Rocznik 2005

W miesiącu grudniu 2018r zajęcia na boisku w Nowej Wsi będą się odbywały we wtorki i czwartki od godz.18.00.Jeśli dojdzie boisko ,,pod balonem”wtedy damy znać o zmianach.

FC KOMORÓW- ZNICZ PRUSZKÓW (Grupa C)   3-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Maciej Mizgier,Adam Makarenko,Olaf Kędzior, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowsi,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Paweł Krajewski,Maciej Bachorek.
Strzelcy bramek:Maciek B,Kazik,Olaf.

MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW (Grupa C)

Data: 17 listopada (sobota)
Zbiórka: godz.13.40, Stadion w Nowej Wsi, początek meczu o godz. 14.30
Stroje: niebieskie,ochraniacze
Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2005/2006

Treningi do końca listopada odbywają się w normalnych terminach.

UKS OKĘCIE WARSZAWA – FC KOMORÓW         2-2

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Olaf Kędzior, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Jan Płaza,Maciej Bachorek.
Strzelcy bramek:Kuba Gębarowski,Piotrek.

GRATULUJEMY UTRZYMANIA W II LIDZE!!!

MECZ LIGOWY Z UKS OKĘCIE

Data: 10 listopada (sobota)
Zbiórka: godz.9.20, Stadion UKS Okęcie ulica Radarowa, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2005/2006

KOMORÓW – AP ŻYRARDÓW     0-3

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol,Kazio Kulbowicz,Olaf Kędzior,Kuba Grel, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Ernest Kasperuk,Adam Makarenko.

MECZ LIGOWY Z AP ŻYRARDÓW

Data: 6 listopada (wtorek)
Zbiórka: godz.17.20, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie,oraz białe getry, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2005/2006

W Poniedziałek 5 listopada nie ma treningu!!!

KOMORÓW – POGOŃ GRODZISK     2-2

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol,Kazio Kulbowicz,Olek Korzeniewski,Maciej Mizgier, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Ernest Kasperuk,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek x 2.

MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK

Data: 27 października (sobota)
Zbiórka: godz.10.10, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 10.45
Stroje: niebieskie,oraz białe getry, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06

PARTYZANT LESZNO – FC KOMORÓW         0-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Ernest Kasperuk,Maciej Mizgier,Olaf Kędzior, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Olek Korzeniewski,Jan Płaza.

MECZ LIGOWY Z PARTYZANTEM LESZNO

Data: 20 października (sobota)
Zbiórka: godz.13.25, Stadion w Lesznie k/Błonia, ul.Szkolna 10, początek meczu o godz. 14.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:Wszyscy zawodnicy z rocznika 2005/2006

FC KOMORÓW – PROMYK NOWA SUCHA        5-3

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol,Olaf Kędzior,Olek Korzeniewski,Maciej Mizgier, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Ernest Kasperuk,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek x 2,Maciek B x 2,Adam.

MECZ LIGOWY Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

Data: 14 października (niedziela)
Zbiórka: godz.14.30, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 15.15
Stroje: niebieskie,oraz czerwone koszulki, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06

PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY – FC KOMORÓW         3-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Maciej Mizgier,Olaf Kędzior, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Olek Korzeniewski,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek.

MECZ LIGOWY Z PRZYSZŁOŚCIĄ WŁOCHY

Data: 6 października (sobota)
Zbiórka: godz.12.20, Stadion Warszawa-Włochy, ul.Rybnicka 25, początek meczu o godz.13.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06

FC KOMORÓW – PIAST PIASTÓW        1-8

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Maciej Mizgier, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek.

CHYBA WSZYSCY MAMY NADZIEJĘ ŻE TO OSTATNIE SPOTKANIE Z TYM ZESPOŁEM I JEGO ,,WSPANIAŁYMI” KIBICAMI…

MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 29 września (sobota)
Zbiórka: godz.9.20, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie,oraz czerwone koszulki, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06(bez Ernesta-pauza za czerwoną kartkę),zgłoszeni do rozgrywek,oraz Wojtek Woźniak.

FC KOMORÓW – UKS OKĘCIE 2014        3-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Maciej Mizgier,Wojtek Woźniak, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek x 3.

