Rocznik 2009

TURNIEJ OSIR WŁOCHY CUP

Data: 15 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 13:00 (najpóźniej), Hala sportowa przy OSiR Włochy (ul. Gładka 18)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy w grupie: RKS Okęcie II, Orlik Józefina, UKS Varsovia Muranów, Mazur Radzymin II, UKS Junak, Young Champions Płock

Powołani:

  • Nadi Yorumez
  • Stanisław Szuligowski
  • Piotr Szyszka
  • Patryk Kawycz
  • Kacper Dębowczyk
  • Krzysztof Bakalarski
  • Jakub Kowalski
  • Tymon Szendzielarz

TURNIEJ OSIR WŁOCHY CUP

Data: 15 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 8:30 (najpóźniej), Hala sportowa przy OSiR Włochy (ul. Gładka 18)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy w grupie: UKS Okęcie 2014, Delta Warszawa, A.P. Wilki, RKS Okęcie I, Mazur Radzymin I, Sporting Grodzisk Mazowiecki

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Antoni Jurewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Filip Szewczyk
  • Kamil Cienkowski
  • Jan Kozakiewicz
  • Jan Szczuchniak
  • Gabriel Mucha

TURNIEJ MILAN SPORT CUP

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Krzysztof Bakalarski, Piotr Szyszka, Jak Kozakiewicz, Franciszek Langner, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Gabriel Mucha

WYNIKI:

FC Komorów 0:4 Gwardia Warszawa

FC Komorów 1:0 Mundialito (Jan Kozakiewicz)

FC Komorów 0:3 KS Raszyn II (Antoni Jurewicz, Patryk Kawycz)

FC Komorów 2:4 KS L.A.S (Jan Kozakiewicz 2x)

FC Komorów 0:2 Milan Milanówek II 


TURNIEJ MILAN SPORT CUP

Zagraliśmy w składzie: Marcin Lewonowski, Tomasz Jędrych, Antoni Jurewicz, Jan Szczuchniak, Stanisław Szuligowski, Tymon Szendzielarz, Jakub Kowalski, Patryk Kawycz

WYNIKI:

FC Komorów 0:0  GLKS Nadarzyn

FC Komorów 3:0 Milan Milanówek (Antoni Jurewicz 2x, Tymon Szendzielarz)

FC Komorów 2:1 Mszczonowianka Mszczonów (Antoni Jurewicz, Patryk Kawycz)

FC Komorów 1:0 KS Raszyn (Tomasz Jędrych)

FC Komorów 0:0 Tur Jaktorów


TURNIEJ MILAN SPORT CUP

Data: 2 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Hala sportowa przy SP w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy w grupie: Gwardia Warszawa, KS Raszyn II, KS L.A.S, Milan Milanówek II, Mundialito

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Krzysztof Bakalarski
  • Kacper Dębowczyk
  • Piotr Szyszka
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Langner
  • Gabriel Mucha
  • Jan Kozakiewicz

TURNIEJ MILAN SPORT CUP

Data: 2 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 8:15 (najpóźniej), Hala sportowa przy SP w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4)
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy w grupie: GLKS Nadarzyn, KS Raszyn I, Tur Jaktorów, Milan Milanówek I, Mszczonowianka Mszczonów

Powołani:

  • Marcin Lewonowski
  • Tomasz Jędrych
  • Antoni Jurewicz
  • Jan Szczuchniak
  • Tymon Szendzielarz
  • Jakub Kowalski
  • Stanisław Szuligowski
  • Patryk Kawycz

HALOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz, Stanisław Szuligowski, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Franciszek Langner, Jakub Kowalski, Jan Kozakiewicz

WYNIKI:

FC Komorów 1:1  Balkan Team (br. Tomasz Jędrych)

FC Komorów 0:6 Delta Warszawa I

FC Komorów 1:3 Widok Skierniewice (br. Jakub Kowalski)

Mecz pocieszenia:

FC Komorów 0:2 Piast Piastów


TURNIEJ HALOWE MISTRZOSTWA WARSZAWY

Data: 24 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Boisko sztuczne Warszawianka dolna, ul.  Piaseczyńska 71, Warszawa-Mokotów
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, odzież termiczna, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Przeciwnicy w grupie: Delta Warszawa, Widok Skierniewice, Balkan Team

12:45  Balkan Team – FC KOMORÓW

13:21 KS Delta Warszawa – FC KOMORÓW

13:57  FC KOMORÓW – Widok Skierniewice

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Marcin Lewonowski
  • Antoni Jurewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Patryk Kawycz
  • Jan Szczuchniak
  • Jan Kozakiewicz
  • Stanisław Szuligowski
  • Jakub Kowalski
  • Tomasz Jędrych
  • Krzysztof Bakalarski
  • Franciszek Langner
  • Kacper Dębowczyk

FC KOMORÓW 5:18  MKS PIASECZNO

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Gabriel Mucha, Stanisław Szuligowski, Piotr Szyszka, Oliwier Stachlewski, Jakub Kowalski, Tymon Szendzielarz, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Jan Kozakiewicz, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tymon Szendzielarz, Tomasz Jędrych, Krzysztof Bakalarski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha


SPARING Z MKS PIASECZNO

Data: 17 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 9:40 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


GLKS NADARZYN 10:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Gabriel Mucha, Stanisław Szuligowski, Piotr Szyszka, Oliwier Stachlewski, Jakub Kowalski, Filip Szewczyk, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kowalski 4x, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 3 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 11:30 (najpóźniej), Orlik w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4), początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Jan Szczuchniak
  • Marcin Lewonowski
  • Maciej Szustakiewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Antoni Jurewicz
  • Gabriel Mucha
  • Oliwier Stachlewski
  • Jakub Kowalski
  • Filip Szewczyk
  • Krzysztof Bakalarski
  • Stanisław Szuligowski
  • Jan Kozakiewicz
  • Piotr Szyszka
  • Kacper Dębowczyk
  • Franciszek Langner
  • Kamil Cienkowski

FC KOMORÓW 13:4  JAGUAR II MICHAŁOWICE

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Kamil Cienkowski, Gabriel Mucha, Stanisław Szuligowski, Piotr Szyszka, Oliwier Stachlewski, Jakub Kowalski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski 3x, Tomasz Jędrych 3x, Jakub Kowalski 2x, Kamil Cienkowski, Piotr Szyszka, Kacper Dębowczyk, Stanisław Szuligowski, gol samobójczy

