Rocznik 2007

DO KOŃCA LISTOPADA GODZINY I MIEJSCE TRENINGÓW BEZ ZMIAN.

FC KOMORÓW – UNIA WARSZAWA 1:0

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd,Bigosiński Jan,Kolasa Szymon,Bindas Wiktor,Matysiak Tymek,Świątek Sebastian, Woźniak Wojtek,Kuba Kiersnowski,Miszczak Mateusz.

Bramkę dla FC Komorów zdobył: Sebastian.

X KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

FC KOMORÓW – UNIA WARSZAWA

Zbiórka: 4 listopada (niedziela) o godz.16.20 stadion w Nowej Wsi, początek meczu o godz. 17.00.
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki,dodatkowe białe getry.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2007 i powołani przez trenera z rocznika 2008.

KS RASZYN – FC KOMORÓW   2:1

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz,Kolasa Szymon, Woźniak Wojtek,Kiersnowski Kuba,Cienkowski Kacper,Sitarski Franek,Matysiak Tymon,Choroń Olgierd,Niebudek Franek,Miszczak Mateusz.

Bramkę dla FC Komorów zdobył: Wojtek.

IX KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

KS RASZYN-FC KOMORÓW

Zbiórka: 27 października (sobota) o godz.9.15 stadion ,,Wronik” ul.Unii Europejskiej 1, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

Wszyscy zawodnicy z rocznika 2007,oraz powołani przez trenera z rocznika 2008.

FC KOMORÓW – RAKOVIA WARSZAWA  1:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd,Bigosiński Jan,Kolasa Szymon,Bindas Wiktor,Matysiak Tymek, Sitarski Franek, Woźniak Wojtek,Kuba Kiersnowski,Cienkowski Kacper,Miszczak Mateusz.

Bramkę dla FC Komorów zdobył: Olgierd.

VIII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

FC KOMORÓW – RAKOVIA WARSZAWA

Zbiórka: 20 października  (sobota) o godz.15.40 stadion w Nowej Wsi, początek meczu o godz. 16.15.
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki,dodatkowe białe getry.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

ZNICZ II PRUSZKÓW – FC KOMORÓW   5:0

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz,Kubera Kuba, Dębski Nikodem,Kolasa Szymon, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Paradowski Jan,Sitarski Franek,Matysiak Tymon,Choroń Olgierd,Niebudek Franek.

VII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

ZNICZ II PRUSZKÓW – FC KOMORÓW 

Zbiórka: 13 października  (sobota) o godz.14.20 stadion Znicza Pruszków, początek meczu o godz. 15.00.
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki,dodatkowe białe getry.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW  4:6

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem,Kubera Kuba,Bigosiński Jan,Kolasa Szymon,Szczutkowski Hubert,Matysiak Tymek, Sitarski Franek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Miszczak Mateusz,Niebudek Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd x 2,Niko,Wojtek.

VI KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW

Zbiórka: 7 października  (niedziela) o godz.12.20 stadion w Nowej Wsi, początek meczu o godz. 13.00.
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki,dodatkowe białe getry.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2007,oraz Aleks Dworak,Szymon Kolasa,Kuba Kubera.

UNIA WARSZAWA – FC KOMORÓW   2:1

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz,Kubera Kuba, Dębski Nikodem,Kolasa Szymon, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Paradowski Jan,Sitarski Franek,Miszczak Mateusz,Matysiak Tymon,Choroń Olgierd,Niebudek Franek.

Strzelcy bramek: 

WE WTOREK 18 WRZEŚNIA SPOTYKAMY SIĘ O GODZ.16.00 NA STADIONIE W NOWEJ WSI,BĘDĄ PRZEPROWADZONE TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO PSS-u.

UKS RAKOVIA WARSZAWA – FC KOMORÓW   7:1

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz,Kubera Kuba, Dębski Nikodem,Bigosiński Jan,Michalczyk Igor,Kolasa Szymon, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Szczutkowski Hubert.

Strzelcy bramek: Mati Ch.

III KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

UKS RAKOVIA WARSZAWA-FC KOMORÓW

Zbiórka: 16 września (niedziela) o godz.11.15 stadion Drukarza Warszawa ul.Aleja Zieleniecka 2, początek meczu o godz. 12.00
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

Wszyscy zawodnicy z rocznika 2007,oraz powołani przez trenera z rocznika 2008.

FC KOMORÓW – ZNICZ II PRUSZKÓW 0:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Sitarski Franek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Paradowski Jan,Szczutkowski Hubert,Niebudek Franek.

II KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

FC KOMORÓW – ZNICZ II PRUSZKÓW

Zbiórka: 9 września (niedziela) o godz.11.30 stadion w Nowej Wsi, początek meczu o godz. 12.15
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki,dodatkowe białe getry.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Sitarski Franek
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Niebudek Franek
  • Miszczak Mateusz
  • Choroń Olgierd

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW   6:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem,Paradowski Jan,Matysiak Tymek, Sitarski Franek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Miszczak Mateusz,Niebudek Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 

I KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI MŁODZIKÓW

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW

Zbiórka: 2 wrzesień (niedziela) o godz. 15.40 Stadion MOSiR w Sochaczewie ul.Warszawska 80, początek meczu o godz. 16.30
Stroje: niebieskie,ochraniacze,korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Sitarski Franek
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Niebudek Franek
  • Miszczak Mateusz
  • Choroń Olgierd

NIEBAWEM ZACZYNAMY NOWY SEZON !!!

ZAJĘCIA ZACZYNAMY OD 20 SIERPNIA ,BĘDĄ TO PONIEDZIAŁEK, WTOREK,CZWARTEK W GODZINACH 16.30-18.00 NA STADIONIE W NOWEJ WSI.

X KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

BKS ZSP 7 WARSZAWA- FC KOMORÓW 

Zbiórka: 17 czerwca(niedziela) godz. 10.20, Warszawa-Bemowo ul. Wacława Szadkowskiego 3 , początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze, korki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  1. Charmuszko Mateusz
  2. Choroń Olgierd
  3. Dębski Nikodem
  4. Cienkowski Kacper
  5. Matysiak Tymek
  6. Paradowski Jasiek
  7. Woźniak Wojtek
  8. Miszczak Mateusz
  9. Szczutkowski Hubert
  10. Niebudek Franek

TRENING NAJBLIŻSZY ODBĘDZIE SIĘ 15 CZERWCA (PIĄTEK) GODZ.17.30 W NOWEJ WSI.CZWARTKOWY TRENING JEST ODWOŁANY!!!

We wtorek 12 czerwca trening jest odwołany!!!

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW    3:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Paradowski Jan,Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek,Cienkowski Kacper,Miszczak Mateusz,Niebudek Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Niko x 3

IX KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW

Zbiórka:    10 czerwca  (niedziela ) o godz.18.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz.18.30 
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

 Powołani:Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek z rocznika

FC KOMORÓW – OFFENSYWA KSIĄŻENICE     5:5

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Miszczak Mateusz,Niebudek Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Niko x 2,Wojtek x 2,Olgierd.

VIII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – OFFENSYWA KSIĄŻENICE

Zbiórka:    3 czerwca  (niedziela ) o godz.17.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz.17.30 
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do. rozgrywek z rocznika

DELTA WARSZAWA – FC KOMORÓW      7:3

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd,Szczutkowski Hubert, Dębski Nikodem,Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Paradowski Jan.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd ,Wojtek,Franek.

VII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

DELTA WARSZAWA – FC KOMORÓW 

Zbiórka: 27 Maja (niedziela) godz. 12.20, ul. Jeziorna 2 w Warszawie, początek meczu o godz. 13.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze, korki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  1. Charmuszko Mateusz
  2. Choroń Olgierd
  3. Dębski Nikodem
  4. Cienkowski Kacper
  5. Matysiak Tymek
  6. Paradowski Jasiek
  7. Woźniak Wojtek
  8. Zawiślak Franek
  9. Szczutkowski Hubert

FC KOMORÓW – BŁONIANKA BŁONIE     5:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper,Niebudek Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Niko x 3,Wojtek,Kacper.

VI KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – KS BŁONIANKA

Zbiórka: 19 maja (sobota) o godz.17.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 18.15
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do. rozgrywek z rocznika

V KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – BKS ZSP 7 WARSZAWA

Zbiórka: 12 maja (sobota) o godz.9.25 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do. rozgrywek z rocznika

Z UWAGI NA WYJAZDY ZAWODNIKÓW ,TRENINGI W TYM TYGODNIU ZOSTAJĄ ODWOŁANE!!! ZAWODNICY NIE WYJEŻDŻAJĄCY,PROSZĘ O PRZYCHODZENIE, NA TRENINGI ROCZNIKA 2005.

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW      0:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd,Miszczak Mateusz, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Niebudek Franek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek,Cienkowski Kacper.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd ,Tymek.

GRATULUJEMY BARDZO DOBREGO MECZU!!!

III KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW

Zbiórka: 7 maja (poniedziałek) o godz. 19.00 na Orliku w ŻÓŁWINIE przy ul.Szkolnej, początek meczu o godz. 19.30
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

Wszyscy zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek z rocznika.

IV KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW

Zbiórka: 5 maja (sobota) o godz. 10.20 Stadion- Bzura Chodaków, Sochaczew ul.Fryderyka Chopina 101, początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie,ochraniacze,korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Dworak Aleks
  • Kubera Kuba
  • Kiersnowski Kuba
  • Matysiak Tymek
  • Miszczak Mateusz
  • Woźniak Wojtek
  • Niebudek Franek
  • Wasilewski Sebastian
  • Choroń Olgierd

FC KOMORÓW – DELTA WARSZAWA      4:8

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Kubera Kuba, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd x 2,Wojtek x 2.

II KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – DELTA WARSZAWA

Zbiórka: 21 kwietnia (sobota) o godz.9.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.30
Stroje: niebieskie,dresy, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kubera Kuba
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Choroń Olgierd

BŁONIANKA BŁONIE – FC KOMORÓW 4:6

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Wasilewski Sebastian.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd x 4,Wojtek,Mati.

I KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

BŁONIANKA BŁONIE- FC KOMORÓW

Zbiórka: 15 kwietnia (niedziela) o godz.16.20 na Orliku w Błoniu przy ul. Okrzei 3, początek meczu o godz. 17.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiersnowski Kuba
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Wasilewski Sebastian
  • Choroń Olgierd

IV miejsce w turnieju Irzyk Cup 2018 

W dniu 24 marca drużyna 2007 w składzie Charmuszko Mateusz, Dębski Nikodem,Miszczak Mateusz, Matysiak Tymek, Grudziński Mateusz(gościnnie), Woźniak Wojtek, Choroń Olgierd,Cienkowski Kacper,Paradowski Jan,Zawiślak Franek,Niebudek Franek, wzięła udział w turnieju Irzyk Cup. W fazie grupowej rozegraliśmy 5 meczy (3 zwycięstwa i 2 porażki) co dało nam drugie miejsce w grupie i w efekcie mecz o 3 miejsce,który niestety przegraliśmy.

Wyniki szczegółowe:
Faza grupowa:
FC Komorów- UKS Irzyk 2:0 (Olgierd ,Jaś)
FC Komorów – LKS Chlebnia 5:1 (Wojtek x 2,Olgierd x 2,Mati Ch.)
FC Komorów – KS Raszyn 3:2 (Mati G, Wojtek x 2)
FC Komorów – UKS Orły Zielonka  2:5 ( Mati M, Samobójcza)
FC Komorów – Agape Białołęka 2:4 ( Mati G,Olgierd)-Mecz o 3 miejsce

Turniej Irzyk Cup 2018 

Data: 24 marzec 2018 (sobota)
Zbiórka: 8.30 Boisko pod balonem Warszawa Bemowo,ul.Irzykowskiego 1a, pierwszy mecz o 9.00
Broszura turnieju IRZYK CUP dla rocznika 2007 – 24.03.2018 
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty na sztuczną trawę,dresy,ortaliony.

Wpisowe: 400 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Zawiślak Franek
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

ZMIANA MIEJSCA I GODZIN TRENINGÓW!!!

OD 13 MARCA WYCHODZIMY NA DWÓR!!! TRENUJEMY WEDŁUG HARMONOGRAMU:

-WTOREK godz.16.10-17.40

-CZWARTEK godz.16.10-17.40

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA ORLIKU W SOKOŁOWIE.

 MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Zbiórka: 10 marca (sobota) o godz. 12.50 na Orliku w Sokołowie (mecz na dworze), początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie dresy, bielizna termiczna,ortaliony klubowe.

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Kubera Kuba
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Niebudek Franek
  • Kiersnowski Kuba
  • Choroń Olgierd

MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM I PRUSZKÓW

Zbiórka: 1 luty (czwartek-mecz w trakcie naszego treningu) o godz. 18.50 na boisku pod balonem w Michałowicach przy ul.Szkolnej, początek meczu o godz. 19.10
Stroje: niebieskie dresy, bielizna termiczna,ortaliony klubowe,buty żwirówki.

Powołani- wszyscy zawodnicy.

TRENINGI NA HALI W KOMOROWIE I POD ,,BALONEM” W MICHAŁOWICACH

Wracamy do treningów we WTORKI w godz.18.10-19.25 oraz godziny zajęć pod balonem od 1 Lutego-CZWARTEK godz.19.00-20.15.Proszę o punktualność i odpowiedni strój,czyli dres klubowy i ortalion!

OSIR Włochy Cup 2018 rocznik 2007 (III turniej)

Data: 03 luty 2018 (sobota)
Zbiórka: 12.40 Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 13.17
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe

Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Zawiślak Franek
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Choroń Olgierd
OSIR Włochy 3.02.2018 (1)

II miejsce rocznika 2007 na turnieju OSiR Włochy Cup 2017

W dniu 9 grudnia drużyna 2007 w składzie Charmuszko Mateusz, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Grudziński Mateusz(gościnnie), Woźniak Wojtek, Choroń Olgierd,Cienkowski Kacper, wzięła udział w turnieju OSiR Włochy Cup. W fazie grupowej rozegraliśmy 6 meczów (5 zwycięstw i 1 remis) co dało nam pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z zespołem Jagielloni Białystok I. Po zaciętym meczu zwyciężyliśmy 1:0.

W finale graliśmy z drużyną Jagielloni Białystok II (chyba nikt nie wiedział, czy to jest pierwsza, czy druga drużyna,czy może obie razem?). Po nerwowym meczu, przegraliśmy, zajmując 2 miejsce w turnieju(wcześniej w grupie z nimi? wygraliśmy). Aleks Kiss został królem strzelców turnieju, a Nikoś Dębski został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów!!!

Wyniki szczegółowe:
Faza grupowa:
FC Komorów- Legia Łazienkowska 4 3:0 (Aleks x 2,Tymek)
FC Komorów – APN Mińsk 2:0 (Aleks x 2)
FC Komorów – Burza Pilawa 4:0 (Aleks x 3, Olgierd)
FC Komorów – Orlęta Czosnów 2:0 (Mati G, Wojtek)
FC Komorów – Jagiellonia Białystok II  3:0 ( Mati G, Aleks, Tymek)
FC Komorów – Broń Radom 1:1 ( Mati G.)

Półfinał:
FC Komorów – Jagiellonia I Białystok 1:0 (Aleks)

Finał:
FC Komorów – Jagiellonia II Białystok 2:4 (Mati G, Aleks)

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

II miejsce – FC KOMORÓW
III miejsce – JAGIELLONIA I BIAŁYSTOK

GRATULACJE!!!

OSIR Włochy Cup 2017 rocznik 2007 (II turniej)

Data: 09 grudnia 2017 (sobota)
Zbiórka: 13.00 Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 13.30
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe

Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Choroń Olgierd
 OSIR Włochy 9.12 2007 (2)
JEŚLI KOGOŚ Z ZAWODNIKÓW NIE BĘDZIE ,PROSZĘ O INFO DO TRENERA ROBERTA!!!

OSIR Włochy Cup 2017 rocznik 2007

Data: 25 listopada 2017 (sobota)
Zbiórka: 8.00 Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 8.35
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe

Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani: 

  • kCharmuszo Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Szczutkowski Hubert
  • Choroń Olgierd

MECZ SPARINGOWY Z LEGIĄ BRWINÓW

Zbiórka: 19 listopada (niedziela) o godz. 15.30 na Orliku pod balonem w Brwinowie przy ul.Piłsudskiego 11, początek meczu o godz. 16.00
Stroje: niebieskie dresy, bielizna termiczna, koszulki i ortaliony klubowe.

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Sitarski Franek
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

FC KOMORÓW – KS RASZYN 1:3 (faule 5:19!!!!!)

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Mati.

Treningi, do końca listopada, odbywają się jak dotychczas.

VIII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – KS RASZYN

Zbiórka: 4 listopada (sobota) o godz.15.20 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 16.00
Stroje: niebieskie, bielizna termiczna, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Choroń Olgierd

 OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW 12:1

Bramkę dla FC Komorów zdobył Aleks po asyście Tymka.


VII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW

Zbiórka: 22 października (niedziela) o godz. 11.45 na Orliku w ŻÓŁWINIE przy ul.Szkolnej, początek meczu o godz. 12.30
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Choroń Olgierd

POGOŃ GRODZISK – FC KOMORÓW 4:7

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Tymek Matysiak x 3, Mati Charmuszko x 2, Aleks Kiss x 2
1:0 Tymek, 2:1 Mati, 3:1 Mati as. Aleks, 4:1 Tymek, 5:3 Aleks, 6:3 Aleks, 7:4  Tymek as. Kacper


VI KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

POGOŃ GRODZISK – FC KOMORÓW

Zbiórka: 14 Października (sobota) o godz.9.25 na Orliku w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Nadarzyńskiej 61, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW 2:5

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Jaś Paradowski, bramka samobójcza po rzucie rożnym


V KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW

Zbiórka: 7 października (sobota) o godz. 9.20 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, bielizna termiczna, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Choroń Olgierd

KS RASZYN – FC KOMORÓW 0:3 (wo)

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.

Mecz przerwany w 6 minucie z powodu braku zabezpieczenia medycznego!!!

IV KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

KS RASZYN – FC KOMORÓW

Zbiórka: 30 września (sobota) o godz. 10.45 na Orliku w Raszynie przy ul. Pruszkowskiej 21B, początek meczu o godz. 11.30
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Choroń Olgierd

W weekend 16-17.09 drużyna 2007 pauzuje. Kolejny mecz rozegramy 30.09. z drużyną KS Raszyn.

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW 4:7

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kubera Kuba, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Niebudek Franek, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks x 6, Tymek Matysiak
1:0 Aleks as. Tymek, 2:0 Aleks, 3:0 Aleks, 4:0 Aleks as. Ogierd, 5:2 Aleks, 6:3 Aleks as Hubert, 7:3  Tymek as. Aleks


TRENINGI BRAMKARSKIE

Przypominamy, że dla chętnych zawodników został zorganizowany trening bramkarski, który jest prowadzony przez trenera Piotra Domanieckiego, który trenował zawodników akademii Legii Warszawa. Będzie się on odbywał na boisku w Nowej Wsi w każdy czwartek o godzinie 18. Wszyscy chętni będą musieli przejechać po treningu rocznika 2007 na boisko w Nowej Wsi.

III KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – OFFENSYWA KSIĄŻENICE

Zbiórka: 16 Września (sobota) o godz. 9.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.30
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Kubera Kuba
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

Po meczu, wszyscy zawodnicy udają się na festyn do Komorowa,gdzie zagrają mecz sparingowy,bądź odbędą trening pokazowy!!! Orientacyjne zakończenie ok godz.14.00.


FC KOMORÓW – POGOŃ GRODZISK 8:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kubera Kuba, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Niebudek Franek, Paradowski Jaś, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks x 5, Tymek Matysiak, Mati Charmuszko, Nikodem Dębski
1:0 Aleks, 2:0 Tymek Matysiak, 3:0 Mati Charmuszko, 4:0 Aleks as. Niko, 5:0 Aleks, 6:0 Aleks as Niko, 7:0  Niko as. Aleks, 8:2 Aleks as. Franek Zawiślak. 


II KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – POGOŃ GRODZISK

Zbiórka: 9 Września (sobota) o godz. 9.10 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 9.45
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną-bez oryginału legitymacji zawodnik nie będzie dopuszczony do meczu!!!!!!

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Kubera Kuba
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW 6:7

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kubera Kuba, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Niebudek Franek, Paradowski Jaś, Zawiślak Franek.

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks x 5, Kuba Kubera, Mati Charmuszko
Kuba as Aleks, Mati Charmuszko as. Aleks, Aleks, Aleks as Tymek, Aleks, Aleks as. Mati Charmuszko, Aleks z wolnego. 

I KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW

Zbiórka: 2 września (sobota) o godz. 13.45 na Stadionie w Sochaczewie, ul.Warszawska 80,początek meczu o godz. 14.30
Stroje: niebieskie, ochraniacze, korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!

-Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Paradowski Jaś
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Zawiślak Franek
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Kubera Kuba

Przeciwnicy drużyny 2007 w sezonie 2017/2018

II liga okręgowa E1 Orlik, gr. IV

  1. UKS Unia Boryszew
  2. UKS OFFENSYWA KSIĄŻENICE
  3. KS Raszyn
  4. GKS Pogoń Grodzisk Maz.
  5. FOOTBALL AKADEMY PIASECZNO
  6. FC Komorów

Pierwszy mecz zostanie rozegrany w dniach 2-3.09.2017


Koniec rozgrywek ligowych

Drużyna 2007 przez cały sezon walczyła bardzo dzielnie w  II lidze. Zdarzały się potknięcia, ale ten sezon można zaliczyć do bardzo udanych. Zarówno w rundzie jesiennej jak i wiosennej zajęliśmy 2 miejsce w grupie, co potwierdza wysoki poziom umiejętności piłkarskich naszej drużyny. Gratulujemy!!!

II Okręgowa Liga Orlików E2 
Drużyna PKT M Z R P B R BIL  
1. K.S. Delta Warszawa 24 10 8 0 2 81 : 26 55
2. FC Komorów 20 10 6 2 2 35 : 36 -1
3. Offensywa Książenice 18 10 6 0 4 62 : 40 22
4. KS Raszyn 14 9 4 2 3 40 : 32 8
5. Unia Warszawa 7 10 2 1 7 22 : 54 -32
6. AP Żyrardów 1 9 0 1 8 23 : 75 -52

Z okazji otwarcia stadionu w Granicy ,oraz gminnych obchodów dnia dziecka zorganizowany został mini turniej piłki nożnej.Organizator przewidział nagrody rzeczowe.Zbiórka na Stadionie w Granicy o godzinie 13.40.MINI TURNIEJ

Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.

Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Woźniak Wojtek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW  4:5

Zagraliśmy w składzie: Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert,Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks x 3,Olgierd x 2
 

X KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

OFFENSYWA KSIĄŻENICE – FC KOMORÓW

Zbiórka: 10 czerwca (sobota) o godz. 09.45 na Orliku w Żółwinie, ul.Szkolna,początek meczu o godz. 10.30
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!

Powołani:

Charmuszko Mateusz
Zawiślak Franek
Cienkowski Kacper
Dębski Nikodem
Kiss Aleks
Matysiak Tymek
Woźniak Wojtek
Szczutkowski Hubert
Miszczak Mateusz
Choroń Olgierd

FC KOMORÓW – AP ŻYRARDÓW  2:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert,Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks (as.Niko),Wojtek (rzut karny).

IX KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

FC KOMORÓW – AP ŻYRARDÓW

Zbiórka: 7 czerwca (środa) o godz. 18.35 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 19.15(jest to mecz przełożony z weekendu!!!)
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!

Powołani:

Charmuszko Mateusz
Zawiślak Franek
Cienkowski Kacper
Dębski Nikodem
Kiss Aleks
Matysiak Tymek
Woźniak Wojtek
Szczutkowski Hubert
Miszczak Mateusz
Choroń Olgierd

FC KOMORÓW – DELTA WARSZAWA 6:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek,  Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks x 4 (1 as. Wojtek, 1 as. Olgierd), Wojtek (as. Niko), Tymek.

Gratulujemy fantastycznego meczu!!!


VIII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW-DELTA WARSZAWA

Zbiórka: 28 maja (niedziela) o godz. 10.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!

   Powołani:

Charmuszko Mateusz
Zawiślak Franek
Cienkowski Kacper
Dębski Nikodem
Kiss Aleks
Matysiak Tymek
Woźniak Wojtek
Szczutkowski Hubert
Paradowski Jaś
Choroń Olgierd

KS RASZYN – FC KOMORÓW  1:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jaś, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli:  Niko z wolnego, Olgierd (as. Aleks). Gratulujemy dobrego meczu!


VII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW

KS RASZYN – FC KOMORÓW

Zbiórka: 21 maja (niedziela) o godz. 17.15 na Orliku w Raszynie przy ul. Pruszkowskiej 21B, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     Powołani:

Charmuszko Mateusz
Zawiślak Franek
Cienkowski Kacper
Dębski Nikodem
Kiss Aleks
Matysiak Tymek
Paradowski Jaś
Szczutkowski Hubert
Choroń Olgierd


FC KOMORÓW – UNIA WARSZAWA 4:2

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jasiek,  Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem (as. Aleks), Tymek z rożnego, Nikodem, Wojtek (as. Aleks).

VI KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – UNIA WARSZAWA

Zbiórka: 14 maja (niedziela) o godz. 18.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 19.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!! 

     
Niebudek Franek
Choroń Olgierd

Powołani:

Charmuszko Mateusz
Zawiślak Franek
Cienkowski Kacper
Dębski Nikodem
Kiss Aleks
Matysiak Tymek
Woźniak Wojtek
Szczutkowski Hubert
Miszczak Mateusz

FC KOMORÓW – OFFENSYWA KSIĄŻENICE 2:5

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jasiek,  Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Tymek (as. Aleks), Nikodem (as. Aleks)


ZMIANA!!! 

V KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – OFFENSYWA KSIĄŻENICE

Zbiórka: 7 maja (niedziela) o godz. 14.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 15.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Choroń Olgierd
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz

AP ŻYRARDÓW – FC KOMORÓW  5:6

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Olgierd (as. Wojtek), Aleks, Aleks (as. Olgierd), Aleks (as. Mati Ch.), Wojtek z rożnego,  Niko z wolnego. Gratulujemy dobrego meczu!


IV KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
AP ŻYRARDÓW – FC KOMORÓW 

Zbiórka: 29 kwietnia (sobota) godz. 11.15, ul. Jasna 11 w Żyrardowie, początek meczu o godz. 12.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze, korki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Woźniak Wojtek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

DELTA WARSZAWA – FC KOMORÓW  9:0

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert.

III KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
DELTA WARSZAWA – FC KOMORÓW 

Zbiórka: 23 kwietnia (niedziela) godz. 15.15, ul. Jeziorna 2 w Warszawie, początek meczu o godz. 16.00
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze, korki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  1. Charmuszko Mateusz
  2. Choroń Olgierd
  3. Dębski Nikodem
  4. Kiss Aleks
  5. Matysiak Tymek
  6. Paradowski Jasiek
  7. Woźniak Wojtek
  8. Zawiślak Franek
  9. Szczutkowski Hubert

FC KOMORÓW – KS RASZYN 4:4 (1:3)

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Choroń Olgierd, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Miszczak Mateusz, Niebudek Franek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 2, Aleks Kiss x 2. Gratulujemy dobrego meczu!

Po dwóch kolejkach tabela wygląda następująco:

II Okręgowa Liga Orlików
  Drużyna PKT M Z R P B R BIL  
1. Offensywa Książenice 6 2 2 0 0 20 : 7 13  
2. FC Komorów 4 2 1 1 0 8 : 4 4  
3. KS Raszyn 4 2 1 1 0 10 : 7 3  
4. K.S. Delta Warszawa 3 2 1 0 1 19 : 7 12  
5. Unia Warszawa 0 2 0 0 2 3 : 9 -6  
6. AP Żyrardów 0 2 0 0 2 5 : 31 -26  

II KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – KS RASZYN

Zbiórka: niedziela, 9 kwietnia o godz. 13.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 14.30
Stroje: niebieskie,rezerwowe białe getry, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki.
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz
  • Niebudek Franek
  • Choroń Olgierd

WOJEWÓDZKI FINAŁ O PUCHAR TYMBARKU

Data: 7 kwietnia (piątek)
Zbiórka: godz. 8.15, Powiatowy Ośrodek w Miętnem, ul. Główna 45, 08-400 Garwolin, początek rozgrywek o godz. 9.00
Stroje: niebieskie +  dresy klubowe, ew. bielizna termiczna w zależności od pogody
Powołani:

  1. Charmuszko Mateusz
  2. Ciechomski Mateusz
  3. Cienkowski Kacper
  4. Dębski Nikodem
  5. Kiss Aleks
  6. Matysiak Tymek
  7. Paradowski Jasiek
  8. Woźniak Wojtek
  9. Zawiślak Franek
  10. Szczutkowski Hubert

OBOWIĄZKOWO WSZYSCY ZABIERAJĄ LEGITYMACJE SZKOLNE!!!
Zakończenie turnieju przewidziane jest ok godz.16.00. Organizator zapewnia dzieciom obiad, zimne napoje, herbatę.