MECZ LIGOWY Z UKS OKĘCIE 2014

Data: 25 września (wtorek)
Zbiórka: godz.17.20, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06,zgłoszeni do rozgrywek,oraz Wojtek Woźniak.

AP ŻYRARDÓW – FC KOMORÓW         0-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Maciej Mizgier,Wojtek Woźniak, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Paweł Krajewski,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek.

MECZ LIGOWY Z AP ŻYRARDÓW

Data: 19 września (środa)
Zbiórka: godz.19.00, Stadion w Żyrardowie, ul.Pileckiego 25, początek meczu o godz. 19.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WE WTOREK 18 WRZEŚNIA SPOTYKAMY SIĘ O GODZ.16.00 NA STADIONIE W NOWEJ WSI,BĘDĄ PRZEPROWADZONE TESTY SPRAWNOŚCIOWE DO PSS-u.

POGOŃ GRODZISK  – FC KOMORÓW          6-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Karol Jurewicz,Kazimierz Kulbacki,Adam Makarenko,Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski,Kacper Kwiatkowski,Ernest Kasperuk,Maks Romankiewicz,Paweł Krajewski,Jan Płaza,Maciej Bachorek.

MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK

Data: 15 września (sobota)
Zbiórka: godz.9.20, Stadion w Grodzisku, ul. Makronoskich 4, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

WSZYSCY ZAWODNICY Z ROCZNIKA 2005/06,zgłoszeni do rozgrywek,oraz Wojtek Woźniak.

FC KOMORÓW – PRZYSZŁOŚĆ WŁOCHY        1-2

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Maciej Mizgier,Wojtek Woźniak, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek:Piotrek.

Mecz, bez sędziego ze związku,sędziowany przez kibica z trybun,karny,decydujący o zwycięstwie,podyktowany w końcówce,bardzo kontrowersyjny!!! Myślę,że po takim meczu, wypada powiedzieć-DROGI MZPN ,,WIELKIE DZIĘKI”!!!

MECZ LIGOWY Z PRZYSZŁOŚCIĄ WŁOCHY

Data: 11 września (wtorek)
Zbiórka: godz.17.20, Stadion w Nowej Wsi, ul.Główna 96, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Kazio Kulbacki
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Woźniak
-Karol Jurewicz

W PONIEDZIAŁEK 10 WRZEŚNIA TRENING JEST ODWOŁANY!!!

FC KOMORÓW – PARTYZANT LESZNO        3-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel,Kazio Kulbacki,Ernest Kasperuk,Wojtek Woźniak, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Maciek B. x 2,Piotrek.

 MECZ LIGOWY Z PARTYZANTEM LESZNO

Data: 8 września (sobota)
Zbiórka: godz. 1145, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 12.30
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Kazimierz Kulbacki
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Wojtek Woźniak
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

PIAST PIASTÓW  – FC KOMORÓW          6-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Karol Jurewicz,Kazimierz Kulbacki,Adam Makarenko,Kuba Gębarowski,Wojtek Woźniak, Łukasz Cecelski, Maciej Mizgier,Kacper Kwiatkowski,Ernest Kasperuk,Tymon Matysiak, Maciej Bachorek.

MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 6 września (czwartek)
Zbiórka: godz.15.50, Stadion w Piastowie, początek meczu o godz. 16.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Kazimierz Kulbacki
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Wojtek Woźniak
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

PROMYK NOWA SUCHA  – FC KOMORÓW          6-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Karol Jurewicz,Kazimierz Kulbacki,Adam Makarenko,Kuba Gębarowski, Jan Płaza, Łukasz Cecelski, Maciej Mizgier,Ernest Kasperuk, Kuba Grel, Maciej Bachorek.

MECZ LIGOWY Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

Data: 2 września (niedziela)
Zbiórka: godz.16.20, Stadion w Nowej Suchej, ul.Nowa Sucha 22, początek meczu o godz. 17.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Kazimierz Kulbacki
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

 MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW PRZENIESIONY NA INNY TERMIN !!!

NIEBAWEM ZACZYNAMY NOWY SEZON !!!

ZAJĘCIA ZACZYNAMY OD 21 SIERPNIA ,A BĘDĄ TO PONIEDZIAŁEK, WTOREK,CZWARTEK W GODZINACH 18.00-19.30 NA STADIONIE W NOWEJ WSI.NA PIERWSZY TRENING PO POWROCIE Z OBOZU W BĘDZINIE ZAPRASZAMY WE WTOREK 21 WRZEŚNIA O GODZ.18.00.