1:0 Oliwier Stachlewski (as. Tomasz Jędrych), 2:0 Kamil Cienkowski (as. Oliwier Stachlewski), 3:0 Oliwier Stachlewski (as. Patryk Kawycz), 4:2 Tomasz Jędrych (as. Jakub Kowalski), 5:2 Tomasz Jędrych (as. Patryk Kawycz), 6:2 Oliwier Stachlewski (as. Stanisław Szuligowski), 7:2 Jakub Kowalski, 8:2 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych), 9:3 Piotr Szyszka (as. Krzysztof Bakalarski), 10:4 gol samobójczy, 11:4 Kacper Dębowczyk (as. Stanisław Szuligowski, 12:4 Stanisław Szuligowski (as. Tomasz Jędrych), 13:4 Tomasz Jędrych (as. Stanisław Szuligowski) 


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z JAGUAREM II MICHAŁOWICE

Data: 27 października (sobota)
Zbiórka: godz. 10:30 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Jan Szczuchniak
  • Tomasz Jędrych
  • Antoni Jurewicz
  • Stanisław Szuligowski
  • Krzysztof Bakalarski
  • Kamil Cienkowski
  • Kacper Dębowczyk
  • Patryk Kawycz
  • Oliwier Stachlewski
  • Gabriel Mucha
  • Jakub Kowalski
  • Piotr Szyszka
  • Jan Kozakiewicz
  • Filip Szewczyk

FC KOMORÓW 7:2  PKS LEGION PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz,  Franciszek Langner, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Jan Kozakiewicz, Kamil Cienkowski, Filip Szewczyk, Gabriel Mucha, Stanisław Szuligowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 4x, Gabriel Mucha, Stanisław Szuligowski, Antoni Jurewicz

1:0 Gabriel Mucha (as. Kamil Cienkowski), 2:0 Tomasz Jędrych, 3:2 Stanisław Szuligowski, 4:2 Tomasz Jędrych (as. Kamil Cienkowski), 5:2 Tomasz Jędrych (as. Antoni Jurewicz), 6:2 Antoni Jurewicz (as. Tomasz Jędrych), 7:2 Tomasz Jędrych (as. Jan Kozakiewicz)


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PKS LEGION PRUSZKÓW

Data: 14 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:30 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Kacper Dębowczyk
  • Jan Szczuchniak
  • Filip Szewczyk
  • Krzysztof Bakalarski
  • Jakub Kowalski
  • Stanisław Szuligowski
  • Oliwier Stachlewski
  • Gabriel Mucha
  • Patryk Kawycz
  • Tomasz Jędrych
  • Franciszek Langner
  • Antoni Jurewicz
  • Jan Kozakiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Filip Szewczyk

UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE 7:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz,  Franciszek Langner, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Jan Kozakiewicz, Gabriel Mucha, Filip Szewczyk, Oliwier Stachlewski, Stanisław Szuligowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski 2x, Jan Kozakiewicz, Stanisław Szuligowski, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski

1:1 Jan Kozakiewicz, 2:1 Stanisław Szuligowski (as. Jan Kozakiewicz), 3:2 Tomasz Jędrych  (as. Oliwier Stachlewski), 4:4 Oliwier Stachlewski, 5:7 Oliwier Stachlewski (as. Jakub Kowalski), 6:7 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych)


CZWARTA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS JAGUAR II MICHAŁOWICE

Data: 10 października (środa)
Zbiórka: godz. 17:20 (najpóźniej), Orlik w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Marcin Lewonowski
  • Maciej Szustakiewicz
  • Kacper Dębowczyk
  • Jan Szczuchniak
  • Filip Szewczyk
  • Krzysztof Bakalarski
  • Jakub Kowalski
  • Stanisław Szuligowski
  • Oliwier Stachlewski
  • Gabriel Mucha
  • Patryk Kawycz
  • Tomasz Jędrych
  • Franciszek Langner
  • Antoni Jurewicz
  • Jan Kozakiewicz

PKS MUSTANGI PODKOWA LEŚNA 5:8  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz,  Franciszek Langner, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Jan Kozakiewicz, Kamil Cienkowski, Filip Szewczyk, Oliwier Stachlewski, Piotr Szyszka

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Patryk Kawycz 2x, Kamil Cienkowski, Oliwier Stachlewski, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Jan Szczuchniak, Tomasz Jędrych

1:0 Kamil Cienkowski (as. Tomasz Jędrych), 2:1 Patryk Kawycz, 3:1 Patryk Kawycz (as. Kacper Dębowczyk), 4:3 Oliwier Stachlewski (as. Kamil Cienkowski), 5:5 Jakub Kowalski, 6:5 Krzysztof Bakalarski (as. Tomasz Jędrych), 7:5 Jan Szczuchniak, 8:5 Tomasz Jędrych (as. Oliwier Stachlewski)


SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PKS MUSTANGI PODKOWA LEŚNA

Data: 6 października (sobota)
Zbiórka: godz. 9:40 (najpóźniej), Orlik w Żółwinie (ul. Szkolna 39), początek meczu o godz. 10:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Marcin Lewonowski
  • Tomasz Jędrych
  • Krzysztof Bakalarski
  • Filip Szewczyk
  • Jakub Kowalski
  • Antoni Jurewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Patryk Kawycz
  • Kacper Dębowczyk
  • Franciszek Langner
  • Jan Szczuchniak
  • Piotr Szyszka
  • Jan Kozakiewicz
  • Oliwier Stachlewski
  • Maciej Szustakiewicz

FC KOMORÓW 7:10  GLKS NADARZYN

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz,  Franciszek Langner, Jan Szczuchniak, Krzysztof Bakalarski, Jan Kozakiewicz, Kamil Cienkowski, Filip Szewczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Patryk Kawycz, Jan Kozakiewicz, Kamil Cienkowski, Krzysztof Bakalarski

1:0 Tomasz Jędrych, 2:5 Patryk Kawycz, 3:5 Tomasz Jędrych (as. Patryk Kawycz), 4:6 Jan Kozakiewicz (as. Tomasz Jędrych), 5:7 Kamil Cienkowski (as. Tomasz Jędrych), 6:8 Krzysztof Bakalarski, 7:8 Tomasz Jędrych (as. Antoni Jurewicz)


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 30 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:40 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 10:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Marcin Lewonowski
  • Antoni Jurewicz
  • Kacper Dębowczyk
  • Kamil Cienkowski
  • Tomasz Jędrych
  • Jan Kozakiewicz
  • Jan Szczuchniak
  • Filip Szewczyk
  • Jakub Kowalski
  • Franciszek Langner
  • Krzysztof Bakalarski
  • Patryk Kawycz

FC KOMORÓW 9:4  PKS MUSTANGI PODKOWA LEŚNA

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Oliwier Stachlewski, Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz, Stanisław Szuligowski, Piotr Szyszka, Franciszek Langner, Jan Szczuchniak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Mucha 2x , Jakub Kowalski 2x, Oliwier Stachlewski 2x, , Franciszek Langner, Stanisław Szuligowski, Antoni Jurewicz