MUKS UNIA WARSZAWA – FC KOMORÓW  0:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Wojtek Woźniak x 2, Aleks Kiss, Nikodem Dębski. Gratulujemy wygranej!


I KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ORLIKÓW
MUKS UNIA WARSZAWA – FC KOMORÓW 

Zbiórka: Sobota 1 kwietnia 10.30 na Orliku przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie, początek meczu o godz. 11.15
Stroje: niebieskie, ewentualnie bielizna termiczna, ochraniacze korki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Ciechomski Mateusz
  • Szczutkowski Hubert

III miejsce rocznika 2007 na turnieju OSiR Włochy Cup

W dniu wczorajszym drużyna 2007 w składzie Charmuszko Mateusz, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Szczutkowski Hubert wzięła udział w turnieju OSiR Włochy Cup. W fazie grupowej rozegraliśmy 6 meczów (5 zwycięstw i 1 remis) co dało nam pierwsze miejsce w grupie. W półfinale spotkaliśmy się z Polonią Warszawa. Niestety, ze względu na duże zmęczenie, chłopcom nie udało się pokonać wypoczętego przeciwnika.

W meczu o 3 miejsce graliśmy z drużyną ATP Górczewska. W regulaminowym czasie spotkanie skończyło się wynikiem 2:2. Po nerwowej serii rzutów karnych, całe spotkanie wygraliśmy, zajmując 3 miejsce w turnieju. Aleks Kiss został został uznany za najlepszego zawodnika turnieju!

Wyniki szczegółowe:
Faza grupowa:
FC Komorów- RKS Okecie 2:2 (Wojtek, Aleks)
FC Komorów – ATP Górczewska 2:1 (Niko, Aleks)
FC Komorów – UKS 141 3:1 (2x Tymek, Aleks)
FC Komorów – UKS  Okęcie 5:2 (Jaś, 2 x Aleks, 2 x Tymek)
FC Komorów – Naprzód Babice  4:1 (2 x Aleks, 2 x Wojtek)
FC Komorów – UKS Tarczyn 6:0 (4 x Aleks, Niko, Jaś)

Półfinał:
FC Komorów – Polonia Warszawa 0:3

Mecz o 3 miejsce:
FC Komorów – ATP Górczewska 2:2 (Niko, Aleks), karne: Wojtek, Aleks, Niko, Mati

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – MKS Varsovia

II miejsce – Polonia Warszawa
III miejsce – FC Komorów
IV miejsce – ATP Górczewska


OSIR Włochy Cup 2017 rocznik 2007

Data: 12 marca 2017 (niedziela)
Zbiórka: 12.30 Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 13.15
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe

Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani: 

  • Charmuszko Mateusz
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert

ZMIANA MIEJSCA I GODZIN TRENINGÓW!!!

Od najbliższego tygodnia, zajęcia naszego rocznika będą się odbywały we wtorki i czwartki o godzinie 16.00 na ORLIKU w SOKOŁOWIE (na dworze). Autokar będzie czekał przy szkole o godzinie 15.45.

Proszę o odpowiednie przygotowanie zawodników do zajęć (ciepłe stroje itd.)!


ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU OSiR Włochy Cup 2017 

Data: 29 stycznia 2017 (niedziela)
Miejsce:Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Chłopcy w całym turnieju pokazali się jako świetna drużyna. W swojej grupie 4 mecze wygrali , 1 zremisowali i 1 przegrali. W efekcie wyszli z grupy na 2 miejscu z bilansem 13 punktów, co oznaczało grę w półfinale z bardzo mocną drużyną Polonii Warszawa, która skończyła rozgrywki w swojej grupie na miejscu pierwszym. Tego meczu obawialiśmy się najbardziej. Nasi chłopcy nie dali jednak dobrym technicznie przeciwnikom rozwinąć skrzydeł i mecz skończył się wynikiem 0:0. W serii rzutów karnych świetnymi umiejętnościami popisał się nasz bramkarz, 2 razy broniąc rzut karny!

W finale trafiliśmy na drużynę BKS i podobnie jak w półfinale, mecz był bardzo wyrównany, kończąc się w regulaminowym czasie wynikiem 1:1. W serii rzutów karnych znów świetnymi umiejętnościami popisał się nasz bramkarz, broniąc rzut karny.

W turnieju zajęliśmy pierwsze miejsce, a Hubert Szczutkowski został zasłużenie najlepszym bramkarzem turnieju!

WYNIKI MECZÓW FC KOMORÓW

FC KOMORÓW – MOSP II Białystok 3:0 (Wojtek, Aleks, Mati)
FC KOMORÓW – Znicz Pruszków 1:0 (Jaś)
FC KOMORÓW – Pogoń Grodzisk 3:1 (3 x Aleks)
FC KOMORÓW – Orły Zielonka 0:1
FC KOMORÓW –
A.P. GOOL 2:1 (Mati, Franek)

FC KOMORÓW – BKS 1:1 (Wojtek)

MECZ PÓŁFINAŁOWY: FC KOMORÓW Polonia Warszawa 0:0 (karne 2:1 Wojtek, Franek)

MECZ FINAŁOWY: FC KOMORÓW BKS 1:1 (karne 3:2 Wojtek, Franek, Tymek)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
I MIEJSCE – FC KOMORÓW
II MIEJSCE – BKS
III MIEJSCE – POLONIA WARSZAWA


WYNIKI TURNIEJU MŁODEGO PIŁKARZA

Data: 28 stycznia 2017 (sobota)
Miejsce: Boisko pod balonem,
 Warszawa, ul. Na Uboczu 9      
                 
Zagraliśmy w składzie: Tyszka Szymon, Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Zawiślak Franek, Miszczak Mateusz. WYNIKI GRUPY B
CHROBRY GNIEZNO vs FC KOMORÓW   1:2 (br.Miszczak,Dębski)
RESPEKT HALINÓW vs FC KOMORÓW   1:1  (br.Paradowski)
FC KOMORÓW vs KS DELTA II   3:0  (br.Kiss x 2,Paradowski)
ĆWIERĆFINAŁ
KOMORÓW vs KONSTANCIN   4:0  (br.Kiss x 2,Paradowski x 2)             
PÓŁFINAŁ                                                                                                          
KOMORÓW vs RESPEKT HALINÓW   0:1
MECZ O 3 MIEJSCE
FC KOMORÓW vs CHROBRY GNIEZNO  0:0  karne  2:3                                                                                    
Niestety, sił naszym zawodnikom wystarczyło do ćwierćfinałów. W pełnym składzie graliśmy tylko pierwsze dwa mecze. Następne rozgrywaliśmy bez Nikodema, który nie najlepiej się czuł i zrezygnował z dalszej gry. Ten brak był bardzo widoczny, nie do zastąpienia, ale i tak pogratulujmy dzieciakom walki, bo robili co mogli. Ostatecznie, po serii rzutów karnych, chłopcy zajęli w tym turnieju 4 miejsce.


Turniejowy weekend rocznika 2007

TURNIEJ MŁODEGO PIŁKARZA

Data: 28 stycznia 2017 (sobota)
Zbiórka: 13.15 Boisko pod balonem,
 Warszawa, ul. Na Uboczu 9, pierwszy mecz o 13.45

Stroje: Dresy klubowe, stroje meczowe, bielizna termiczna, czapki klubowe, ochraniacze, buty do gry na sztucznej nawierzchni
Wpisowe: 299 zł do podziału na wszystkich zawodników

PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani: 

  • Charmuszko Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Tyszka Szymon
  • Miszczak Mateusz

HARMONOGRAM GRUPA B

13:30 – KS DELTA II vs RESPEKT HALINÓW
13:45 – CHROBRY GNIEZNO vs FC KOMORÓW
14:00 – RESPEKT HALINÓW vs FC KOMORÓW
14:15 – KS DELTA II vs CHROBRY GNIEZNO
14:30 – CHROBRY GNIEZNO vs RESPEKT HALINÓW
14:45– FC KOMORÓW vs KS DELTA II

HARMONOGRAM FAZY PLAY OFF
ĆWIERĆFINAŁY
15:00 – 1A vs 4B
15:15 – 1B vs 4A
15:30 – 2A vs 3B
15:45 – 2B vs 3A

16:00 – ZWYCIĘZCA 1A/4B vs ZWYCIĘZCA 2B/3A    ( PÓŁFINAŁ 1)
16:15 – ZWYCIĘZCA 1B/4A vs ZWYCIĘZCA 2A/3B    ( PÓŁFINAŁ 2)
16:30 –  MECZ O 3 MIEJSCE
16:45 – FINAŁ

OSIR Włochy Cup 2017 rocznik 2007

Data: 29 stycznia 2017 (niedziela)
Zbiórka: 12.30 Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 13.17
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe

Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani: 

  • Charmuszko Mateusz
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert

OSIR Włochy 29.01.2007 (1)


Wyniki turnieju w Borzęcinie dla rocznika 2006/2007

Dla naszej mieszanej drużyny był to trudny turniej, w którym większość drużyn składała się z zawodników z rocznika 2006. Podczas kilku meczów dochodziło do nieprzyjemnych sytuacji. Jedna z nich skończyła się niebezpieczną kontuzją Maksia, po której zakończył on udział w turnieju. Rozegraliśmy 6 meczów z których 1 przegraliśmy,2 wygraliśmy, a 3 zremisowaliśmy. Rywalizację zakończyliśmy ostatecznie na 5 miejscu. 