WRKS OLIMPIA WARSZAWA  – FC KOMORÓW          5-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Karol Jurewicz, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Jan Płaza, Łukasz Cecelski, Kacper Kwiatkowski,Ernest Kasperuk, Adam Makarenko, Maciej Bachorek.

ZAKOŃCZYLIŚMY SEZON 2017/2018 !!! ŻYCZĘ UDANYCH WAKACJI.

 MECZ LIGOWY Z WRKS OLIMPIA WARSZAWA

Data: 16 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz.11.45, Stadion Warszawa-Wola,ul.Górczewska 56/60, początek meczu o godz. 12.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

TRENING NAJBLIŻSZY ODBĘDZIE SIĘ 15 CZERWCA (PIĄTEK) GODZ.17.30 W NOWEJ WSI.

CZWARTKOWY TRENING JEST ODWOŁANY!!!

PARTYZANT LESZNO  – FC KOMORÓW          1-2

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Karol Jurewicz, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Jan Płaza, Łukasz Cecelski, Maciej Mizgier, Kacper Kwiatkowski,
Ernest Kasperuk, Kuba Grel, Maciej Bachorek.
Strzelcy bramek: Mikołaj,Maciek B.

We wtorek 12 czerwca trening jest odwołany!!!

MECZ LIGOWY Z PARTYZANTEM LESZNO

Data: 11 maja (poniedziałek)
Zbiórka: godz.17.45, Stadion w Lesznie k/Błonia, ul.Szkolna, początek meczu o godz. 18.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

 FC KOMORÓW – PROMYK NOWA SUCHA         4-7

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz,Ernest Kasperuk, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Mikołaj,Maciek B. x 2,Piotrek.

MECZ LIGOWY Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

Data: 9 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz. 17.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.30
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

FC KOMORÓW – POGOŃ GRODZISK         3-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Mikołaj x 2,Adam.

 MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK

Data: 3 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 14.15, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 15.00
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

FC KOMORÓW – AP ŻYRARDÓW         6-0

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Ernest Kasperuk,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Maciej Mizgier,Kacper Kwiatkowski,Karol Jurewicz,Maciej Bachorek,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Mikołaj x 4.Kuba Gębarowski,Adam.

 MECZ LIGOWY Z AP ŻYRARDÓW

Data: 22 maja (wtorek)
Zbiórka: godz. 17.35, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.00
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

FC KOMORÓW – WRKS OLIMPIA WARSZAWA         2-4

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Ernest Kasperuk,Łukasz Cecelski,Jan Płaza,Maciej Mizgier,Kacper Kwiatkowski.
Strzelcy bramek: Mikołaj.

MECZ LIGOWY Z WRKS OLIMPIA WARSZAWA

Data: 12 maj (sobota)
Zbiórka: godz. 14.35, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 15.15
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

PROMYK NOWA SUCHA – FC KOMORÓW      2-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol,Karol Jurewicz,Mikołaj Romankiewicz,Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Jan Płaza,Łukasz Cecelski, Adam Makarenko,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk,Kuba Grel,Adam Makarenko,Maciek Bachorek.
Strzelcy bramek: Samobójcza(as. Mikołaj)

MECZ LIGOWY Z PROMYKIEM NOWA SUCHA

Data: 6 maja (niedziela)
Zbiórka: godz.17.30, Stadion w Nowej Suchej, ul.Nowa Sucha 22, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
POGOŃ GRODZISK – FC KOMORÓW      2-1

Zagraliśmy w składzie: Piotr Kąkol,Maciej Mizgier, Mikołaj Romankiewicz,Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Jan Płaza,Łukasz Cecelski, Adam Makarenko,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk,Kuba Grel,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Piotrek. 

MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK

Data: 29 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz.13.20, Stadion w Grodzisku, ul. Makronoskich 4, początek meczu o godz. 14.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Mizgier
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

 FC KOMORÓW – PARTYZANT LESZNO         5-1

Zagraliśmy w składzie: Maciej Bachorek, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Ernest Kasperuk,Łukasz Cecelski,Karol Jurewicz,Jan Płaza,Adam Makarenko,Kacper Kwiatkowski.
Strzelcy bramek: Janek,Piotrek x 3,Adam.