1:0 Gabriel Mucha (as. Oliwier Stachlewski), 2:0 Oliwier Stachlewski (as. Antoni Jurewicz), 3:0 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych), 4:2 Stanisław Szuligowski, 5:3 Gabriel Mucha (as. Oliwier Stachlewski), 6:3 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych), 7:3 Franciszek Langner (as. Stanisław Szuligowski), 8:3 Oliwier Stachlewski (as. Gabriel Mucha), 9:3 Antoni Jurewicz (as. Jakub Kowalski)


PIERWSZA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PKS MUSTANGI PODKOWA LEŚNA

Data: 12 września (środa)
Zbiórka: godz. 16:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Antoni Jurewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Patryk Kawycz
  • Krzysztof Bakalarski
  • Jakub Kowalski
  • Oliwier Stachlewski
  • Gabriel Mucha
  • Kacper Dębowczyk
  • Franciszek Langner
  • Piotr Szyszka
  • Stanisław Szuligowski
  • Jan Szczuchniak
  • Filip Szewczyk
  • Marcin Lewonowski

PKS LEGION PRUSZKÓW 2:5  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Oliwier Stachlewski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz, Stanisław Szuligowski, Piotr Szyszka, Franciszek Langner, Jan Szczuchniak, Filip Szewczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kowalski 2x, Oliwier Stachlewski, Franciszek Langner, Kamil Cienkowski

1:0 Jakub Kowalski (as. Kacper Dębowczyk), 2:0 Oliwier Stachlewski (as. Tomasz Jędrych), 3:0 Franciszek Langner, 4:0 Jakub Kowalski (as. Oliwier Stachlewski), 5:1 Kamil Cienkowski


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PKS LEGION PRUSZKÓW

Data: 9 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), MOS w Pruszkowie (ul. Gomulińskiego 4), początek meczu o godz. 11:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Antoni Jurewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Patryk Kawycz
  • Krzysztof Bakalarski
  • Jakub Kowalski
  • Oliwier Stachlewski
  • Gabriel Mucha
  • Kacper Dębowczyk
  • Franciszek Langner
  • Piotr Szyszka
  • Stanisław Szuligowski
  • Jan Szczuchniak
  • Filip Szewczyk
  • Marcin Lewonowski

PODSUMOWANIE OBOZU – BĘDZIN 2018 (mecze kontrolne)

FC KOMORÓW 2009/10  12:4  SZOMBIERKI BYTOM 2010

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Mateusz Sęk 3x, Maurycy Baszta 2x, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Oliwier Stachlewski, Patryk Kawycz

FC KOMORÓW 2009/10  16:4  MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2010

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Mucha 3x, Tomasz Jędrych 3x, Oliwier Stachlewski 2x, Gabriel Lewandowski 2x, Jakub Kowalski 2x, Mateusz Sęk 2x, Stanisław Zawarczyński, Maciej Szustakiewicz

FC KOMORÓW 2009  7:5  SALOS DĄBROWA GÓRNICZA 2009

(mecz rozegrany w formule mieszanej – 6+1 oraz w postaci minigier 3+1)

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski 3x, Krzysztof Bakalarski 2x, Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski


FC KOMORÓW 24:0  PIAST FELIKSÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski 5x, Antoni Jurewicz 5x, Tomasz Jędrych 3x, Patryk Kawycz 3x, Marcin Lewonowski 3x, Jakub Kowalski, Gabriel Mucha, Maciej Szustakiewicz, Kamil Cienkowski, Kacper Dębowczyk

1:0 Oliwier Stachlewski (as. Gabriel Mucha), 2:0 Oliwier Stachlewski (as. Jakub Kowalski), 3:0 Gabriel Mucha (as. Oliwier Stachlewski), 4:0 Oliwier Stachlewski (as. Kacper Dębowczyk), 5:0 Tomasz Jędrych (as. Antoni Jurewicz), 6:0 Jakub Kowalski (as. Oliwier Stachlewski), 7:0 Oliwier Stachlewski, 8:0 Tomasz Jędrych (as. Patryk Kawycz), 9:0 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 10:0 Antoni Jurewicz (as. Patryk Kawycz), 11:0 Antoni Jurewicz (as. Tomasz Jędrych), 12:0 Patryk Kawycz (as. Oliwier Stachlewski), 13:0 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 14:0 Antoni Jurewicz, 15:0 Marcin Lewonowski (as. Tomasz Jędrych), 16:0 Tomasz Jędrych, 17:0 Antoni Jurewicz (as. Marcin Lewonowski), 18:0 Kamil Cienkowski (as. Kacper Dębowczyk), 19:0 Kacper Dębowczyk (as. Oliwier Stachlewski), 20:0 Maciej Szustakiewicz (as. Kacper Dębowczyk), 21:0 Antoni Jurewicz, 22:0 Marcin Lewonowski, 23:0 Oliwier Stachlewski (as. Marcin Lewonowski), 24:0 Marcin Lewonowski (as. Patryk Kawycz)


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PIASTEM FELIKSÓW

Data: 16 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz. 9:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 10:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Gabriel Mucha
    • Tomasz Jędrych
    • Patryk Kawycz
    • Oliwier Stachlewski
    • Kacper Dębowczyk
    • Kamil Cienkowski
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
  • Filip Szewczyk

FC KOMORÓW 5:1  UKS NOWA WIEŚ

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Filip Szewczyk, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski, Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz, Gabriel Mucha, Krzysztof Bakalarski

1:1 Oliwier Stachlewski, 2:1 Tomasz Jędrych, 3:1 Patryk Kawycz (as. Antoni Jurewicz), 4:1 Gabriel Mucha (as. Kamil Cienkowski), 5:1 Krzysztof Bakalarski (as. Jakub Kowalski)


SZÓSTA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS NOWA WIEŚ

Data: 15 czerwca (piątek)
Zbiórka: godz. 17:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Maciej Szustakiewicz
    • Oliwier Stachlewski
    • Gabriel Mucha
    • Filip Szewczyk
    • Tomasz Jędrych
    • Antoni Jurewicz
    • Jakub Kowalski
    • Krzysztof Bakalarski
    • Kamil Cienkowski
  • Patryk Kawycz

JAGUAR MICHAŁOWICE 5:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Filip Szewczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Oliwier Stachlewski 2x, Jakub Kowalski

1:0 Oliwier Stachlewski (as. Kacper Dębowczyk), 2:0 Tomasz Jędrych (as. Kacper Dębowczyk), 3:0 Tomasz Jędrych (as. Kacper Dębowczyk), 4:0 Tomasz Jędrych (as. Kacper Dębowczyk), 5:1 Oliwier Stachlewski (as. Kacper Dębowczyk), 6:2 Jakub Kowalski


TRZECIA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z JAGUAREM MICHAŁOWICE

Data: 13 czerwca (środa)
Zbiórka: godz. 18:20 (najpóźniej), Orlik w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 18:40
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Gabriel Mucha
    • Tomasz Jędrych
    • Patryk Kawycz
    • Oliwier Stachlewski
    • Kacper Dębowczyk
    • Kamil Cienkowski
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
  • Filip Szewczyk

