Rocznik 2008

Kolejna wysoka wygrana w meczu ligowym FC Komorów 2008 I

W dniu 09.05.2018. o godzinie 20 drużyna FC Komorów 2008 I podejmowała drużyne UKS Łady wygrywając 19-3

FC Komorów I – UKS Łady 19-3

Bramki:

Kubera x5

Bigosiński x4

Wasilewski x3

Zawarczyński x3

Wyszkowski x2

Dworak x1

Bindas x1(rzut karny)

Kadra:

Bindas,Jóźwik,Dworak,Wyszkowski,Bigosiński,Kubera,Kiersnowski,Wasilewski,Zawarczyński

 

Mecz Ligowy FC Komorów I z UKS Łady

W dniu 9 maja drużyna FC Komorów I o godzinie 19:30 rozegra mecz ligowy z druzyną UKS Łady.

Kadra:

Bindas,Jóźwik,Kubera,Kiersnowski,Wyszkowski,Zawarczyński,Wasilewski,Dworak,Bigosiński.

Zbiórka godzina 19.

Wszyscy zabieramy legitymacje i ochraniacze.

Wysokie Zwycięstwo w meczu ligowym FC Komorów II z AP Żyrardów III

W sobotnie popołudnie 05.05.2018. drużyna FC Komorów II podejmowała drużyne AP Żyrardów III i zwyciężyła 18-0.

W meczu zadebiutowało dwóch chłopców z rocznika 2009 Oliwier Stachlewski i Antek Jurewicz.

Kadra:

Bindas,Markiewicz,Grubek,Gawron,Matuzewicz,Michalczyk,Świątek,Kolasa,Stachlewski(2009),Jurewicz(2009)

FC Komorów II – AP Żyrardów III 18-0

Strzelcy:

Igor Michalczyk 6

Szymon Kolasa 6

Sebastian Świątek 2

Oliwier Stachlewski 2

Iwo Markiewicz 1

Michał Matuzewicz 1

Zwycięstwo ligowe z Wrzosem Międzyborów

W dniu 28.04.2018. drużyna FC Komorów II grała mecz ligowy z drużyną Wrzos Międzyborów zwyciężyła 8-5

Wrzos Międzyborów-FC Komorów II 5-8

Bramki:

Kuba Kubera 3

Szymon Kolasa 2

Aleks Dworak 2

Jakub Jóźwik 1

Powołania na mecz z Wrzosem Międzyborów

W najbliższy piątek 28.04.2018 drużyna FC Komorów II w rozgrywkach VI Ligi  jedzie na mecz wyjazdowy do Międzyborowa z miejscowym Wrzosem Międzyborów. Zbiórka 17:20 w Międzyborowie ul.Staszica 5. Stroje niebieskie,ochraniacze i wszyscy chłopcy muszą mieć ze sobą legitymacje.

Kadra:

Bindas,Markiewicz,Gawron,Fieldhause,Matuzewicz,Stępak,Śliwiński,Michalczyk,Wyszkowski,Kolasa,Bigosiński,Dworak,Kubera,Jóźwik.

 

Pozdrawiam

Trener Rafał

Dwa wysokie zwycięstwa drużyn z rocznika 2008.

W niedziele 22.04.2018. obie drużyny z rocznika 2008 rozgrywały swoje mecze ligowe.

W pierwszym meczu w rozgrywkach VI ligi drużyna FC Komorów II podejmowała Naprzód Brwinów II i zwyciężyła 18:3.

FC Komorów II : Naprzód Brwinów II 18:3

Bramki:

Wyszkowski x8,Stępak x5,Michalczyk x3,Matuzewicz x1, Śliwiński x1.

Kadra:

Markiewicz,Kaszewski,Stępak,Kłażyński,Fieldhause,Gawron,Matuzewicz,Wyszkowski,Michalczyk,Śliwiński.

 

W drugim meczu swoje drugie zwycięstwo w rozgrywkach III Ligi odniosła drużyna FC Komorów 2008 I pokonując LKS Chlebnia 12:2.

FC Komorów 2008 I – LKS Chlebnia 12-2

Bramki:

4 x Bigosiński, 4 x Zawarczyński, 2 X Kolasa, 1X Kiersnowski, 1X Wasilewski.

Kadra:

Bindas,Wasilewski,Jóźwik,Świątek,Dworak,Zawarczyński,Kubera,Kiersnowski,Kolasa,Bigosiński,Grubek

Gratulacje dla naszych obu drużyn za zwycięstwa.

Podziękowania dla rodziców za głośny i kulturalny doping.

Widać że wszystko idzie w dobrym kierunku jaki obraliśmy.

Pozdrawiam

Trener Rafał

Powołania na mecze ligowe w najbliższy weekend

W najbliższy weekend czeka nas piłkarska niedziela 22.04.2018. mecze rozgrywają nasze dwie drużyny.

Powołania:

VI Liga

FC Komorów II -Naprzód Brwinów

Markiewicz,Kaszewski,Stępak,Kłażyński,Fieldhause,Gawron,Matuzewicz,Wyszkowski,Michalczyk,Śliwiński

Zbiórka 12:15 Boisko Nowa Wieś

III Liga

FC Komorów I -LKS Chlebnia

Bindas,Wasilewski,Jóźwik,Świątek,Dworak,Zawarczyński,Kubera,Kiersnowski,Kolasa,Bigosiński,Grubek

Zbiórka 14:45 Boisko Nowa Wieś

Wszyscy stroje niebieskie,ochraniacze i legitymacje.

Zwycięstwo FC Komorów 2008 I w pierwszym meczu ligowym z Milanem Milanówek

W niedzielne popołudnie 15.04.2018 drużyna FC Komorów 2008 I pojechała na pierwszy mecz ligowy do Milanówka z Milanem.

Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 5-3.

Bramki:

Kiersnowski x 2, Wyszkowski x 2, Kubera x1

Kadra:

Wiktor Bindas,Szymon Kolasa,Kuba Kubera,Kuba Jóźwik,Sebastian Świątek,Janek Bigosiński,Kuba Kiersnowski,Franek Wyszkowski,Sebastian Wasilewski, Alex Dworak.

