 

SPARING 

FC KOMORÓW 5:2  ZNICZ PRUSZKÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Nadi Yorumez, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Patryk Kawycz 3x, Filip Fronckiewicz 2x


 

SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2010

Data: 14 lutego (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 

SPARING

FC KOMORÓW  18:5  AP MŁODY TALENT PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Adrian Jackiewicz, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Filip Fronckiewicz 8x, Mateusz Sęk 3x, Adrian Jackiewicz 3x, Gustaw Żaglewski 2x, Maurycy Baszta, Stanisław Zawarczyński


SPARING Z AP MŁODY TALENT PRUSZKÓW 2010/11 (rocznik 2010)

Data: 10 lutego (sobota)
Zbiórka: godz. 9:40 (najpóźniej), Hala szkolna przy ZSOiS w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego 2), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe

Powołani: 

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Antoni Skorupski
    • Adrian Jackiewicz
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Gabriel Lewandowski
    • Stanisław Zawarczyński
  • Gustaw Żaglewski

TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2010 (3 MIEJSCE)

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak

WYNIKI:

FC Komorów 4:0 GLKS  Nadarzyn (br. Gabriel Lewandowski 3x, Filip Fronckiewicz)

FC Komorów 1:3 LSS Grójec (br. Maurycy Baszta)

FC Komorów 5:0 Mazowsze Grójec (br. Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz 2x, Gustaw Żaglewski)

FC Komorów 2:0 MUKS Futbol (br. Gabriel Lewandowski 2x)

FC Komorów 4:1 Pogoń Siedlce I (br. Gabriel Lewandowski, Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz, Jeremiasz Gliniak)

Półfinał:

FC Komorów 0:2 Pogoń Siedlce II 

Mecz o 3 miejsce:

FC Komorów 3:1 Champions Płock (br. Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Filip Fronckiewicz)

Tytuł króla strzelców całego turnieju z 9 bramkami zdobył Gabriel Lewandowski!


 

TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2010

Data: 4 lutego (niedziela)
Zbiórka: godz. 8:30 (najpóźniej), Hala GOS w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
  • Filip Fronckiewicz