GKS NARZÓD GOSIR STARE BABICE 7:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 4x, Oliwier Stachlewski, Antoni Jurewicz

1:1 Tomasz Jędrych, 2:1 Tomasz Jędrych, 3:7 Oliwier Stachlewski (as. Tomasz Jędrych), 4:7 Tomasz Jędrych, 5:7 Antoni Jurewicz, 6:7 Tomasz Jędrych


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE

Data: 9 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz. 9:30 (najpóźniej), Stadion w Zielonki-Parcele (ul. Zachodnia 2), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Marcin Lewonowski
  • Antoni Jurewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Jan Szczuchniak
  • Kamil Cienkowski
  • Jakub Kowalski
  • Kacper Dębowczyk
  • Gabriel Mucha
  • Oliwier Stachlewski
  • Krzysztof Bakalarski
  • Patryk Kawycz


FC KOMORÓW 2:4  JAGUAR MICHAŁOWICE

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski, Tomasz Jędrych

1:3 Oliwier Stachlewski (as. Antoni Jurewicz), 2:4 Tomasz Jędrych (as. Kacper Dębowczyk)


ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z JAGUAREM MICHAŁOWICE

Data: 3 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Maciej Szustakiewicz
  • Marcin Lewonowski
  • Antoni Jurewicz
  • Tomasz Jędrych
  • Jan Szczuchniak
  • Kamil Cienkowski
  • Jakub Kowalski
  • Kacper Dębowczyk
  • Gabriel Mucha
  • Oliwier Stachlewski
  • Krzysztof Bakalarski

 


GLKS NADARZYN 4:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Patryk Kawycz, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Oliwier Stachlewski, Kacper Dębowczyk 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Tomasz Jędrych, Jakub Kowalski

1:3 Patryk Kawycz, 2:4 Kamil Cienkowski (rzut karny), 3:4 Tomasz Jędrych (as. Kamil Cienkowski), 4:4 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych)


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 26 maja (sobota)
Zbiórka: godz. 9:45 (najpóźniej), Orlik w Nadarzynie przy SP (ul. Sitarskich 4), początek meczu o godz. 10:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Jan Szczuchniak
    • Patryk Kawycz
    • Gabriel Mucha
    • Jakub Kowalski
    • Kacper Dębowczyk
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
  • Oliwier Stachlewski

PIAST FELIKSÓW 1:25  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Patryk Kawycz, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 8x, Patryk Kawycz 6x, Krzysztof Bakalarski 4x, Jakub Kowalski 3x, Gabriel Mucha 2x, Antoni Jurewicz, Jan Szczuchniak

1:0 Krzysztof Bakalarski (as. Antoni Jurewicz), 2:0 Antoni Jurewicz, 3:0 Jakub Kowalski (as. Kacper Dębowczyk), 4:0 Krzysztof Bakalarski (as. Jakub Kowalski), 5:0 Tomasz Jędrych (as. Patryk Kawycz), 6:0 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 7:0 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 8:0 Patryk Kawycz (as. Gabriel Mucha), 9:0 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 10:0 Tomasz Jędrych (as. Gabriel Mucha), 11:0 Tomasz Jędrych, 12:0 Tomasz Jędrych, 13:0 Krzysztof Bakalarski (as. Kacper Dębowczyk), 14:0 Jakub Kowalski (as. Kacper Dębowczyk), 15:0 Gabriel Mucha (as. Tomasz Jędrych), 16:0 Tomasz Jędrych (as. Patryk Kawycz), 17:0 Tomasz Jędrych, 18:0 Gabriel Mucha, 19:0 Tomasz Jędrych, 20:1 Jan Szczuchniak (rzut wolny), 21:1 Jakub Kowalski (as. Marcin Lewonowski), 22:1 Krzysztof Bakalarski (as. Jan Szczuchniak), 23:1 Tomasz Jędrych (as. Maciej Szustakiewicz), 24:1 Patryk Kawycz, 25:1 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych)


SPARING 

FC KOMORÓW 9:4 AP DIAMENT WARSZAWA 2009/10

Zagraliśmy w składzie: Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Kamil Cienkowski, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Krzysztof Bakalarski, Jan Szczuchniak, Oliwier Stachlewski, Marcin Lewonowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kowalski 3x, Krzysztof Bakalarski 2x, Tomasz Jędrych 2x, gol samobójczy 2x


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PIASTEM FELIKSÓW

Data: 13 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 16:45 (najpóźniej), Stadion w Feliksowie (Feliksów 20), początek meczu o godz. 17:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Kacper Dębowczyk
    • Gabriel Mucha
    • Jan Szczuchniak
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
    • Marcin Lewonowski
    • Antoni Jurewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Maciej Szustakiewicz
    • Patryk Kawycz
  • Kamil Cienkowski

 FC KOMORÓW 4:2  GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Patryk Kawycz, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz, Antoni Jurewicz

1:1 Tomasz Jędrych, 2:2 Patryk Kawycz (as. Jan Szczuchniak), 3:2 Tomasz Jędrych (as. Jakub Kowalski), 4:2 Antoni Jurewicz


 CZWARTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE

Data: 6 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Oliwier Stachlewski
    • Gabriel Mucha
    • Kacper Dębowczyk
    • Antoni Jurewicz
    • Jan Szczuchniak
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
    • Tomasz Jędrych
    • Patryk Kawycz
  • Kamil Cienkowski

FC KOMORÓW 4:5  GLKS NADARZYN

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Krzysztof Bakalarski, Patryk Kawycz, Oliwier Stachlewski, Gabriel Mucha, Kacper Dębowczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Oliwier Stachlewski 2x, Antoni Jurewicz, Patryk Kawycz

1:1 Antoni Jurewicz (as. Jan Szczuchniak), 2:3 Oliwier Stachlewski (as. Gabriel Mucha), 3:3 Patryk Kawycz (as. Antoni Jurewicz), 4:3 Oliwier Stachlewski (as. Kacper Dębowczyk)

1 2 3 4 5 6


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 21 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 11:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Oliwier Stachlewski
    • Gabriel Mucha
    • Kacper Dębowczyk
    • Antoni Jurewicz
    • Jan Szczuchniak
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
    • Tomasz Jędrych
    • Patryk Kawycz
  • Kamil Cienkowski

UKS NOWA WIEŚ 4:9  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Jan Szczuchniak, Jakub Kowalski, Kamil Cienkowski, Krzysztof Bakalarski, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Patryk Kawycz 3x, Jan Szczuchniak 2x, Jakub Kowalski, Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski, Marcin Lewonowski