Wyniki FC Komorów:

FC Komorów – FC Płochocin 1:1 (Aleks)
FC Komorów – KS Raszyn 0:1
FC Komorów – UKS Naprzód GOSiR 1:0 (Niko)
FC Komorów – BKS Warszawa 1:1 (Bramka samobójcza)
FC Komorów – Pogoń Grodzisk Mazowiecki (Aleks)

mecz o 5 miejsce:
FC Komorów – UKS Naprzód GOSiR  1:0 (Aleks)

Zagraliśmy w składzie: 2006: Romankiewicz Maks, Bąk Cyprian, Kwiatkowski Kacper, Obszarski Antek; 2007: Charmuszko Mateusz, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleks Kiss x 3, Nikodem Dębski, Tymek Matysiak.

KOLEJNY TURNIEJ HALOWY

W sobotę 21 stycznia, zagramy w turnieju halowym, w Borzęcinie. Będzie to jednak turniej dla rocznika 2006/2007, więc poza zawodnikami z rocznika 2006, zostanie powołanych kilku chłopców z rocznika 2007. 

Data: 21 stycznia 2017 (sobota)
Zbiórka: 8.30
Hala OSiR Stare Babice, ul. Warszawska 697, Borzęcin Duży (wejście od strony hali), pierwszy mecz o 9.00
Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe, dres i czapka klubowa
Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani: 

    • Kiss Aleks
    • Matysiak Tymek
    • Romankiewicz Maks
    • Szczutkowski Hubert
    • Charmuszko Mateusz
    • Obszarski Antek
    • Bąk Cyprian
    • Dębski Nikodem
    • Kwiatkowski Kacper
    • Zawiślak Franek
    • Woźniak Wojtek

    • Wyniki turnieju o Puchar Prezesa K.S. Raszyn

      Nasza drużyna dostała się do trudnej grupy. Podczas turnieju rozegraliśmy 6 meczów. Niestety nie udało nam się awansować do finałów, ale chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Ostatecznie zajęliśmy 5 miejsce na 14 drużyn.

      Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

      Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Aleks Kiss x 8, Wojtek Woźniak x 2, Jasiek Paradowski, Tymek Matysiak, Mati Ciechomski.

      Szczegóły turnieju na stronie:http://www.ksraszyn.pl/aktualnosci/r-a-p–radomsko-zdobywca-pucharu-prezesa-k-s–raszyn-rocznika-2007,2887.html


      Odwołany sobotni trening

      Ze względu na sobotni turniej, trening w godzinach 16.00-17.15 zostaje odwołany.


      Halowy turniej o Puchar Prezesa K.S. Raszyn

      Data: 7 stycznia 2017 (sobota)
      Zbiórka: 13.10
      Hala OSiR Warszawa Włochy, ul . Gładka 18, pierwszy mecz o 13.40
      Stroje: niebieskie meczowe, ochraniacze, buty halowe, dres i czapka klubowa
      Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników
      PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
      Powołani: 

    • Charmuszko Mateusz
    • Ciechomski Mateusz
    • Cienkowski Kacper
    • Dębski Nikodem
    • Kiss Aleks
    • Matysiak Tymek
    • Paradowski Jasiek
    • Szczutkowski Hubert
    • Woźniak Wojtek
    • Zawiślak Franek
    • Szczegóły: http://www.ksraszyn.pl/aktualnosci/harmonogramy-gier-turnieju-rocznika-2007—07-01-2017-r–,2881.html


      AMS URSUS – FC KOMORÓW 3:14

      Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Niebudek Franek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.

      Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 5, Aleks Kiss x 3, Wojtek Woźniak x 3 , Jaś Paradowski, Mati Charmuszko, Tymek Matysiak.

      18 GRUDNIA 2016 – SPARING Z DRUŻYNĄ AMS

      Data: 18 grudnia 2016 (niedziela)
      Zbiórka: 18.15 na hali w Komorowie, początek meczu o godz. 18.55

      Stroje: białe koszulki KIPSTY + niebieskie spodenki
      Powołani: 
      wszyscy zawodnicy trenujący w tym roczniku.

      Szczegóły meczu w załączonym pliku:

      mecz-z-ams

      PRZEWIDYWANE TERMINY TURNIEJÓW I MECZÓW SPARINGOWYCH

      Turnieje dla rocznika i mecze 2007:
      • 18 grudnia 2016 – sparing z drużyną AMS
      • 7 stycznia 2017 na ul. Gładkiej w Warszawie
      • 28 stycznia 2017 -balon ursynów

      Udział w turniejach potwierdzimy po informacjach od organizatora.

      MKS PIASECZNO – FC KOMORÓW 7:12

      Zagraliśmy w składzie: Mati Ciechomski, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Mati Charmuszko, Jaś Paradowski, Franek Zawiślak, Woźniak Wojtek, Cienkowski Kacper, Miszczak Mateusz.

      Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 8, Nikodem Dębski x 2, Jaś Paradowski, Franek Zawiślak.

      MECZ SPARINGOWY

      W niedzielę 27 listopada, o godzinie 10.00, zagramy mecz w Piasecznie z miejscowym klubem. Zbiórka o godzinie 9.30 na stadionie MKS Piaseczno, ulica 1 Maja 16. Zabieramy, obowiązkowo, dresy i koszulki klubowe!!! Powołani:

    • Charmuszko Mateusz
    • Ciechomski Mateusz
    • Cienkowski Kacper
    • Dębski Nikodem
    • Kiss Aleks
    • Matysiak Tymek
    • Paradowski Jasiek
    • Woźniak Wojtek
    • Zawiślak Franek
    • Miszczak Mateusz
    • Jeśli ktoś z zawodników nie może uczestniczyć w meczu, proszę o poinformowanie trenera telefoniczne lub w formie sms-a.

      WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU” kategorii U-10

      W eliminacjach rocznika 2007 uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrali mecz finałowy. W finale po bardzo dobrej grze i bezbłędnie wykonywanych rzutach karnych pokonaliśmy drużynę z Nowej Wsi. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały wojewódzkie, które rozegrane zostaną na wiosnę.

      Zagraliśmy w składzie: Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Mati Charmuszko, Jaś Paradowski, Tymek Matysiak, Mati Ciechomski, Franek Zawiślak, Hubert Szczutkowski, Woźniak Wojtek, Cienkowski Kacper.

      GRUPA I
      FC Komorów

      SP Brwinów
      SP Michałowice
      GRUPA II
      SP Nowa Wieś

      SP Sękocin
      SP Otrębusy

      WYNIKI GRUPY I
      FC KOMORÓW – SP Brwinów      6-0
      Bramki: Aleks x 2, Niko x 2, Tymek x 2

      FC KOMORÓW – SP Michałowice      5-0
      Bramki: Aleks x 2, Niko, Jasiek, Tymek

      FINAŁ
      FC KOMORÓW – SP Nowa Wieś       2-2 (k.3-2)
      Bramki: Aleks, Wojtek
      Rzuty karne: Aleks, Wojtek, Tymek


      FC KOMORÓW – LKS CHLEBNIA 8:1

      Zagraliśmy w składzie: Szczutkowski Hubert, Kiss Aleks, Dębski Nikodem, Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper,  Woźniak Wojtek, Ciechomski Mateusz, Paradowski Jaś, Miszczak Mateusz, Zawiślak Franek.
      Bramki dla FC Komorów zdobyli:  Nikodem Dębski x 3, Jaś Paradowski x 2, Aleks Kiss, Franek Zawiślak, Mati Charmuszko.
      W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

      X KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
      FC KOMORÓW – LKS CHLEBNIA

      Data: 5 listopada 2016 (sobota)
      Zbiórka: 9.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.30

      Stroje: niebieskie
      Powołani:

    • Charmuszko Mateusz
    • Ciechomski Mateusz
    • Cienkowski Kacper
    • Dębski Nikodem
    • Kiss Aleks
    • Matysiak Tymek
    • Paradowski Jasiek
    • Woźniak Wojtek
    • Zawiślak Franek
    • Szczutkowski Hubert
    • Miszczak Mateusz

    • FC KOMORÓW – KS ARMADO 3:4

      Zagraliśmy w składzie: Szczutkowski Hubert, Kiss Aleks, Dębski Nikodem, Charmuszko Mateusz, Matysiak Tymek, Woźniak Wojtek, Ciechomski Mateusz, Paradowski Jaś, Miszczak Mateusz.
      Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 2, Nikodem Dębski.
      W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.