MECZ LIGOWY Z PARTYZANTEM LESZNO

Data: 21 kwiecień (sobota)
Zbiórka: godz. 12.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 13.30
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy, ochraniacze,koniecznie legitymację!!!.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

AP ŻYRARDÓW – FC KOMORÓW     0-0

Zagraliśmy w składzie:Maciej Mizgier, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski, Piotr Kąkol,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk,Kuba Grel,Maciej Bachorek,Adam Makarenko,Jan Płaza,Karol Jurewicz.

MECZ LIGOWY Z AP ŻYRARDÓW

Data: 15 października (niedziela)
Zbiórka: godz.9.20, Stadion w Żyrardowie, ul.Jodłowskiego 25, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Karol Jurewicz

MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW GRUPA ,,C”

Data: 12 kwiecień (czwartek)
Zbiórka: godz. 17.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.10
Stroje:stroje meczowe niebieskie, dresy i ortaliony, ochraniacze.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Maciej Bachorek
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Fryderyk Dąbkowski
-Karol Jurewicz

FC KOMORÓW – RAKOVIA WARSZAWA ROCZNIK 2006     3-2 (mecz sparingowy)

Zagraliśmy w składzie: Maciej Mizgier, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Ernest Kasperuk,Łukasz Cecelski,Cyprian Bąk,Jan Płaza,Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Mikołaj,Piotrek,Adam.

ZMIANA MIEJSCA I GODZIN TRENINGÓW!!!

OD 13 MARCA WYCHODZIMY NA DWÓR!!! TRENUJEMY WEDŁUG HARMONOGRAMU:

-WTOREK godz.18.00-19.30

-CZWARTEK godz.18.00-19.30

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA BOISKU W NOWEJ WSI.

MECZ SPARINGOWY Z RAKOVIĄ WARSZAWA ROCZNIK 2006

Data: 10 marzec (sobota)
Zbiórka: godz. 10.35, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 11.10
Stroje: niebieskie dresy i ortaliony, ochraniacze.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Fryderyk Dąbkowski
-Piotr Kąkol
-Kuba Grel
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Kacper Kwiatkowski
-Jan Płaza

-Cyprian Bąk
-Kuba Gębarowski
-Ernest Kasperuk

TURNIEJ HALOWY OSIR WŁOCHY CUP II 2018 -WYNIKI

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ:

Wicher Kobyłka – FC KOMORÓW              2-1
Świt Warszawa – FC KOMORÓW               2-1
SM PIASECZNO – FC KOMORÓW            3-2
UKS Nowa Iwiczna – FC KOMORÓW        1-2
PKS Radość– FC KOMORÓW                      0-3
Piast Piastów – FC KOMORÓW                   2-3

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Maciej Mizgier, Kuba Gębarowski, Jaś Płaza.

Strzelcy bramek: Mikołaj x6, Piotrek x5, Kuba x1, Janek x1.
Asysty: Mikołaj x3, Piotrek x3, Janek x3, Maks x1, Wiktoria x1.

 TURNIEJ HALOWY OSIR WŁOCHY CUP 2018

Data: 24 luty (sobota)
Zbiórka: godz. 8.30 – OSiR Włochy, Warszawa, ul. Gładka 18, pierwszy mecz o godz.8.56

Stroje: niebieskie, ochraniacze, buty do gry na hali

OSIR Włochy 24.02 2005

Turniej płatny-250 zł do podziału na uczestników.
Powołani:

-Maciej Mizgier
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Jan Płaza

-Kuba Gębarowski

ZMIANA MIEJSCA TRENINGU !!!

Treningi będą się odbywały TYLKO NA BOISKU,, POD BALONEM” W MICHAŁOWICACH!!! Z treningów halowych w Komorowie rezygnujemy!!!:

Oto nowy termin ,,pod balonem” – wtorek – 20.00-21.25
czwartek – 20.15-21.30 – boisko ,,pod balonem” przy szkole w Michałowicach, ul. Szkolna 15-bez zmian.

FC KOMORÓW – LKS CHLEBNIA (I Liga)     2-1 (mecz sparingowy)

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Ernest Kasperuk,Łukasz Cecelski,Kacper Kwiatkowski.
Strzelcy bramek: Mikołaj,Piotrek.