1:0 Jakub Kowalski (as. Tomasz Jędrych), 2:0 Jan Szczuchniak, 3:2 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 4:2 Tomasz Jędrych (as. Jakub Kowalski), 5:2 Jan Szczuchniak (as. Patryk Kawycz), 6:2 Patryk Kawycz (as. Tomasz Jędrych), 7:2 Marcin Lewonowski (rz. wolny), 8:2 Kamil Cienkowski (as. Marcin Lewonowski), 9:4 Patryk Kawycz (as. Jakub Kowalski)

2009a2009b


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS NOWA WIEŚ

Data: 15 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:15 (najpóźniej), Stadion w Nowej Wsi (ul. Główna 96), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Antoni Jurewicz
    • Krzysztof Bakalarski
    • Jakub Kowalski
    • Jan Szczuchniak
    • Patryk Kawycz
    • Kamil Cienkowski
  • Tomasz Jędrych

 SPARING 

FC KOMORÓW 1:11 TALENT WARSZAWA

Zagraliśmy w składzie: Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Kamil Cienkowski, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Gabriel Mucha, Krzysztof Bakalarski, Filip Szewczyk, Jan Szczuchniak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych


SPARING Z TALENTEM WARSZAWA

Data: 8 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:40 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: klubowe dresy, niebieski strój meczowy

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


TURNIEJ FC KOMORÓW CUP DLA ROCZNIKA 2008

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz, Jakub Kowalski

WYNIKI:

FC Komorów 2009 3:2  FC Komorów 2008 II (br. Tomasz Jędrych 3x)

FC Komorów 2009 4:1 Legion II Pruszków 2008 (Tomasz Jędrych 2x, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski)

FC Komorów 2009 0:3 UKS Dąbrówka Mińsk Mazowiecki 2008

FC Komorów 2009 0:3 Partyzant Leszno 2008

Ćwierćfinał:

FC Komorów 2009 0:3 FC Komorów 2008 I


TURNIEJ FC KOMORÓW CUP DLA ROCZNIKA 2008

Data: 24 marca (sobota)
Zbiórka: godz. 8:55 (najpóźniej), ZS w Nowej Wsi (ul. Główna 96) 
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Patryk Kawycz
  • Jakub Kowalski

SPARING 

FC KOMORÓW 5:5 MKS PIASECZNO 2009

Zagraliśmy w składzie: Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Jakub Kowalski, Kamil Cienkowski, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Filip Fronckiewicz, Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Patryk Kawycz, Marcin Lewonowski, Gustaw Żaglewski


SPARING Z MKS PIASECZNO 2009

Data: 14 marca (środa)
Zbiórka: godz. 17:20 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej 1), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


TURNIEJ DELTA CUP DLA ROCZNIKA 2009

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz, Maurycy Baszta, Filip Fronckiewicz, Mateusz Sęk

WYNIKI:

FC Komorów 0:5  K.S. Delta Warszawa

FC Komorów 0:2 APN Olimp Ciechanów

FC Komorów 5:0 MKS Agrykola II Warszawa (br. Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz, Maciej Szustakiewicz, Mateusz Sęk, Antoni Jurewicz)

Ćwierćfinał:

FC Komorów 1:3 UKS Okęcie Warszawa (br. Kacper Dębowczyk)


TURNIEJ DELTA CUP DLA ROCZNIKA 2009

Data: 10 marca (sobota)
Zbiórka: godz. 9:50 (najpóźniej), Boisko Warszawianka (ul. Piaseczyńska 71, Warszawa – Mokotów) 
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Patryk Kawycz
    • Mateusz Sęk
    • Maurycy Baszta
  • Filip Fronckiewicz

SPARING 

FC KOMORÓW 15:2 ZNICZ PRUSZKÓW 2010B

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Antoni Jurewicz, Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz, Maciej Szustakiewicz, Gabriel Lewandowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Kamil Cienkowski 3x, Gabriel Lewandowski 2x, Filip Fronckiewicz 2x, Antoni Jurewicz 2x, Patryk Kawycz, Maurycy Baszta, Mateusz Sęk


SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2010B

Data: 7 marca (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


 SPARING 

FC KOMORÓW 6:8  PIAST PIASTÓW 2009

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Antoni Jurewicz, Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Filip Fronckiewicz, Maciej Szustakiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gustaw Żaglewski 2x, Patryk Kawycz, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski


SPARING Z PIASTEM PIASTÓW 2009

Data: 2 marca (piątek)
Zbiórka: godz. 18:45 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:00
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


TURNIEJ ORLĘTA CZOSNÓW CUP DLA ROCZNIKA 2009

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz

WYNIKI:

FC Komorów 1:0  Józefovia Józefów (br. Tomasz Jędrych)

FC Komorów 2:0 Białe Orły Warszawa (br. Tomasz Jędrych 2x)

FC Komorów 3:0 Partyzant Leszno (br. Tomasz Jędrych 2x, bramka samobójcza)

Półfinał:

FC Komorów 2:0 Orlęta Czosnów I (br. Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz)

Finał:

FC Komorów 0:0 (k. 2:3) UKS GOSiR Stare Babice 

Najlepszym zawodnikiem turnieju według organizatorów został Tomasz Jędrych!

Warto odnotować, że w całym turnieju (nie licząc finałowego konkursu rzutów karnych) nie straciliśmy żadnej bramki. 

Wielkie gratulacje dla zawodników za grę oraz zaangażowanie! Oby tak dalej!


 SPARING 

FC KOMORÓW 3:6  ZNICZ PRUSZKÓW 2009C

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak,  Antoni Skorupski, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Patryk Kawycz, Kamil Cienkowski, Stanisław Zawarczyński, Gustaw Żaglewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Gustaw Żaglewski


TURNIEJ ORLĘTA CZOSNÓW  CUP DLA ROCZNIKA 2009

Data: 25 lutego (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), Hala przy Zespole Szkół Publicznych w Kazuniu Polskim (ul. Szkolna 2) 
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
  • Patryk Kawycz

SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2009C

Data: 24 lutego (sobota)
Zbiórka: godz. 12:10 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


SPARING 

FC KOMORÓW 5:6  LSS BRWINÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Antoni Skorupski, Nadi Yorumez, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Patryk Kawycz, Radosław Wyszomirski, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 2x, Maurycy Baszta, Tomasz Jędrych, Patryk Kawycz


SPARING Z LSS BRWINÓW 2010

Data: 21 lutego (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


SPARING 

FC KOMORÓW 11:5  UKS NOWA WIEŚ

Zagraliśmy w składzie: Kacper Dębowczyk, Patryk Kawycz, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 6x, Patryk Kawycz 4x, Antoni Jurewicz


SPARING Z UKS NOWA WIEŚ

Data: 18 lutego (niedziela)
Zbiórka: godz. 16:10 (najpóźniej), Hala przy ZS w Komorowie (al. M. Dąbrowskiej 12), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze

Powołani: 