 

 

PORAŻKA  FC KOMORÓW 2008 II w pierwszym meczu ligowym z Ambrą Ołtarzew

 

W sobote 14.04.2018 druzyna FC Komorów 2008B pojechała na mecz wyjazdowy z drużyną Ambra Ołtarzew.

Mecz zakończył się porażką 4-1.

Bramka: Sebastian Fieldhause

Kadra:

Kraszewski,Stępak,Markiewicz,Kłażyński,Grubek,Gawron,Fieldhause,Matuzewicz,Śliwiński.

Sparing z drużyną Znicz Pruszków 2008C

W dniu 19 luty 2018r. o godzinie 20 gramy sparing pod balonem w Michałowicach z drużyną Znicz Pruszków 2008 C.

Kadra na sparing:

Wiktor Bindas

Iwo Markiewicz

Filip Kłażyński

Sebastian Świątek

Franek Wyszkowski

Jakub Kiersnowski

Mikołaj Grubek

Oliwier Gawron

Jakub Jóźwik

Jan Bigosiński

Szymon Kolasa

Wiktor Stępak

Michał Matuzewicza

Michał Zawarzczyński

Sebastian Fieldhouse

Igor Michalczyk

Jeżeli by kogoś miało nie być prosze o smsa.

Pozdrawiam

Trener Rafał

 

 

Sparing z drużyną GLKS Nadarzyn 2007/2008

W dniu 17.02.2018. drużyna FC Komorów 2008 o godzinie 11 na boisku w NOWEJ WSI rozegra sparing z druzyną GLKS Nadarzyn 2007/2008.

Zbiórka 10:30. Poniżej kadra na mecz:

Wiktor Bindas

Franek Wyszkowski

Szymon Kolasa

Filip Kłażyński

Jan Bigosiński

Jakub Kiersnowski

Mikołaj Grubek

Jakub Jóźwik

Sebastian Świątek

Igor Michalczyk

Wiktor Stępak

Michał Zawarczyński

Sebastian Fieldhouse

Jeżeli kogoś miało by nie być prosze o SMS-a.

TRENINGI POD ,,BALONEM” W MICHAŁOWICACH

Godziny zajęć od 29 stycznia-PONIEDZIAŁEK godz.20.05-21.30.Proszę o punktualność i odpowiedni strój,czyli dres klubowy i ortalion!

SIÓDMA  KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z FA PIASECZNO

Data: 6 stycznia (sobota)
Zbiórka: godz. 14:00 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 14:20
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Filip Klażyński
  • Jakub Kubera

SZÓSTA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

FC KOMORÓW 3:1  LKS CHLEBNIA

Zagraliśmy w składzie:  Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Jakub Kiersnowski, Iwo Markiewicz, Maciej Kaszewski, Maurycy Śliwiński, Igor Michalczyk, Wiktor Stępak, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Jakub Kubera

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  Jakub Kiersnowski 2x, Oliwier Gawron


SZÓSTA  KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z LKS CHLEBNIĄ

Data: 17 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 17:30 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 17:55
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Igor Michalczyk
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Filip Klażyński
  • Jakub Kubera

PIĄTA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

FC KOMORÓW 4:9  OFFENSYWA KSIĄŻENICE

Zagraliśmy w składzie:  Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Jakub Kiersnowski, Iwo Markiewicz, Maciej Kaszewski, Maurycy Śliwiński, Igor Michalczyk, Wiktor Stępak, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  Mikołaj Grubek 2x, Igor Michalczyk 2x


PIĄTA  KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z OFFENSYWĄ KSIĄŻENICE

Data: 9 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 15:15 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 15:40
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Igor Michalczyk
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Filip Klażyński

CZWARTA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

FC KOMORÓW 5:13  LSS BRWINÓW

Zagraliśmy w składzie:  Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Jakub Kiersnowski, Iwo Markiewicz, Maciej Kaszewski, Maurycy Śliwiński, Igor Michalczyk, Wiktor Stępak, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski 3x, Mikołaj Grubek, Szymon Kolasa


CZWARTA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z LSS BRWINÓW

Data: 2 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 14:40 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 15:10
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Igor Michalczyk
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak

TRZECIA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

FC KOMORÓW 3:11  BŁONIANKA BŁONIE

Zagraliśmy w składzie:  Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Jakub Kiersnowski, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Maciej Kaszewski, Maurycy Śliwiński, Igor Michalczyk, Wiktor Stępak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Igor Michalczyk 2x, Jakub Kiersnowski


TRZECIA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 25 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 14:40 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 15:10
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Igor Michalczyk
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak

DRUGA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI – 17:0  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Sebastian Fieldhouse, Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Szymon Kolasa, Maurycy Śliwiński, Igor Michalczyk


DRUGA KOLEJKA LIGI ZIMOWEJ W BRWINOWIE – MECZ Z POGONIĄ GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 18 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 15:50 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 16:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Maciej Kaszewski
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Igor Michalczyk

PIERWSZA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE

ZNICZ  PRUSZKÓW ’09 – 15:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Szymon Kolasa, Maurycy Śliwiński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński 2x, Sebastian Fieldhouse 


PIERWSZA KOLEJKA LIGA ZIMOWA W BRWINOWIE – MECZ ZE ZNICZEM ’09

Data: 11 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 15:50 (najpóźniej), Orlik pod balonem w Brwinowie (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 16:15
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maurycy Śliwiński
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Matuzewicz

TURNIEJ OSiR WŁOCHY CUP 

Data: 19 listopada (niedziela)
Zbiórka: 8:30 (najpóźniej), Hala – Warszawa (ul. Gładka 18), początek pierwszego meczu o 8:50
Stroje: niebieskie, koszt udziału w turnieju-250 zł do podziału na uczestników-powołania wkrótce!!!