      IX KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
      KS ARMADO – FC KOMORÓW

      Data: 30 października 2016 (niedziela)
      Zbiórka: 11.45 ul. Puławska 266 (Teren Wyścigów Konnych Służewiec, wjazd od al. Wyścigowej przy stacji Orlen), początek meczu o godz. 12.30

      Stroje: niebieskie
      Powołani:

    • Charmuszko Mateusz
    • Ciechomski Mateusz
    • Cienkowski Kacper
    • Dębski Nikodem
    • Kiss Aleks
    • Matysiak Tymek
    • Paradowski Jasiek
    • Woźniak Wojtek
    • Zawiślak Franek
    • Szczutkowski Hubert
    • Miszczak Mateusz

  • FC KOMORÓW – MUKS UNIA WARSZAWA 7:4

    Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Kiersnowski Kuba.
    Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 3, Tymek Matysiak x 2, Kacper Cienkowski, Mati Charmuszko. Gratulujemy wygranej!
    W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

VIII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – MUKS UNIA WARSZAWA

Data: 22 października 2016 (sobota)
Zbiórka: 11.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.45

Stroje: niebieskie
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Kiersnowski Jakub
  • Miszczak Mateusz

KS RASZYN – FC KOMORÓW 4:10

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 3, Nikodem Dębski x 3, Jaś Paradowski x 2, Tymek Matysiak, Kacper Cienkowski. Gratulujemy wspaniałego meczu!
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

VII KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
KS RASZYN – FC KOMORÓW

Data: 16 października 2016 (niedziela)
Zbiórka: 12.15 na Orliku w Raszynie, ul. Pruszkowska 21B, początek meczu o godz. 13,00
Stroje: niebieskie
Powołani

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz

FC KOMORÓW – UKS UNIA BORYSZEW 6:4

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Miszczak Mateusz, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 4, Nikodem Dębski x 2.
Gratulujemy wspaniałego meczu!
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

VI KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – UKS UNIA BORYSZEW

Data: 8 października 2016 (sobota)
Zbiórka: 11.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.45
Stroje: niebieskie
Kto po ostatnim meczu nie oddał legitymacji, musi zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert
  • Miszczak Mateusz

LKS CHLEBNIA – FC KOMORÓW  5:13

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 5, Aleks Kiss x 5, Jaś Paradowski x 2, Kacper Cienkowski.
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

V KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
LKS CHLEBNIA – FC KOMORÓW

Data: 2 października 2016 (niedziela)
Zbiórka: 11.15 stadion LKS Chlebnia ,początek meczu o godz. 12.00
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert

FC KOMORÓW – KS ARMADO 5:5

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Jaś Paradowski, Mati Charmuszko, Nikodem Dębski, Aleks Kiss, Tymek Matysiak.
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.


IV KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – KS ARMADO

Data: 24 września 2016 (sobota)
Zbiórka: 10.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.45
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert


MUKS UNIA WARSZAWA – FC KOMORÓW 5:6

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymek, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 3, Nikodem Dębski x 2, Kacper Cienkowski.
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.


III KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
MUKS Unia Warszawa – FC KOMORÓW

Data: 18 września 2016 (niedziela)
Zbiórka: 17.45 na Orliku przy ul. Rudzkiej 6 w Warszawie, początek meczu o godz. 18.30
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Kolasa Szymek

FC KOMORÓW – KS RASZYN 2:4

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Obydwie bramki dla FC Komorów zdobył Aleks Kiss.
W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.


II KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
FC KOMORÓW – KS Raszyn

Data: 11 września 2016 (niedziela)
Zbiórka: 12.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

UKS UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW 6:7

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 3, Aleks Kiss x 2, Wojtek Woźniak, bramka samobójcza.
Gratulujemy wspaniałego meczu!
W zakładce „Komentarz trenerski” możecie przeczytać kilka słów od trenera.

I KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ LIGI ORLIKÓW
UKS UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW

Data: 3 września 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 10:45 Stadion w Sochaczewie, ul. Warszawska 80, początek meczu o godz. 11:30
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert

______________________________________________________________________________________________________________

PRZECIWNICY DRUŻYNY 2007 W SEZONIE 2016/2017

WARSZAWA: II LIGA OKRĘGOWA E2 ORLIK GRUPA 4
Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 UKS Unia Boryszew 0 0 0:0
2 MUKS Unia W-wa 0 0 0:0
3 LKS Chlebnia 0 0 0:0
4 KS Raszyn 0 0 0:0
5 KS Armado 0 0 0:0
6 FC Komorów 0 0 0:0

ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015/2016

III miejsce w grupie dla naszej drużyny

W klasyfikacji końcowej drużyna 2007 zdobyła 18 punktów i uplasowała się na 3 miejscu w grupie z dużą przewagą punktową nad kolejnymi drużynami.
Cały sezon chłopcy dzielnie walczyli i rozgrywali wspaniałe mecze. Gratulujemy!

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 KS Ursus W-wa 10 27 123:28
2 K.S.ARMADO 10 22 55:41
3 FC KOMORÓW 10 18 46:53
4 SF Warszawa 10 10 31:64
5 UKS Unia Boryszew 10 8 45:76
6 MKS Znicz II Pruszków 10 3 38:76

FC KOMORÓW – KS ARMADO 6:4

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 4, Aleks Kiss, Szymek Kolasa.
Gratulujemy wspaniałego meczu!

X KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
FC KOMORÓW – KS ARMADO

Data: 19 czerwca 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 14:15, na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 15:00
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Zawiślak Franek

UKS UNIA BORYSZEW- FC KOMORÓW 5:7

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 4, Aleks Kiss x 3


IX KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
UKS UNIA BORYSZEW- FC KOMORÓW
Data: 11 czerwca 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 12:45
STADION K.S BZURA CHODAKÓW (SOCHACZEW, FRYDERYKA CHOPINA 101)
początek meczu o godz. 13:30
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

FC KOMORÓW – Szkoła Futbolu Warszawa 7:2

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss x 5, Wojtek Woźniak x 2

VIII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
FC KOMORÓW – Szkoła Futbolu Warszawa
Data: 5 czerwca 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie + białe koszulki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

ZNICZ PRUSZKÓW II – FC KOMORÓW 4:5

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert
Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski x 2, Aleks Kiss x 2, bramka samobójcza.


VII KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
ZNICZ PRUSZKÓW II – FC KOMORÓW
Data: 21 maja 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 11:00 Stadion Znicz Pruszków, Bohaterów Warszawy 4, początek meczu o godz. 11:45
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

FC KOMORÓW – KS URSUS WARSZAWA 2:9
Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.
Obydwie bramki dla FC Komorów zdobył Aleks Kiss.


VI KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
FC KOMORÓW – KS URSUS W-WA 
Data: 15 maja 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie + białe koszulki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

KS ARMADO – FC KOMORÓW 4:3
Zagraliśmy w pełnym składzie. Mecz z najlepszą drużyną w naszej grupie był bardzo wyrównany.
Bramki dla FC Komorów strzelali: Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Jaś Paradowski.


V KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW 
KS ARMADO – FC KOMORÓW
Data: 8 maja 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 10:15 ul. Puławska 266 (Teren Wyścigów Konnych Służewiec, wjazd od al. Wyścigowej przy stacji Orlen), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie + buty na naturalną nawierzchnię
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

FC KOMORÓW – UKS UNIA BORYSZEW 6:2
Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Woźniak Wojtek, Zawiślak Franek.
Cała drużyna walczyła o każdą piłkę zarówno w ataku jak i obronie. Tym razem w roli bramkarza wystąpił Nikodem, który godnie zastąpił Huberta, wpuszczając tylko 2 bramki, mimo, że drużyna przeciwników atakowała zaciekle. 
Bramki dla FC Komorów strzelali: 3 x Aleks Kiss, 2 x Franek Zawiślak, 1 x Wojtek Woźniak.
Po tym meczu z 6 punktami awansowaliśmy z 5 na 3 miejsce w naszej grupie.


IV KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW (mecz przełożony z soboty 23.04.2016)
FC KOMORÓW – UKS UNIA BORYSZEW
Data: 30 kwietnia 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 9:45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10:30
Stroje: niebieskie + białe koszulki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

II MIEJSCE NA TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ MAZOVIA CUP – Leszno, 23.04.2016
W sobotę 23.04.2016 reprezentacja gminy Michałowice, składająca się z naszych chłopców z rocznika 2006-2007 zajęła II miejsce na turnieju Mazovia Cup (2006-2008) zorganizowanym w Lesznie. W turnieju wzięli udział drużyny z 7 gmin: Michałowic, Leszna, Nadarzyna, Brwinowa, Podkowy Leśnej, Milanówka i Błonia.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Hubert Szczutkowski z FC Komorów.
mazowvia23042016_1 mazowvia23042016_2
Zagraliśmy w składzie: Kacper Kwiatkowski (2006) oraz Hubert Szczutkowski, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Mateusz Charmuszko, Franek Zawiślak i Tymek Matysiak.
Nasza drużyna rozegrała 6 meczów:
FC Komorów – Blonie 0:0
FC Komorów – Leszno 0:2
FC Komorów – Podkowa Leśna 3:0
FC Komorów – Nadarzyn 1:0
FC Komorów – Brwinów 1:0
FC Komorów – Milanówek 0:0
Wszystkie bramki dla FC Komorów (Michałowice) zdobył Aleks Kiss. Chłopcom gratulujemy wspaniałej gry i super wyniku!
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Leszno
II miejsceMichałowice (FC KOMORÓW)

III miejsce – Brwinów 


TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MAZOVIA CUP – Leszno, 23.04.2016

W dniu jutrzejszym drużyna 2007 weźmie udział w turnieju Mazovia Cup.
W związku z tym mecz ligowy zostaje przełożony na termin późniejszy.
Zbiórka: godz. 7:30 na uliczce koło boiska szkolnego, dojazd busem.
Stroje: niebieskie + buty z korkami + legitymacje


IV KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
FC KOMORÓW – UKS UNIA BORYSZEW
Data: 23 kwietnia 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 10:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie + białe koszulki
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

WYGRANY SPARING GRUPY 2007
We wtorek 18.04.2016 grupa 2007 rozegrała sparing z Offensywą Książenice.
Zagraliśmy w pełnym składzie. Chłopcy wykazali się dużym zaangażowaniem i walecznością,
co dało efekt w postaci wygranej 12:7.
Bramki dla FC Komorów zdobyli: 9 x Aleks Kiss, 2 x Nikodem Dębski, 1 x Mati Charmuszko.
Gratulujemy dobrego meczu!