    • Marcin Lewonowski
    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Antoni Jurewicz
    • Patryk Kawycz
    • Ignacy Rzewuski
    • Kamil Cienkowski
  • Kacper Dębowczyk

SPARING 

FC KOMORÓW 5:2  ZNICZ PRUSZKÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Nadi Yorumez, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Patryk Kawycz 3x, Filip Fronckiewicz 2x


SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW 2010

Data: 14 lutego (środa)
Zbiórka: godz. 19:20 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:45
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2009

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Patryk Kawycz

WYNIKI:

FC Komorów 0:1  Akademia Milan Sport

FC Komorów 3:1 Mszczonowianka Mszczonów (br. Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski, Maciej Szustakiewicz)

FC Komorów 0:2 KS Raszyn

FC Komorów 1:0 Pogoń Grodzisk Maz. II (br. Kamil Cienkowski)

FC Komorów 2:0 FA Michałowice (br. Tomasz Jędrych 2x)

FC Komorów 2:1 Milan Milanówek (br. Tomasz Jędrych, Kamil Cienkowski)

Z dorobkiem 12 punktów zajęliśmy 3 miejsce w grupie na 7 zespołów


TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2009

Data: 11 lutego (niedziela)
Zbiórka: godz. 8:10 (najpóźniej), Hala GOS w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4) – pierwszy mecz gramy o 8:40!
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Patryk Kawycz
  • Ignacy Rzewuski

SPARING 

FC KOMORÓW 7:6  LSS BRWINÓW 2010

Zagraliśmy w składzie: Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Mateusz Sęk, Antoni Skorupski, Nadi Yorumez, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Kamil Cienkowski, Tomasz Jędrych, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Patryk Kawycz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Kamil Cienkowski 2x, Gabriel Lewandowski, Filip Fronckiewicz


SPARING Z LSS BRWINÓW 2010

Data: 7 lutego (środa)
Zbiórka: godz. 19:10 (najpóźniej), Orlik pod Balonem w Michałowicach (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 19:30
Stroje: klubowe dresy, ortaliony, odzież termiczna, czapki klubowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


TRENINGI

OKRES ZIMOWO – WIOSENNY 

ŚRODA                                           19.30 – 21.00 (Orlik w Michałowicach, ul. Szkolna 15)
PIĄTEK                                          19.00 – 20.30 (Hala sportowa przy ZS w Komorowie, al. M. Dąbrowskiej 12)


SPARING 

FC KOMORÓW 13:9  LAURA CHYLICE

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Gabriel Lewandowski, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Radosław Wyszomirski, Stanisław Zawarczyński, Filip Fronckiewicz, Maurycy Baszta

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 5x, Tomasz Jędrych 4x, Filip Fronckiewicz 3x, bramka samobójcza

1:0 Filip Fronckiewicz (as. Maurycy Baszta), 2:0 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 3:0 Filip Fronckiewicz (as. Maurycy Baszta), 4:0 Gabriel Lewandowski (as. Maurycy Baszta), 5:0 Gabriel Lewandowski, 6:2 bramka samobójcza (as. Tomasz Jędrych), 7:3 Tomasz Jędrych, 8:4 Tomasz Jędrych, 9:6 Gabriel Lewandowski, 10:7 Filip Fronckiewicz, 11:8 Tomasz Jędrych, 12:9 Tomasz Jędrych, 13:9 Gabriel Lewandowski


SPARING Z LAURĄ CHYLICE

Data: 28 stycznia (niedziela)
Zbiórka: godz. 16:00 (najpóźniej), Hala przy ZS w Komorowie (al. Marii Dąbrowskiej 12), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


SPARING (obóz w Jarocinie)

GROM GOLINA  10:2  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Antoni Jurewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych, Gabriel Lewandowski


SPARING

AMS KOMORÓW  4:9  FC KOMORÓW

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Gabriel Lewandowski 2x, Marcin Lewonowski, Maurycy Baszta, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk


FC KOMORÓW 1:10  OFFENSYWA KSIĄŻENICE

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Jeremiasz Gliniak, Gustaw Żaglewski, Maurycy Baszta, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Antoni Skorupski, Stanisław Zawarczyński

Strzelec bramki dla FC Komorów: Tomasz Jędrych


SIÓDMA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z OFFENSYWĄ KSIĄŻENICE

Data: 6 stycznia (sobota)
Zbiórka: godz. 11:50 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 12:10
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani: 

    • Nadi Yorumez
    • Adrian Jackiewicz
    • Gabriel Lewandowski
    • Tomasz Jędrych
    • Mateusz Sęk
    • Jeremiasz Gliniak
    • Gustaw Żaglewski
    • Maurycy Baszta
    • Kacper Dębowczyk
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Skorupski
  • Stanisław Zawarczyński

SPARING

AMS KOMORÓW  10:8  FC KOMORÓW


SPARING Z AMS KOMORÓW

Data: 20 grudnia (środa)
Zbiórka: godz. 18:40 (najpóźniej), Hala przy ZS w Komorowie (al. Marii Dąbrowskiej 12), początek meczu o godz. 19:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, 

Powołani: 

WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


FC KOMORÓW 1:11  PIAST PIASTÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych, Adrian Jackiewicz, Antoni Skorupski, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Marcin Lewonowski, Stanisław Zawarczyński, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Kacper Dębowczyk, Jeremiasz Gliniak 

Strzelec bramki dla FC Komorów: Mateusz Sęk


SZÓSTA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 16 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 13:10 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani: 

    • Nadi Yorumez
    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Adrian Jackiewicz
    • Antoni Skorupski
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maurycy Baszta
    • Radosław Wyszomirski
    • Kacper Dębowczk
  • Jeremiasz Gliniak

FC KOMORÓW 1:2  BŁONIANKA BŁONIE

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Tomasz Jędrych, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Maciej Szustakiewicz, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski

Strzelec bramki dla FC Komorów: Mateusz Sęk


FC KOMORÓW 3:5  LKS CHLEBNIA

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski, Tomasz Jędrych, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Maciej Szustakiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk


CZWARTA (ZALEGŁA) KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 10 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 17:30 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 17:55
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Maurycy Baszta
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Kacper Dębowczyk
    • Kamil Cienkowski
  • Tomasz Jędrych

PIĄTA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z LKS CHLEBNIA

Data: 9 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 12:00 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 12:25
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Maurycy Baszta
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
  • Tomasz Jędrych

TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2009

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Kamil Cienkowski, Mateusz Sęk, Maurycy Baszta

WYNIKI:

FC Komorów 2:1  GLKS Nadarzyn (br. Tomasz Jędrych 2x)

FC Komorów 0:1 FA Piaseczno

FC Komorów 1:1 Znicz Pruszków (br. Tomasz Jędrych)

FC Komorów 2:1 Legion II Pruszków (br. Maurycy Baszta, Marcin Lewonowski)