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maciej Kaszewski
  • Mikołaj Grubek
  • Michał Zawarczyński
  • Szymon Kolasa
  • Wiktor Stępak
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse

Proszę o potwierdzenie udziału do trenera Roberta sms-em do dnia 12.11.2017r

ZNICZ II PRUSZKÓW 7:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Filip Klażyński, Maciej Kaszewski, Jakub Kubera, Wiktor Stępak, Antoni Jurewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kubera 2x, Wiktor Stępak, Mikołaj Grubek


DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Data: 4 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 15:15 (najpóźniej), Stadion MZOS w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4), początek meczu o godz. 16:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maciej Kaszewski
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Michał Zawarczyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Oliwier Gawron
  • Mikołaj Grubek
  • Wiktor Stępak
  • Antoni Jurewicz

UKS ŁADY 6:2  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Mikołaj Grubek, Oliwier Gawron, Filip Klażyński, Maciej Kaszewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński, Jakub Kiersnowski


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS ŁADY

Data: 29 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:15 (najpóźniej), Orlik w Raszynie (ul. Pruszkowska 21b), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ortaliony klubowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maciej Kaszewski
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Michał Zawarczyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Oliwier Gawron
  • Mikołaj Grubek

NAPRZÓD BRWINÓW 16:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Jakub Kubera, Mikołaj Grubek, Franciszek Ochman, Oliwier Gawron, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski 3x, Szymon Kolasa 2x, Michał Zawarczyński

1:0 Jakub Kiersnowski, 2:1 Szymon Kolasa (as. Jakub Kiersnowski), 3:2  Michał Zawarczyński, 4:4 Szymon Kolasa, 5:7 Jakub Kiersnowski (as. Szymon Kolasa), 6:15 Jakub Kiersnowski (rzut wolny)


ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BKS NAPRZODEM BRWINÓW

Data: 22 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:45 (najpóźniej), Orlik w Brwinowie  przy SP nr 1 (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 10:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Jakub Kubera
  • Jakub Kiersnowski
  • Szymon Kolasa
  • Michał Zawarczyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Maciej Kaszewski
  • Filip Klażyński
  • Mikołaj Grubek
  • Franciszek Ochman
  • Oliwier Gawron

FC KOMORÓW 9:5  AP ŻYRARDÓW II

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Maciej Kaszewski, Wiktor Stępak, Jakub Kubera, Mikołaj Grubek, Franciszek Ochman, Oliwier Gawron

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa 3x, Jakub Kubera, Jakub Kiersnowski, Wiktor Stępak, Michał Zawarczyński, bramka samobójcza


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z AP ŻYRARDÓW II

Data: 14 października (sobota)
Zbiórka: godz. 11:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 12:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maciej Kaszewski
  • Franciszek Ochman
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Jakub Kubera
  • Jakub Kiersnowski
  • Szymon Kolasa
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Oliwier Gawron

FC KOMORÓW 9:5  BŁONIANKA II BŁONIE

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse, Maciej Kaszewski, Wiktor Stępak, Jakub Kubera, Mikołaj Grubek, Franciszek Ochman

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski 7x, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński

1:1 Jakub Kiersnowski (as. Jakub Kubera), 2:1 Jakub Kiersnowski (as. Michał Zawarczyński), 3:1  Jakub Kiersnowski (as. Michał Zawarczyński), 4:1 Jakub Kiersnowski, 5:2 Michał Zawarczyński (as. Mikołaj Grubek), 6:3 Jakub Kiersnowski (as. Sebastian Fieldhouse), 7:3 Jakub Kiersnowski (as. Michał Zawarczyński), 8:3 Jakub Kiernowski (as. Jakub Kubera), 9:5 Filip Klażyński (as. Jakub Kiersnowski)


SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BŁONIANKĄ II BŁONIE

Data: 8 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 10:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Maciej Kaszewski
  • Franciszek Ochman
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Jakub Kubera
  • Jakub Kiersnowski
  • Szymon Kolasa
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek

FC KOMORÓW 7:6  ZNICZ II PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse, Maciej Kaszewski, Wiktor Stępak, Jakub Kubera, Mikołaj Grubek.

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Sebastian Fieldhouse 2x, Jakub Kiersnowski 2x ,Michał Zawarczyński 2x, Jakub Kubera


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Data: 3 października (wtorek)
Zbiórka: godz. 17:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 18:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Iwo Markiewicz
  • Wiktor Stępak
  • Michał Zawarczyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Franciszek Ochman
  • Maciej Kaszewski
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek

FC KOMORÓW 3:3  UKS ŁADY

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Iwo Markiewicz, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Wiktor Stępak, Antoni Jurewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Sebastian Fieldhouse 2x, Jakub Kiersnowski

1:1 Sebastian Fieldhouse, 2:1 Sebastian Fieldhouse, 3:3 Jakub Kiersnowski


CZWARTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z UKS ŁADY

Data: 25 września (poniedziałek)
Zbiórka: godz. 17:10 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Wiktor Stępak
  • Franciszek Ochman
  • Iwo Markiewicz
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kiersnowski
  • Szymon Kolasa
  • Filip Klażyński
  • Oliwier Gawron
  • Antoni Jurewicz

FC KOMORÓW 5:9  BKS NAPRZÓD BRWINÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Jakub Kubera, Sebastian Fieldhouse, Oliwier Gawron, Maciej Kaszewski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski 3x, Michał Zawarczyński 2x

1:2 Michał Zawarczyński, 2:3 Jakub Kiersnowski (as. Szymon Kolasa), 3:5 Jakub Kiersnowski, 4:6 Jakub Kiersnowski (as. Szymon Kolasa), 5:7 Michał Zawarczyński


TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BKS NAPRZÓD BRWINÓW

Data: 16 września (sobota)
Zbiórka: godz. 13:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Franciszek Ochman
  • Maciej Kaszewski
  • Oliwier Gawron
  • Iwo Markiewicz
  • Szymon Kolasa
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Jakub Kubera
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek

AP ŻYRARDÓW II 6:6  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Jakub Kubera, Sebastian Fieldhouse, Oliwier Gawron, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski 3x, Michał Zawarczyński 2x, gol samobójczy

1:1 Michał Zawarczyński, 2:1 Jakub Kiersnowski (as. Sebastian Fieldhouse), 3:1 Jakub Kiersnowski, 4:4 Jakub Kiersnowski (as. Jakub Kubera), 5:4 bramka samobójcza 6:6 Michał Zawarczyński (as. Mikołaj Grubek)


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z AP ŻYRARDÓW II

Data: 9 września (sobota)
Zbiórka: godz. 13:15 (najpóźniej), Orlik 2012 w Żyrardowie (ul. Jasna 11), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Franciszek Ochman
  • Jakub Kiersnowski
  • Iwo Markiewicz
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Michał Zawarczyński
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kubera

BŁONIANKA II BŁONIE 4:15  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse, Maciej Kaszewski, Oliwier Gawron, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński 6x, Szymon Kolasa 4x, Jakub Kiersnowski 2x, Mikołaj Grubek 2x, Wiktor Stępak

1:0 Wiktor Stępak, 2:0 Jakub Kiersnowski (as. Michał Zawarczyński), 3:0 Michał Zawarczyński (as. Jakub Kiersnowski), 4:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 5:0 Michał Zawarczyński, 6:0 Mikołaj Grubek, 7:0 Jakub Kiersnowski, 8:0 Mikołaj Grubek (as. Jakub Kiersnowski), 9:1 Szymon Kolasa (as. Jakub Kiersnowski), 10:2 Szymon Kolasa (as. Wiktor Stępak), 11:2 Szymon Kolasa (as. Sebastian Fieldhouse), 12:2 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 13:2 Szymon Kolasa, 14:4 Michał Zawarczyński, 15:4 Michał Zawarczyński (as. Jakub Kiersnowski)


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BŁONIANKĄ II BŁONIE

Data: 2 września (sobota)
Zbiórka: godz. 13:15 (najpóźniej), Orlik w Błoniu (ul. Okrzei 3), początek meczu o godz. 14:00
Stroje: czarne stroje meczowe, niebieskie getry, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Michał Zawarczyński
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kiersnowski
  • Mikołaj Grubek
  • Filip Klażyński
  • Iwo Markiewicz
  • Sebastian Fieldhouse
  • Franciszek Ochman
  • Maciej Kaszewski
  • Wiktor Stępak

POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI II 2:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Jakub Kubera, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Maciej Kaszewski, Oliwier Gawron

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 1:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 2:0 Kamil Cienkowski (as. Michał Zawarczyński), 3:0 Jakub Kubera (as. Szymon Kolasa), 4:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa)


SPARING Z POGONIĄ GRODZISK MAZOWIECKI II

Data: 26 sierpnia (sobota)
Zbiórka: godz. 9:30, Orlik przy Stawach Walczewskiego (ul. Nadarzyńska, Grodzisk Mazowiecki), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: czerwone koszulki, czarne spodenki (trener będzie je miał ze sobą)

Powołani: 

  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Oliwier Gawron
  • Szymon Kolasa
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Maciej Kaszewski

DZIESIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW

Data: 10 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz. 15:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 16:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Mateusz Sęk
  • Michał Matuzewicz
  • Jakub Kubera
  • Franciszek Ochman
  • Filip Klażyński

PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY 12:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Kamil Cienkowski, Mateusz Sęk, Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x2, Jakub Kubera, Mateusz Sęk


SIÓDMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PRZYSZŁOŚCIĄ WŁOCHY

Data: 7 czerwca (środa)
Zbiórka: godz. 18:15 (najpóźniej), Stadion KS Przyszłość Włochy ( ul. Rybnicka 25, Warszawa – Włochy), początek meczu o godz. 19:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Mateusz Sęk
  • Jakub Kiersnowski
  • Jakub Kubera
  • Franciszek Ochman

FC KOMORÓW 3:11  AP ŻYRARDÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Kamil Cienkowski, Mateusz Sęk, Michał Matuzewicz, Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa, Franciszek Ochman, Jakub Kubera


DZIEWIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z AP ŻYRARDÓW

Data: 4 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 13:45 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 14:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Mateusz Sęk
  • Michał Matuzewicz
  • Jakub Kiersnowski
  • Jakub Kubera
  • Franciszek Ochman

FC KOMORÓW 3:6  LKS CHLEBNIA

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Wiktor Stępak, Kamil Cienkowski, Mateusz Sęk, Michał Matuzewicz, Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński, Szymon Kolasa, Jakub Kubera


SZÓSTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA

Data: 31 maja (środa)
Zbiórka: godz. 17:00 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: niebieskie stroje meczowe, ochraniacze, legitymacje

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Mateusz Sęk
  • Michał Matuzewicz
  • Jakub Kiersnowski
  • Jakub Kubera

FC KOMORÓW 6:8  BŁONIANKA BŁONIE

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Wiktor Stępak, Kamil Cienkowski, Mateusz Sęk, Michał Matuzewicz, Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera.

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x2 Kuba Kubera x2, Michał Zawarczyński, Jakub Kiersnowski

Gratulujemy dobrego meczu!!!