SPARING GRUPY 2007
We wtorek 18.04.2016 o godzinie 17.15 w ramach treningu grupa 2007 rozegra sparing z Offensywą Książenice w Żółwinie na boisku Orlik, ul. Szkolna
Stroje: niebieskie
Na mecz jadą 3 samochody, więc mamy miejsce dla wszystkich dzieci.
Zbiórka przed wyjazdem o 16.40 na uliczce koło boiska szkolnego. Odjazd o 16.45.

SF WARSZAWA –FC KOMORÓW 4:1

Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.
Bramkę dla FC Komorów zdobył Aleks Kiss.

III KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
 SF WARSZAWA – FC KOMORÓW
Data: 16 kwietnia 2016 (sobotka)
Zbiórka: godz. 12:15 na boisku w Warszawie, ul. Sobieskiego 68, początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

FC KOMORÓW – ZNICZ II PRUSZKÓW 6:2
Zagraliśmy w składzie Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Kolasa Szymon, Matysiak Tymek, Paradowski Jasiek, Szczutkowski Hubert, Woźniak Wojtek.
Bramki dla FC Komorów strzelali: 3 x Nikodem Dębski, 2 x Aleks Kiss, 1 x Jaś Paradowski


II KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
FC KOMORÓW – ZNICZ II PRUSZKÓW
Data: 10 kwietnia 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 14:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 15:00
Stroje: niebieskie
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:
  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

KS URSUS W-WA – FC KOMORÓW 17:3
Nasi chłopcy mimo walki, nie dali rady pokonać silniejszego i bardzo brutalnego przeciwnika.
Bramki dla FC Komorów strzelali: 2x Aleks Kiss, 1 x Nikodem Dębski.


I KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ LIGI ŻAKÓW
KS URSUS W-WA – FC KOMORÓW (Warszawa II liga okręgowa F1 Żak, grupa 4 RW)
Data: 3 kwietnia 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:45, boisko Klubu Ursus, ul. Sosnkowskiego 3, Warszawa
Stroje: niebieskie + ochraniacze + buty z korkami / bramkarz: strój + rękawice bramkarskie
oraz dodatkowe stroje adekwatnie do pogody (bielizna termiczna, dresy klubowe).
Koniecznie proszę zabrać legitymację szkolną!!!!
Powołani:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Kolasa Szymon
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

Wtorkowy trening (29.03.2016), odbędzie się zgodnie z planem, tzn. o godzinie 16.00 na Orliku. Przypominam że, z powodu wolnego dnia w szkole, nie będzie pod szkołą busa. Od czwartku, bus będzie podstawiany pod szkołą w dni treningów o godzinie 15.45.


WYGRANY SPARING Z DRUŻYNĄ Z NOWEJ WSI

W czwartek  24.03.2016 grupa 2007 rozegrała na orliku w Sokołowie sparing z drużyną ze szkoły w Nowej Wsi (2008). Nasi chłopcy przez cały mecz dominowali na boisku nad młodszymi, ale bardzo walecznymi kolegami. Mecz skończył się wynikiem 14:3 dla FC Komorów. Miejmy nadzieję, że jest to dobra wróżba na zaczynający się w najbliższy weekend sezon ligowy.

SPARING Z DRUŻYNĄ Z NOWEJ WSI

W najbliższy czwartek  24.03.2016 o godzinie 16.00 grupa 2007 rozegra na orliku w Sokołowie sparing z drużyną z Nowej Wsi. Zbiórka na miejscu o godz. 15.50. Proszę o przygotowanie strojów adekwatnie do pogody i nawierzchni (bielizna termiczna, niebieskie stroje, dresy klubowe, czapki, buty z korkami).


FC KOMORÓW – ZNICZ PRUSZKÓW I 4:12

W niedzielę  13.03.2016 grupa 2007 rozegrała pierwszy w tym roku sparing na trawiastej nawierzchni. Naszym przeciwnikiem była drużyna Znicza Pruszków I. Nasi chłopcy dzielnie walczyli przez cały mecz. Niestety w ostatniej kwarcie silniejszy fizycznie przeciwnik wyszedł na wyraźne prowadzenie. Mecz skończył się wynikiem 4:12. Bramki dla naszej drużyny strzelali Tymek Matysiak, 2 x Aleks Kiss, Nikodem Dębski. Była to dla chłopców na pewno dobra szkoła gry w piłkę i przygotowanie do zbliżającego się sezonu ligowego.


NOWY TERMIN SPARINGU ZE ZNICZEM PRUSZKÓW I

W najbliższą niedzielę  13.03.2016 o godzinie 13.00 grupa 2007 rozegra na orliku w Sokołowie sparing ze Zniczem Pruszków I. Zbiórka na miejscu o godz. 12.15. Proszę o przygotowanie strojów adekwatnie do pogody i nawierzchni (bielizna termiczna, niebieskie stroje, dresy klubowe, czapki, buty z korkami).

Sobotni turniej zostaje odwołany.


3 MIEJSCE CHŁOPCÓW W TURNIEJU OSIR WŁOCHY CUP

osir włochy_27022016_www

W sobotę 27.02.2016 drużyna naszych chłopców z rocznika 2007 zagrała w mocno okrojonym składzie.
Zagrało 6 chłopców: Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Mati Charmuszko, Franek Zawiślak, Wojtek Woźniak i Kacper Cienkowski a w roli bramkarza wystąpiła Wiktoria Nowak.

W fazie grupowej jeden mecz zremisowaliśmy a resztę wygraliśmy wychodząc z grupy z pierwszego miejsca.
W tej części turnieju nasza drużyna strzeliła 24 bramki!

Faza grupowa:
ATP Górczewska – FC Komorów 1:3 (Niko, 2 x Aleks)
Orły Ochota – FC Komorów 0:4 (2 x Aleks, 2 x Franek)
RKS Okęcie – FC Komorów 2:2 (Mati, Wojtek)
Offensywa książenice – FC Komorów 1:4 (2 x Aleks, Niko, Franek)
UKS Okęcie Warszawa – FC Komorów 0:7 (3 x Franek, 3 x Aleks, Niko)
UKS Okęcie Warszawa II – FC Komorów 0:4 (2 x Aleks, 2 x Niko)
Półfinał:
Widok Skierniewice – FC Komorów 2:1 (Niko)

Mecz o 3 miejsce
RKS Okęcie – FC Komorów 1:1 (Aleks), rzuty karne 3:4 (Aleks, Wiki, Mati, Franek)


Zajęliśmy 3 miejsce w całym turnieju a Aleks Kiss został królem strzelców całego turnieju (12 bramek).
Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wielkie zaangażowanie i walkę oraz gratulujemy wyniku!


TURNIEJ HALOWY ROCZNIKA 2007

Data: 27 lutego 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 8:30, Hala  OSiR Włochy – Warszawa, ul. Gładka 18
Stroje: niebieskie + ochraniacze + buty halowe / bramkarze: strój + rękawice bramkarskie

Dnia 27 lutego rocznik 2007 zagra w turnieju halowym organizowanym przez OSiR Włochy na ulicy Gładkiej. Pierwszy mecz gramy o godzinie 8.56,więc zbiórka na miejscu o 8.30.
Ostatni mecz grupowy, zakończymy do 12.00, ale jeśli wyjdziemy z grupy, musimy wrócić, na godzinę 17.00.
Jeśli rodzic nie jest w stanie pojechać z dzieckiem, proszę o kontakt, wtedy zabierzemy zawodnika.
Na turniej są powołani wszyscy zawodnicy z rocznika 2007 oraz Wiktoria Nowak.
Zawodnicy zabierają strój klubowy, oraz legitymację

Wpisowe: 250 złotych do podziału na drużynę.
Rozpiska turnieju: OSIR Włochy 27.02.2016 AKTUALNY

Do zobaczenia w sobotę – Trener Robert


ROZPOCZYNAMY TRENINGI NA ORLIKU

Od następnego wtorku (23.02.2016) grupa 2007 rozpoczyna treningi na orliku.
Treningi będą się odbywały w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.00-17.30.
O 15.45 przed szkołą będzie czekał na dzieci autokar.


WYNIKI TURNIEJU o PUCHAR MZOS Pruszków

Zagraliśmy w składzie: Charmuszko Mateusz, Ciechomski Mateusz, Cienkowski Kacper, Dębski Nikodem, Kiss Aleks, Matysiak Tymek, Woźniak Wojtek, Wojtek Jałtoszuk – bramkarz

Znicz Pruszków 1 – FC Komorów 1:1 (Niko)
Ursus Warszawa –  FC Komorów 0:3 (2x Aleks, Niko)
Talent Białystok – FC Komorów 0:0
Raków Częstochowa – FC Komorów 1:1 (Aleks)
Pogoń Siedlce – FC Komorów 1:0

Ćwierćfinały:
Drukarz Warszawa – FC Komorów 1:1 (Niko), rzuty karne 2:1 (Aleks)
Mecz o 7 miejsce:
Pogoń Grodzisk – FC Komorów 2:2 (Aleks, Wojtek), rzuty karne 2:3 (Aleks, Tymek, Wojtek)

Cały turniej wygrała drużyna Drukarza Warszawa. Chłopcom gratulujemy walki i zaangażowania.