FC Komorów 0:3 Young Champions Płock

FC Komorów 3:0 RAP Radomsko (br. Tomasz Jędrych 2x, Marcin Lewonowski)


FC KOMORÓW 5:7  FA PIASECZNO

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski,  Gustaw Żaglewski, Kacper Dębowczyk, Tomasz Jędrych, Marcin Lewonowski, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski, Maciej Szustakiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Gabriel Lewandowski, Adrian Jackiewicz


SPARING

LSS BRWINÓW ’10  2:8  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Kacper Dębowczyk, Maciej Szustakiewicz, Radosław Wyszomirski, Antoni Skorupski, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, Tomasz Jędrych, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk, Gustaw Żaglewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 


TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2009

Data: 26 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Hala GOS w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4)
Stroje: czerwone stroje meczowe, białe getry, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Mateusz Sęk
  • Maurycy Baszta

TRZECIA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z FA PIASECZNO

Data: 25 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 12:30 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Maurycy Baszta
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Kamil Cienkowski
  • Tomasz Jędrych

TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2010

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Gustaw Żaglewski, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta, Radosław Wyszomirski

WYNIKI:

FC Komorów 0:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki

FC Komorów 1:1 FA Piaseczno (br. Gabriel Lewandowski)

FC Komorów 1:0 Relax Radziwiłów (br. Gabriel Lewandowski)

FC Komorów 0:0 Legion Pruszków

FC Komorów 1:4 Pogoń Siedlce (br. Gabriel Lewandowski)

FC Komorów 0:2 AP Żyrardów


FC KOMORÓW 4:1  LSS BRWINÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Kacper Dębowczyk, Marcin Lewonowski, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, Antoni Skorupski, Maurycy Baszta

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Marcin Lewonowski 2x, Kacper Dębowczyk, bramka samobójcza


TURNIEJ MILAN CUP DLA ROCZNIKA 2010

Data: 19 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Hala GOS w Nadarzynie (ul. Sitarskich 4)
Stroje: czerwone stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Maurycy Baszta
  • Stanisław Zawarczyński

DRUGA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z LSS BRWINÓW

Data: 18 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 9:20 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 9:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Maurycy Baszta
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kacper Dębowczyk
  • Kamil Cienkowski

FC KOMORÓW 0:9  MKS ZNICZ PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Mateusz Sęk, Kacper Dębowczyk, Tomasz Jędrych, Radosław Wyszomirski, Kamil Cienkowski, Antoni Skorupski, Gustaw Żaglewski, Adrian Jackiewicz, Gabriel Lewandowski, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Stanisław Zawarczyński


PIERWSZA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 11 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 10:30 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 10:50
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Maciej Szustakiewicz
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Mateusz Sęk
    • Kacper Dębowczyk
    • Tomasz Jędrych
    • Radosław Wyszomirski
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Skorupski
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Gabriel Lewandowski
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
  • Stanisław Zawarczyński

FC KOMORÓW 5:5  LKS CHLEBNIA II

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Radosław Wyszomirski, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski, Kacper Dębowczyk, 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Mateusz Sęk 2x, Gabriel Lewandowski


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA II

Data: 5 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 17:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 18:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Gustaw Żaglewski
    • Mateusz Sęk
    • Tomasz Jędrych
    • Antoni Jurewicz
    • Kamil Cienkowski
    • Gabriel Lewandowski
    • Maciej Szustakiewicz
    • Radosław Wyszomirski
  • Kacper Dębowczyk

GLKS NADARZYN 6:2  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Marcin Lewonowski, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych, Kacper Dębowczyk


SPARING

FC KOMORÓW 2:3  POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI

Zagraliśmy w składzie: Kacper Dębowczyk, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Radosław Wyszomirski, Antoni Skorupski, Adrian Jackiewicz, Stanisław Zawarczyński, 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Radosław Wyszomirski, Maurycy Baszta


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 28 października (sobota)
Zbiórka: godz. 10:15 (najpóźniej), Orlik w Nadarzynie przy Szkole Podstawowej (ul. Sitarskich 4), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Maciej Szustakiewicz
    • Kamil Cienkowski
    • Marcin Lewonowski
    • Antoni Jurewicz
    • Mateusz Sęk
    • Tomasz Jędrych
    • Gustaw Żaglewski
  • Kacper Dębowczyk

SPARING Z POGONIĄ GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 28 października (sobota)
Zbiórka: godz. 16:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 16:30
Stroje: dowolny strój treningowy, ochraniacze

Powołani:

    • Jeremiasz Gliniak
    • Antoni Skorupski
    • Maurycy Baszta
    • Adrian Jackiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
    • Radosław Wyszomirski
    • Maciej Szustakiewicz
  • Kacper Dębowczyk

SPARING

FC KOMORÓW 3:2 AMS URSYNÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Nado Yorumez Kacper Dębowczyk, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Radosław Wyszomirski, Gustaw Żaglewski, Antoni Skorupski, Antoni Jurewicz, Marcin Lewonowski, Mateusz Sęk, Tomasz Jędrych, Gabriel Lewandowski, Adrian Jackiewicz, Kamil Cienkowski

Strzelec bramki dla FC Komorów: Antoni Skorupski, Gabriel Lewandowski, Tomasz Jędrych


FC KOMORÓW 3:3  JAGUAR MICHAŁOWICE

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 2x, Gustaw Żaglewski


SPARING

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 2:1  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Kacper Dębowczyk, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Radosław Wyszomirski, Gustaw Żaglewski, 

Strzelec bramki dla FC Komorów: Kacper Dębowczyk


ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z JAGUAREM MICHAŁOWICE

Data: 21 października (sobota)
Zbiórka: godz. 10:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Mateusz Sęk
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Gabriel Lewandowski
    • Gustaw Żaglewski
  • Maciej Szustakiewicz

SPARING Z POGONIĄ GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 21 października (sobota)
Zbiórka: godz. 13:30 (najpóźniej), Orlik w Grodzisku Mazowieckim (ul. Nadarzyńska 61), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: dowolny strój treningowy, ochraniacze

Powołani:

    • Maciej Szustakiewicz
    • Kacper Dębowczyk
    • Radosław Wyszomirski
    • Jeremiasz Gliniak
    • Stanisław Zawarczyński
    • Adrian Jackiewicz
    • Antoni Skorupski
  • Maurycy Baszta

MILAN MILANÓWEK 6:1  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Maciej Szustakiewicz, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Radosław Wyszomirski, Kamil Cienkowski, Gustaw Żaglewski

Strzelec bramki dla FC Komorów: Tomasz Jędrych


SPARING

LEGIA SOCCER SCHOOLS BRWINÓW 2:5  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Stanisław Zawarczyński, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Kacper Dębowczyk, Maurycy Baszta, Jeremiasz Gliniak, Antoni Skorupski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Marcin Lewonowski 2x, Maurycy Baszta 2x, Jeremiasz Gliniak