ÓSMA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 27 maja (sobota)
Zbiórka: godz. 11:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Mateusz Sęk
  • Michał Matuzewicz
  • Jakub Kiersnowski
  • Jakub Kubera

 


 

FC KOMORÓW 2:11  MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Zagraliśmy w składzie: Szymon Kolasa, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Wiktor Stępak, Kamil Cienkowski, Sebastian Fieldhouse, Mateusz Sęk, Michał Matuzewicz, Jakub Kiersnowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  1:6 bramka samobójcza, 2:11 Michał Zawarczyński


PIĄTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

Data: 7 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 12:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Mateusz Sęk
  • Michał Matuzewicz
  • Jakub Kiersnowski

 AP ŻYRARDÓW 8:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kubera, Szymon Kolasa, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Wiktor Stępak, Kamil Cienkowski, Sebastian Fieldhouse, Mateusz Sęk

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  1:0 Michał Zawarczyński (as. Kamil Cienkowski), 2:2 Jakub Kubera, 3:6 Mateusz Sęk (as. Jakub Kubera)


CZWARTA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z AP ŻYRARDÓW

Data: 29 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 9:15 (najpóźniej), Orlik w Żyrardowie ( ul. Jasna 11), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Mateusz Sęk

BŁONIANKA BŁONIE 15:1  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Szymon Kolasa, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse

Strzelec bramki dla FC Komorów: Sebastian Fieldhouse


TRZECIA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 22 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 13:45 (najpóźniej), Orlik w Błoniu ( ul. Okrzei 3), początek meczu o godz. 14:30
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Sebastian Fieldhouse
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski

FC KOMORÓW 4:6  KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Szymon Kolasa, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Wiktor Stępak, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x3, Jakub Kubera

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


DRUGA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z PRZYSZŁOŚCIĄ WŁOCHY

Data: 8 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 11:15 (najpóźniej), Orlik w Sokołowie ( ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 12:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Franciszek Ochman
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski

TABELA LIGOWA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

 

Lp.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY ZW RM PO

BRAMKI

1. LKS CHLEBNIA

1

3 1 0 0

12-5

2. BŁONIANKA BŁONIE

1

1 0 1 0

8-8

3. KS PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY

1

1 0 1 0

8-8

4. MKS ZNICZ II PRUSZKÓW

1

1 0 1 0

4-4

5. AP ŻYRARDÓW

1

1 0 1 0

4-4

6. UKS FC KOMORÓW

1

0 0 0 1

5-12

 


 

LKS CHLEBNIA 12:5  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Wiktor Stępak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x2, Jakub Kubera x2, gol samobójczy

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


PIERWSZA KOLEJKA LIGOWA MZPN – MECZ Z LKS CHLEBNIA

Data: 2 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 9:15 (najpóźniej), Grodzisk Mazowiecki (Orlik przy ul. Westfala 3), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: niebieskie stroje meczowe, dresy klubowe, ochraniacze

Powołani:

  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Franciszek Ochman
  • Filip Klażyński
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Iwo Markiewicz

FC KOMORÓW  4:5  BŁYSKAWICA WARSZAWA

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Franciszek Ochman, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Kamil Cienkowski, Mikołaj Grubek, Mateusz Sęk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kubera , Jakub Kiersnowski, Filip Klażyński, Sebastian Fieldhouse

1:1 Jakub Kubera, 2:1 Jakub Kiersnowski (as. Szymon Kolasa), 3:2 Filip Klażyński, 4:5 Sebastian Fieldhouse (as. Jakub Kiersnowski)


SPARING Z BŁYSKAWICĄ WARSZAWA

Data: 25 marca (sobota)
Zbiórka: godz. 9:30, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 10:0
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: 

  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Mateusz Sęk
  • Filip Klażyński
  • Wiktor Stępak

FC KOMORÓW  6:7  GLKS NADARZYN 2007/08

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Franciszek Ochman, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Wiktor Stępak,  Michał Matuzewicz, Kamil Cienkowski, Mikołaj Grubek, Mateusz Sęk

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński x2 , Jakub Kiersnowski x2, Szymon Kolasa, Michał Matuzewicz

1:0 Szymon Kolasa, 2:1 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 3:1 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 4:4 Jakub Kiersnowski (as. Jakub Kubera), 5:5 Jakub Kiersnowski, 6:6 Michał Matuzewicz


SPARING Z GLKS NADARZYN 2007/08

Data: 20 marca (poniedziałek)
Zbiórka: godz.17:20, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 17:45
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


FC KOMORÓW  8:2  SEMP II URSYNÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Franciszek Ochman, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Wiktor Stępak,  Michał Matuzewicz, Kamil Cienkowski, Mikołaj Grubek

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  Szymon Kolasa x2, Michał Zawarczyński x2 , bramka samobójcza x2, Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse

1:0 Szymon Kolasa (as. Jakub Kiersnowski), 2:0 Jakub Kiersnowski (as. Wiktor Stępak), 3:0 bramka samobójcza, 4:0 Michał Zawarczyński (as. Wiktor Stępak), 5:0 Sebastian Fieldhouse, 6:1 Szymon Kolasa, 7:1 bramka samobójcza (as. Filip Klażyński), 8:2 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa)


SPARING Z SEMP II URSYNÓW

Data: 18 marca (sobota)
Zbiórka: godz.11:00, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 11:30
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: 

  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Michał Matuzewicz
  • Filip Klażyński
  • Wiktor Stępak

FC KOMORÓW  5:10  RKS URSUS WARSZAWA

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Franciszek Ochman, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Wiktor Stępak, Mateusz Sęk, Michał Matuzewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), Szymon Kolasa (as. Michał Zawarczyński), Michał Zawarczyński, Jakub Kiersnowski (as. Jakub Kubera)


SPARING Z RKS URSUS WARSZAWA

Data: 11 marca (sobota)
Zbiórka: godz.13:00, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: 

  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Michał Matuzewicz
  • Filip Klażyński
  • Wiktor Stępak
  • Mateusz Sęk

ZNICZ PRUSZKÓW  8:3  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Franciszek Ochman, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski, Michał Zawarczyński (as. Jakub Kiersnowski), Jakub Kubera


SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 5 marca (niedziela)
Zbiórka: godz.17:15, Brwinów, ul. Piłsudskiego 11 (Orlik pod balonem przy Szkole Podstawowej nr 1), początek meczu o godz. 17.45
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: 

  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman
  • Michał Matuzewicz
  • Filip Klażyński

BŁONIANKA II BŁONIE  1:5  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Franciszek Ochman, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz, Michał Matuzewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Michał Zawarczyński x2, Wiktor Stępak, Filip Klażyński, Jakub Kiersnowski

1:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 2:0 Filip Klażyński (as. Jakub Kubera), 3:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 4:1 Wiktor Stępak (as. Jakub Kiersnowski), 5:1 Jakub Kiersnowski (as. Jakub Kubera)


SPARING Z BŁONIANKĄ II BŁONIE

Data: 4 lutego (sobota)
Zbiórka: godz.16:10, Brwinów, ul. Piłsudskiego 11 (Orlik pod balonem przy Szkole Podstawowej nr 1), początek meczu o godz. 16.40
Stroje: klubowe dresy, klubowe czapki (ci, którzy je posiadają)

Powołani: WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


4 MIEJSCE NA TURNIEJU KIDS SOCCER CUP

29 stycznia rocznik 2008 rozegrał swój drugi turniej w tym okresie przygotowawczym. W stawce 5 zespołów zajął 4 miejsce, przegrywając ostatni mecz o 3 miejsce dopiero po rzutach karnych.

W turnieju wzięli udział:  Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Szymon Kolasa, Sebastian Wasilewski, Michał Zawarczyński, Jakub Kubera, Mikołaj Grubek, Iwo Markiewicz, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman

Wyniki:

FA MOKOTÓW 0:0 FC KOMORÓW

FC KOMORÓW 3:2 AGAPE B (br. Szymon Kolasa x2, Jakub Kiersnowski)

AGAPE C 0:3 FC KOMORÓW (br.

AGAPE A 1:0 FC KOMORÓW

Mecz o 3 miejsce:

FC KOMORÓW 1: 1 (k. 1:2) AGAPE B (br. Sebastian Fieldhouse)


TURNIEJ KIDS SOCCER CUP 

Data: 29 stycznia (niedziela)
Zbiórka: 11:30 (najpóźniej), Soccer Arena – Warszawa (ul. Annopol 24B), początek turnieju o 12:00
Stroje: niebiesko – białe

Powołani:

  • Wiktor Stępak
  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Mikołaj Grubek
  • Iwo Markiewicz
  • Kamil Cienkowski
  • Franciszek Ochman

 

Harmonogram turnieju dla naszej drużyny:

FA MOKOTÓW –  UKS FC KOMORÓW (12:00)

UKS FC KOMORÓW – AGAPE C (12:40)

AGAPE A –  UKS FC KOMORÓW (13:20)

UKS FC KOMORÓW – ZNICZ PRUSZKÓW (14:00)

AGAPE B – UKS FC KOMORÓW (15:00)

 

WAŻNA INFORMACJA! Na turniej zawodnik ma być wyposażony zgodnie z warunkami panującymi w Soccer Arenie (nawierzchnia ze sztuczną murawą, temperatura 15-18 stopni wewnątrz hali)


2 MIEJSCE NA TURNIEJU MILAN SPORT CUP

15 stycznia w swoim pierwszym turnieju halowym rocznik 2008 pokazał się z bardzo dobrej strony, zajmując w turnieju Milan Sport Cup 2 miejsce, nieznacznie ulegając w finale drużynie TKM I. Warto podkreślić, że był to pierwszy w historii turniej na hali tej drużyny.

W turnieju wzięli udział: Wiktor Stępak, Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Szymon Kolasa, Sebastian Wasilewski, Michał Zawarczyński, Jakub Kubera, Filip Klażyński, Mikołaj Grubek

Wyniki grupowe:

FC KOMORÓW 1:4 TKM I (br. Jakub Kubera)

FC KOMORÓW 2:0 SOCCER SŁUPNO (br. Szymon Kolasa, Sebastian Wasilewski)

FC KOMORÓW 7:1 MILAN MILANÓWEK (br. Sebastian Wasilewski x2, Michał Zawarczyński x2, Wiktor Stępak, Szymon Kolasa, Jakub Kubera)

Półfinał:

FC KOMORÓW 2:0 KS URSYNÓW (br. Michał Zawarczyński x2)

Finał:

FC KOMORÓW 0:1 TKM I


TURNIEJ MILAN SPORT CUP 

Data: 15 stycznia (niedziela)
Zbiórka: 8:30 (najpóźniej), Nadarzyn – hala GOS (ul. Sitarskich 4), początek turnieju o 9:00
Stroje: niebiesko – białe

Powołani:

  • Wiktor Stępak
  • Jakub Kiersnowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Szymon Kolasa
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński
  • Jakub Kubera
  • Filip Klażyński
  • Mikołaj Grubek

Harmonogram grupowy turnieju dla naszej drużyny:

UKS TKM I – FC KOMORÓW (10:00)

SOCCER SŁUPNO- FC KOMORÓW (9:00)

 FC KOMORÓW – MILAN (11:15)


FC KOMORÓW 6:5  SYRENKA SOCCER SCHOOLS

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 6 KOLEJKA – FINAŁ)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Iwo Markiewicz, Franciszek Ochman, Kamil Cienkowski, Filip Klażyński, Wiktor Stępak

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x3, Michał Zawarczyński, Jakub Kubera, gol samobójczy

1:0 gol samobójczy, 2:1 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 3:3 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 4:5 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 5:5 Szymon Kolasa, 6:5 Jakub Kubera


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z SYRENKA SOCCER SCHOOLS

Data: 18 grudnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 11:00 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 11:20
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 5:3  LKS CHLEBNIA

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 5 KOLEJKA)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Iwo Markiewicz, Franciszek Ochman, Kamil Cienkowski, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kubera x2, Michał Zawarczyński x2, Jakub Kiersnowski

1:0 Jakub Kubera (as. Filip Klażyński), 2:1 Michał Zawarczyński (as. Jakub Kubera), 3:2 Jakub Kiersnowski (as. Michał Zawarczyński), 4:2 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 5:2 Jakub Kubera


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z LKS CHLEBNIA

Data: 10 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 8:30 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 8:50
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 1:6  FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 4 KOLEJKA)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Iwo Markiewicz, Franciszek Ochman, Kamil Cienkowski, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mikołaj Grubek