GRUPA 2007 – TURNIEJ o PUCHAR MZOS Pruszków

Data: 23 stycznia 2016 (sobota)
Zbiórka: godz. 10:00, Hala Znicza Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
Stroje: niebieskie + ochraniacze + buty halowe / bramkarze: strój + rękawice bramkarskie
Powołani chłopcy z rocznika 2007:

  • Charmuszko Mateusz
  • Ciechomski Mateusz
  • Cienkowski Kacper
  • Dębski Nikodem
  • Kiss Aleks
  • Matysiak Tymek
  • Paradowski Jasiek
  • Szczutkowski Hubert-bramkarz
  • Woźniak Wojtek
  • Zawiślak Franek

Rozpiska sobotniego turnieju na hali Znicza: turniej halowy 23.01.2016 – ROZPISKA


ZWYCIĘSTWO DRUŻYNY 2007 na turnieju MILAN SPORT CUP

2007_17012016

17 stycznia zespół rocznika 2007  zwyciężył w turnieju Milan Cup rozgrywanym na hali w Nadarzynie!!!
Zagraliśmy 4 mecze w grupie, wygraliśmy 3 i jeden zremisowaliśmy.
W półfinale pokonaliśmy zespół z Książenic, a w finale 2:1 Pogoń Siedlce.
Królem strzelców został Nikodem Dębski.

Statystyki:
Faza grupowa
GLKS Nadarzyn – FC Komorów 2:2 (2x Aleks)

Laura Włochy – FC Komorów 1:5 (3x Niko, Aleks, Wojtek)
Milan Milanówek – FC Komorów 0:3 (2x Niko, Aleks)
Offensywa Książenice – FC Komorów 0:2 (Niko, Wojtek)

Półfinał: 
UKS TKM Kąty Mikówiec – FC Komorów 0:2 (Niko, Wojtek)

Finał:
MPK Pogoń Siedlce – FC Komorów 1:2 (2x Aleks) 

Po wczorajszym zwycięstwie zostaliśmy zaproszeni na ogólnokrajowy turniej piłkarski 2007.
Odbędzie się on od godziny 10.00 w najbliższą sobotę 23 stycznia 2016 r na hali Znicza Pruszków. Wpisowe 300 zł na drużynę.
Organizator zapewni dwudaniowy obiad dla zawodników.Więcej szczegółów w najbliższych dniach.


GRUPA 2007 – TURNIEJ MILAN  SPORT  CUP 17.01.2016 

Data: 17 stycznia 2016 (niedziela)
Zbiórka: godz. 8.00, Nadarzyn, ul. Sitarskich  4
Stroje: niebieskie + ochraniacze + buty halowe / bramkarz: strój + rękawice bramkarskie
Wpisowe: 250 zł  do podziału na wszystkich uczestników (25 zł/osobę)
Powołani: 

  • Kiss Aleks
  • Cienkowski Kacper
  • Charmuszko Mateusz
  • Paradowski Jasiek
  • Matysiak Tymek
  • Woźniak Wojtek
  • Ciechomski Mateusz
  • Dębski Nikodem
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert – bramkarz
    Proszę mieć ze sobą ważną legitymację szkolną.

harmonogram turnieju na stronie:
http://www.milansport.pl/


WYNIKI TURNIEJU ORZEŁ CUP 20.12.2015

W dniu 20.12.2015 chłopcy z rocznika 2007 wzięli udział w turnieju Orzeł Cup. Rozegraliśmy 6 meczów grupowych, z czego 3 wygraliśmy, 1 zremisowaliśmy i 2 przegraliśmy.
Zagraliśmy w składzie: Kiss Aleks, Dębski Nikodem, Paradowski Jasiek, Charmuszko Mateusz, Matysiak Tymek, Cienkowski Kacper, Woźniak Wojtek, Ciechomski Mateusz, Zawiślak Franek, Szczutkowski Hubert i Jałtoszuk Wojtek.
Bramki dla naszej drużyny strzelali: Wojtek Woźniak (x2), Jaś Paradowski, Franek Zawiślak, Aleks Kiss.
Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w swojej grupie (na 7 zespołów) i 6 miejsce w całym turnieju. Gratulujemy!
Szczegółowe wyniki turnieju na stronie:

http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,2783851,sprawozdanie-na-zywo-z-turnieju-orlikow-2007.html


GRUPA 2007 – TURNIEJ ORZEŁ CUP 20.12.2015

Data: 20 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:30, Hala DOSIR Warszawa, ul. Szanajcy 17/19
Stroje: niebieskie + ochraniacze + buty halowe / bramkarze: strój + rękawice bramkarskie
Powołani chłopcy z rocznika 2007:

  • Kiss Aleks
  • Dębski Nikodem
  • Paradowski Jasiek
  • Charmuszko Mateusz
  • Matysiak Tymek
  • Cienkowski Kacper
  • Woźniak Wojtek
  • Ciechomski Mateusz
  • Zawiślak Franek
  • Szczutkowski Hubert – bramkarz
  • Jałtoszuk Wojtek – bramkarz

Wpisowe: 250 zł  do podziału na wszystkich uczestników (ok 23 zł na osobę)
Proszę mieć ze sobą ważną legitymację szkolną.
harmonogram turnieju na stronie:
http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,2783851,szczegolowy-harmonogram-turnieju-orlikow-2007-20122015.html


ZWYCIĘSTWO CHŁOPCÓW NA TURNIEJU MIKOŁAJKOWYM

W dniu 6.12.2015 w naszej szkole odbył się turniej piłkarski dla rocznika 2007/2008.
Zagraliśmy w składzie: Kiss Aleks, Dębski Nikodem, Cienkowski Kacper, Charmuszko Mateusz, Paradowski Jasiek, Matysiak Tymek, Woźniak Wojtek, Ciechomski Mateusz,  Zawarczyński Michał, Szczutkowski Hubert, Fieldhouse Sebastian, Zawiślak Franek.

Chłopcy wygrali wszystkie mecze oraz cały turniej! Najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleks Kiss.
Całemu zespołowi serdecznie gratulujemy!!!!


TURNIEJ ROCZNIKA 2007/2008 – 6 grudnia 2015

Spotkanie przed turniejem 6 grudnia (niedziela) o godzinie 11.30 w korytarzu przed halą w Komorowie.
Wszyscy zawodnicy powinni mieć niebieskie stroje meczowe, buty halówki oraz ważną legitymację szkolną.
Wpisowe za turniej wynosi 250 zł do podziału na wszystkich grających zawodników.

POWOŁANI:

  • Kiss Aleks
  • Cienkowski Kacper
  • Charmuszko Mateusz
  • Paradowski Jasiek
  • Matysiak Tymek
  • Woźniak Wojtek
  • Ciechomski Mateusz
  • Dębski Nikodem
  • Zawarczyński Michał
  • Szczutkowski Hubert
  • Jałtoszuk Wojtek
  • Fieldhouse Sebastian
  • Zawiślak Franek
  • Morysiński Tomek

TURNIEJ ROCZNIKA 2007/2008 20 grudnia 2015

Rocznik 2007/2008 zagra w turnieju Orzeł Cup na ul. Szanajcy 17/19 w Warszawie.
Powołania i szczegóły turnieju zostaną ogłoszone w terminie późniejszym.


PIĄTKOWY TRENING ROCZNIKA 2007/2008 (4.12.2015)

Pod nieobecność trenera Roberta piątkowy trening rocznika 2007/2008 odbędzie się o godzinie 18.00. 
Trening poprowadzi trener Rafał, który będzie się opiekował drużyną na niedzielnym turnieju.

Informacje od trenera w zakładce ogłoszenia.

Terminarz turnieju poniżej:
Mecze gramy po 12 minut.

Gramy 5 zawodników w polu + bramkarz.
Do ćwierćfinału przechodzą po dwie najlepsze drużyny z grup i dwie drużyny z najlepszym bilansem z trzecich miejsc.
Pary ćwierćfinałowe rozlosują kapitanowie drużyn. Turniej planujemy zakończyć ok. godziny 16.

Grupa I od godziny 9
Znicz I, Szkółka Piłkarska Olimp, Szkoła Komorów, Partyzant Leszno.

9.00-9.12                  Znicz I- Szkółka Piłkarska Olimp
9.15-9.27                  Szkoła Komorów -Partyzant
9.30-9.42                  Znicz I- Szkoła Komorów
9.45-9.57                  Szkółka Piłkarska Olimp – Partyzant Leszno
10.00-10.12              Znicz I-Partyzant Leszno
10.15-10.27              Szkółka Piłkarska Olimp – Szkoła Komorów

Grupa II od godziny 10.30
Znicz II, Piast Piastów, Akademia Piłkarska Brychczy, Przyszłość Włochy.
10.30-10.42             Znicz II-Piast Piastów

10.45-10.57              Brychczy- Przyszłość Włochy
11.00-11.12              Znicz II -Brychczy
11.15-11.27             Piast- Przyszłość Włochy
11,30-11.42             Znicz II- Przyszłość Włochy
11.45-11.57             Piast-Brychczy

Grupa III od godziny 12
Znicz III, Delta Warszawa, Chlebnia, FC Komorów
12.00-12.12              Znicz III-Delta

12.15-12.27             Chlebnia- FC Komorów
12.30-12.42             Znicz III-Chlebnia

12.45-12.57             Delta-FC Komorów
13.00-13.12
            Znicz III-FC Komorów
13.15-13.27             Delta- Chlebnia