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 14 października (sobota)
Zbiórka: godz. 11:30 (najpóźniej), Stadion w Milanówku (ul. Turczynek 8), początek meczu o godz. 12:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
    • Kamil Cienkowski
    • Antoni Jurewicz
    • Gabriel Lewandowski
  • Radosław Wyszomirski

SPARING Z LEGIA SOCCER SCHOOL BRWINÓW

Data: 15 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 10:00 (najpóźniej), Orlik w Brwinowie przy SP nr 1  (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 10:30
Stroje: dowolny strój treningowy, ochraniacze

Powołani:

    • Kacper Dębowczyk
    • Maurycy Baszta
    • Jeremiasz Gliniak
    • Antoni Skorupski
    • Adrian Jackiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
    • Marcin Lewonowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Maciej Szustakiewicz

FC KOMORÓW 4:1  UKS NOWA WIEŚ

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Radosław Wyszomirski, Kacper Dębowczyk, Stanisław Zawarczyński, Adrian Jackiewicz, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Marcin Lewonowski 2x, Tomasz Jędrych, Gabriel Lewandowski


SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS NOWA WIEŚ

Data: 8 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Radosław Wyszomirski
    • Kamil Cienkowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Adrian Jackiewicz
    • Tomasz Jędrych
  • Stanisław Zawarczyński

LKS CHLEBNIA II 7:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Kacper Dębowczyk, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Radosław Wyszomirski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 3x, Mateusz Sęk 2x, Antoni Jurewicz

1:0 Mateusz Sęk (as. Gabriel Lewandowski), 2:0 Gabriel Lewandowski, 3:2 Gabriel Lewandowski, 4:3 Antoni Jurewicz (as. Mateusz Sęk), 5:3 Mateusz Sęk (as. Antoni Jurewicz), 6:4 Gabriel Lewandowski


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA II

Data: 29 września (piątek)
Zbiórka: godz. 17:10 (najpóźniej), Stadion w Chlebnii  (ul. Chlebnia 59), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gustaw Żaglewski
    • Gabriel Lewandowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
  • Radosław Wyszomirski

FC KOMORÓW 5:3  GLKS NADARZYN

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Tomasz Jędrych, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Radosław Wyszomirski, Maciej Szustakiewicz, 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gustaw Żaglewski 2x, Gabriel Lewandowski 2x, Tomasz Jędrych

1:1 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 2:2 Gustaw Żaglewski, 3:2 Tomasz Jędrych, 4:2 Gabriel Lewandowski (as. Mateusz Sęk), 5:3 Gustaw Żaglewski (as. Gabriel Lewandowski)


CZWARTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z GLKS NADARZYN

Data: 21 września (czwartek)
Zbiórka: godz. 17:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie  (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Gustaw Żaglewski
    • Nadi Yorumez
    • Mateusz Sęk
    • Gabriel Lewandowski
    • Tomasz Jędrych
    • Antoni Jurewicz
    • Marcin Lewonowski
    • Kamil Cienkowski
    • Radosław Wyszomirski
  • Maciej Szustakiewicz

UKS JAGUAR MICHAŁOWICE 3:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Kamil Cienkowski, Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Adrian Jackiewicz, Tomasz Jędrych, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk, Stanisław Zawarczyński, Maciej Szustakiewicz, 

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mateusz Sęk, Tomasz Jędrych, Gabriel Lewandowski

1:1 Mateusz Sęk (rzut wolny), 2:1 Tomasz Jędrych, 3:1 Gabriel Lewandowski (as. Tomasz Jędrych)


TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS JAGUAR MICHAŁOWICE

Data: 16 września (sobota)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), Orlik w Michałowicach  (ul. Szkolna 15), początek meczu o godz. 11:45
Stroje: czerwone stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Gustaw Żaglewski
    • Mateusz Sęk
    • Adrian Jackiewicz
    • Stanisław Zawarczyński
    • Kacper Dębowczyk
    • Marcin Lewonowski
    • Antoni Jurewicz
    • Gabriel Lewandowski
    • Kamil Cienkowski
    • Maciej Szustakiewicz
  • Tomasz Jędrych

FC KOMORÓW 4:4  KS MILAN MILANÓWEK

Zagraliśmy w składzie: Kamil Cienkowski, Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Radosław Wyszomirski, Tomasz Jędrych, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Marcin Lewonowski, Kacper Dębowczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 3x, Gabriel Lewandowski


FC KOMORÓW 7:9  ORZEŁ PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Nadi Yorumez, Radosław Wyszomirski, Adrian Jackiewicz, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Stanisław Zawarczyński, Marcin Lewonowski, Maciej Szustakiewicz, Tomasz Jędrych

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Tomasz Jędrych 7x


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z KS MILAN MILANÓWEK

Data: 10 września (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie  (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: czerwone stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Gustaw Żaglewski
    • Gabriel Lewandowski
    • Kamil Cienkowski
    • Kacper Dębowczyk
    • Tomasz Jędrych
    • Antoni Jurewicz
    • Mateusz Sęk
    • Radosław Wyszomirski
  • Marcin Lewonowski


SPARING Z ORŁEM PRUSZKÓW

Data: 9 września (sobota)
Zbiórka: godz. 16:30 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie  (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:00
Stroje: dowolny strój treningowy, ochraniacze

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
    • Mateusz Sęk
    • Stanisław Zawarczyński
    • Maciej Szustakiewicz
    • Tomasz Jędrych
  • Marcin Lewonowski


UKS NOWA WIEŚ 4:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Kamil Cienkowski, Nadi Yorumez, Antoni Jurewicz, Radosław Wyszomirski, Adrian Jackiewicz, Gustaw Żaglewski, Mateusz Sęk, Gabriel Lewandowski, Stanisław Zawarczyński, Kacper Dębowczyk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Gabriel Lewandowski 5x, Kamil Cienkowski

1:0 Gabriel Lewandowski, 2:2 Gabriel Lewandowski, 3:2 Gabriel Lewandowski, 4:2 Gabriel Lewandowski, 5:4 Gabriel Lewandowski, 6:4 Kamil Cienkowski


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS NOWA WIEŚ

Data: 2 września (sobota)
Zbiórka: godz. 9:15 (najpóźniej), Boisko w Granicy  (ul. Główna 96), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: czerwone stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

    • Nadi Yorumez
    • Gabriel Lewandowski
    • Kamil Cienkowski
    • Mateusz Sęk
    • Antoni Jurewicz
    • Kacper Dębowczyk
    • Gustaw Żaglewski
    • Adrian Jackiewicz
    • Radosław Wyszomirski
  • Stanisław Zawarczyński

TRENINGI

OKRES WIOSENNO – JESIENNY – boisko ORLIK Sokołów

ŚRODA                                           17.30 – 19.00
PIĄTEK                                           17.30 – 19.00