1:4 Mikołaj Grubek (as. Jakub Kubera)


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z FOOTBALL ACADEMY PIASECZNO

Data: 3 grudnia (sobota)
Zbiórka: godz. 17:50 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 18:20
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński


FC KOMORÓW 10:2  BŁONIANKA II BŁONIE

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 3 KOLEJKA)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Iwo Markiewicz, Franciszek Ochman, Kamil Cienkowski, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x3, Jakub Kubera x3, Michał Zawarczyński x2, Sebastian Wasilewski, Filip Klażyński

1:0 Michał Zawarczyński (as. Szymon Kolasa), 2:0 Sebastian Wasilewski, 3:0 Szymon Kolasa, 4:0 Szymon Kolasa (as. Filip Klażyński), 5:0 Jakub Kubera, 6:0 Michał Zawarczyński (as. Sebastian Wasilewski), 7:0 Filip Klażyński (as. Michał Zawarczyński), 8:0 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 9:1 Jakub Kubera, 10:2 Jakub Kubera (as. Jakub Kiersnowski)


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z BŁONIANKĄ II BŁONIE

Data: 19 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 13:00 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 2:0  LEGION PRUSZKÓW

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 2 KOLEJKA)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Kamil Cienkowski, Iwo Markiewicz, Filip Klażyński

Strzelcy bramek dla FC Komorów:  Jakub Kubera, Jakub Kiersnowski


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z LEGIONEM PRUSZKÓW

Data: 19 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 13:00 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 15:1  MILAN MILANÓWEK

(LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016, 1 KOLEJKA)

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse,  Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x7, Jakub Kubera x3, Sebastian Fieldhouse x2, Michał Zawarczyński x2, Jakub Kiersnowski 

1:0 Szymon Kolasa (as. Sebastian Wasilewski), 2:0 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 3:0 Jakub Kubera (as. Sebastian Wasilewski), 4:1 Jakub Kubera (as. Sebastian Wasilewski), 5:1 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 6:1 Szymon Kolasa (as. Michał Zawarczyński), 7:1 Sebastian Fieldhouse, 8:1 Michał Zawarczyński, 9:1 Michał Zawarczyński, 10:1 Szymon Kolasa (as. Mikołaj Grubek), 11:1 Sebastian Fieldhouse (as. Jakub Kubera), 12:1 Szymon Kolasa (as. Jakub Kubera), 13:1 Szymon Kolasa (as. Michał Zawarczyński), 14:1 Jakub Kubera (as. Sebastian Fieldhouse), 15:1 Jakub Kiersnowski


LIGA ZIMOWA BRWINÓW 2016 – MECZ Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 12 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 13:00 (najpóźniej), Brwinów (ul. Piłsudskiego 11), początek meczu o godz. 13:30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

ZABOROWIANKA ZABORÓW 1:15  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek, Filip Klażyński, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kubera x5, Szymon Kolasa x3, Jakub Kiersnowski x2, Filip Klażyński x2, Sebastian Wasilewski x2, Mikołaj Grubek

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

dsc_0191 dsc_0195 dsc_0204 dsc_0216 dsc_0232 dsc_0234 dsc_0246


MECZ LIGOWY Z ZABOROWIANKĄ ZABORÓW

Data: 5 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 12:10, Zaborów (ul. Jana Kujawskiego 5), początek meczu o godz. 13:00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński
  • Wiktor Stępak

FC KOMORÓW 11:2  NAPRZÓD BRWINÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Sebastian Fieldhouse, Franciszek Ochman, Iwo Markiewicz, Michał Zawarczyński, Mikołaj Grubek

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x4, Jakub Kubera x2, Jakub Kiersnowski, Mikołaj Grubek, Michał Zawarczyński, Sebastian Wasilewski, bramka samobójcza

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


MECZ LIGOWY Z NAPRZODEM BRWINÓW

Data: 29 października (sobota)
Zbiórka: godz. 10:10, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 11:00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 3:5  BŁONIANKA BŁONIE

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Sebastian Wasilewski 2x, Szymon Kolasa

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


MECZ LIGOWY Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 22 października (sobota)
Zbiórka: godz. 9:10, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 10:00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

MILAN MILANÓWEK 1:4  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 2x Jakub Kiersnowski, Sebastian Fieldhouse, Szymon Kolasa

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 15 października (sobota)
Zbiórka: godz. 14:40, Stadion w Milanówku (ul. Turczynek 8), początek meczu o godz. 15.30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 9:2  OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Sebastian Wasilewski x2, Sebastian Fieldhouse x2, Szymon Kolasa x2, Michał Zawarczyński, Jakub Kubera, Filip Klażyński

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

pic_3721 pic_3716 pic_3713 pic_3696 pic_3682 pic_3678


MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ OŻARÓW MAZ.

Data: 8 października (sobota)
Zbiórka: godz. 9:10, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 10.00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński

FC KOMORÓW 18:2  ZABOROWIANKA ZABORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman, Filip Klażyński, Iwo Markiewicz

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kiersnowski x6, Sebastian Fieldhouse x4, Szymon Kolasa x3, Michał Zawarczyński x2, Sebastian Wasilewski x2, Filip Klażyński

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

dsc_1401 dsc_0093 dsc_0070 dsc_0060 dsc_0053 dsc_0033 dsc_0025 dsc_0021 dsc_0009 csc_0088


MECZ LIGOWY Z ZABOROWIANKĄ ZABORÓW

Data: 1 października (sobota)
Zbiórka: godz. 12:10, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 13.00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kiersnowski
  • Filip Klażyński
  • Szymon Kolasa
  • Jakub Kubera
  • Iwo Markiewicz
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Sebastian Wasilewski
  • Michał Zawarczyński


 

WYNIKI I TABELA PO 4 KOLEJCE LIGOWEJ

4 kolejka ligowa III ligi okręgowej F1 Żak Grupie 4

BKS Naprzód Brwinów            2:9       FC Komorów

KS Zaborowianka    0:12      KS Błonianka

KS Ożarowianka                    3:5      KS Milan Milanówek

Lp.

DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI

1

FC Komorów

4

12 4 0 0

38:10

2

KS Milan Milanówek

4

9 3 0 1

29:19

3

KS Ożarowianka

4

6 2 0 2

29:18

4

BKS Naprzód Brwinów

4

6 2 0 2

19:20

5

KS Błonianka

4

3 1 0 3

25:21

6 KS Zaborowianka 4

0

0 0 4

3:51


NAPRZÓD BRWINÓW 2:9  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Mikołaj Grubek x2, Szymon Kolasa x2, Jakub Kubera x2, Michał Zawarczyński, Sebastian Fieldhouse, Jakub Kiersnowski

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

csc_1308 csc_1342 csc_1380 dsc_1315 dsc_1320 dsc_1329 dsc_1345 dsc_1357 dsc_1359 dsc_1368


MECZ LIGOWY Z NAPRZODEM BRWINÓW

Data: 24 września (sobota)
Zbiórka: godz.12:00, Brwinów, ul. Piłsudskiego 11 (Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1), początek meczu o godz. 13.00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Mikołaj Grubek
  • Sebastian Fieldhouse
  • Kamil Cienkowski
  • Jakub Kubera
  • Sebastian Wasilewski
  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Franciszek Ochman
  • Szymon Kolasa
  • Michał Zawarczyński

WYNIKI I TABELA PO 3 KOLEJCE LIGOWEJ

3 kolejka ligowa III ligi okręgowej F1 Żak Grupie 4

KS Ożarowianka                7:4       BKS Naprzód Brwinów

KS Milan Milanówek      14:0      KS Zaborowianka

KS Błonianka                    4:8       FC Komorów

Lp.

DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI

1

FC Komorów

3

9 3 0 0

29:8

2

KS Ożarowianka

3

6 2 0 1

26:13

3

KS Milan Milanówek

3

6 2 0 1

24:16

4

BKS Naprzód Brwinów

3

6 2 0 1

17:11

5

KS Błonianka

3

0 0 0 3

13:21

6 KS Zaborowianka 3

0

0 0 3

3:39


BŁONIANKA BŁONIE 4:8  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski, Franciszek Ochman

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x3, Jakub Kiersnowski x3, Kamil Cienkowski, Jakub Kubera

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”


MECZ LIGOWY Z BŁONIANKĄ BŁONIE

Data: 17 września (sobota)
Zbiórka: godz.11:30, Błonie, ul. Okrzei 3 (Orlik przy LO nr 1), początek meczu o godz. 12.30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Fieldhouse
  • Mikołaj Grubek
  • Jakub Kubera
  • Sebastian Wasilewski
  • Jakub Kiersnowski
  • Szymon Kolasa
  • Franciszek Ochman
  • Wiktor Stępak
  • Michał Zawarczyński

 

FC KOMORÓW 10:1  MILAN MILANÓWEK

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa x3, Jakub Kubera x3, Sebastian Wasilewski x2, Sebastian Fieldhouse, bramka samobójcza

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

14285319_10206660509981278_230763637_o 14339839_10206660509781273_334200394_o 14284865_10206660509741272_1952480597_o 14285090_10206660509901276_963531951_o 14285379_10206660509701271_965622303_o 14339919_10206660509941277_226905762_o 14329322_10206660509821274_1992143766_o 14285381_10206660510101281_1946980797_o 14315670_10206660509861275_1527591086_o 14285694_10206660510021279_907388106_o


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 11 września (niedziela)
Zbiórka: godz.15:00, Orlik w Sokołowie (ul. Wspólnoty Wiejskiej), początek meczu o godz. 16.00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Michał Zawarczyński
  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Wasilewski
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kubera


 

LEGIA SOCCER SCHOOLS BRWINÓW 2007/08  8:2  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Franciszek Ochman, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Szymon Kolasa, Jakub Kubera


 

SPARING Z LEGIA SOCCER SCHOOLS

Data: 7 września (środa)
Zbiórka: godz.18:00, Brwinów, ul. Piłsudskiego 11 (Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1), początek meczu o godz. 18.30
Stroje: czerwono – czarne

Powołani: WSZYSCY TRENUJĄCY ZAWODNICY


OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ. 3:11  FC KOMORÓW

Zagraliśmy w składzie: Jakub Kiersnowski, Jakub Kubera, Sebastian Wasilewski, Szymon Kolasa, Wiktor Stępak, Franciszek Ochman, Mikołaj Grubek, Sebastian Fieldhouse, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski

Strzelcy bramek dla FC Komorów: Jakub Kubera x4, Mikołaj Grubek x2, Jakub Kiersnowski x2, Wiktor Stępak, Michał Zawarczyński, Kamil Cienkowski

Szczegóły meczu w zakładce „Komentarz trenerski”

CSC_0959 CSC_0988 CSC_0994 CSC_1031 CSC_1044 CSC_1066  CSC_1083 CSC_1108


MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ OŻARÓW MAZ.

Data: 3 września (sobota)
Zbiórka: godz.11:00, Ożarów Maz., ul. Poznańska 123, początek meczu o godz. 12.00
Stroje: czerwono – czarne

Powołani:

  • Jakub Kiersnowski
  • Wiktor Stępak
  • Michał Zawarczyński
  • Kamil Cienkowski
  • Sebastian Wasilewski
  • Mikołaj Grubek
  • Szymon Kolasa
  • Franciszek Ochman
  • Sebastian Fieldhouse
  • Jakub Kubera

PRZECIWNICY DRUŻYNY 2008 W SEZONIE 2016/2017
WARSZAWA: III LIGA OKRĘGOWA F1 ŻAK GRUPA 4

 

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 KS Zaborowianka 0 0 0:0
2 KS Ożarowianka 0 0 0:0
3 KS Milan Milanówek 0 0 0:0
4 KS Błonianka 0 0 0:0
5 FC Komorów 0 0 0:0
6 BKS Naprzód Brwinów 0 0 0:0