Gratulujemy bardzo dobrego meczu!!!

MECZ SPARINGOWY Z LKS CHLEBNIA

Data: 11 Luty (niedziela)
Zbiórka: godz. 16.35, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 17.00
Stroje: niebieskie dresy i ortaliony, ochraniacze.
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Maciej Mizgier
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Piotr Kąkol
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Jakub Grel
-Jan Płaza

TURNIEJ HALOWY OSIR WŁOCHY CUP 2018-WYNIKI

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ:

SNU Warszawa – FC KOMORÓW              1-3
Świt Warszawa – FC KOMORÓW               1-8
GOSiR Babice – FC KOMORÓW                 0-3
Przyszłość Włochy – FC KOMORÓW          2-1
Józefowia Józefów – FC KOMORÓW          2-1
Piast Piastów – FC KOMORÓW                    4-0

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Maciej Mizgier, Kuba Gębarowski, Adam Makarenko.

Strzelcy bramek: Piotrek x7, Mikołaj x4, Adam x3, Maks x1, Maciek x1.
Asysty: Mikołaj x4, Piotrek x4, Adam x3.

TURNIEJ HALOWY OSIR WŁOCHY CUP 2018

Data: 10 luty (sobota)
Zbiórka: godz. 8.30 – OSiR Włochy, Warszawa, ul. Gładka 18, pierwszy mecz o godz.8.56

OSIR Włochy 10.02 2005
Stroje: niebieskie, ochraniacze, buty do gry na hali

Turniej płatny-250 zł do podziału na uczestników.
Powołani:

-Maciej Mizgier
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko

-Kuba Gębarowski

TRENINGI NA HALI W KOMOROWIE I POD ,,BALONEM” W MICHAŁOWICACH

Od 1 lutego treningi będą się odbywały:

we wtorki – 19.25-20.40 – hala przy ZSO w Komorowie
w czwartki – 20.15-21.30 – boisko pod balonem przy szkole w Michałowicach, ul. Szkolna 15

Proszę o punktualność i odpowiedni strój, czyli dres klubowy i ortalion,buty żwirówki!

MECZ SPARINGOWY Z LKS CHLEBNIA-ODWOŁANY!!! 

Data: 14 grudnia (czwartek-mecz na dworzu !!!)
Zbiórka: godz. 18.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 19.00
Stroje: niebieskie dresy,bądź czarne klubowe ortaliony(w zależności od ilości jednakowych strojów).

Powołani wszyscy zawodnicy zarejestrowani,mający ważne badania lekarskie.

PROSZĘ O OBECNOŚĆ!!!

FC KOMORÓW – ZNICZ PRUSZKÓW     2-2 (mecz sparingowy)

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski,Jan Płaza,Karol Jurkiewicz.
Strzelcy bramek: Jasiek,Piotrek.

MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 7 grudnia (czwartek-mecz na dworzu !!!)
Zbiórka: godz. 17.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie dresy,bądź czarne klubowe ortaliony(w zależności od ilości jednakowych strojów).

Powołani wszyscy zawodnicy zarejestrowani,mający ważne badania lekarskie.

LKS CHLEBNIA – FC KOMORÓW      8-0

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,Maciej Mizgier, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,Kuba Gębarowski,Łukasz Cecelski, Piotr Kąkol,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk,Kuba Grel,Cyprian Bąk.

Tym meczem, zakończyliśmy rundę jesienną.Zajęcia treningowe, będą się odbywać ,do końca listopada, na boisku w Nowej Wsi,w tych samych terminach.

MECZ LIGOWY Z LKS CHLEBNIA

Data: 4 listopada (sobota)
Zbiórka: godz.13.00,Stadion LKS Chlebnia – Chlebnia 59,początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Cyprian Bąk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski

FC KOMORÓW – ZNICZ PRUSZKÓW     2-5 (mecz sparingowy)

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski,Maciej Mizgier, Kuba Gębarowski,Jan Płaza,Tymek Matysiak.
Strzelcy bramek: Jasiek,Piotrek.

MECZ SPARINGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 24 października (Wtorek-Mecz w czasie treningu)
Zbiórka: godz. 17.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie dresy,bądź czarne klubowe ortaliony(w zależności od ilości jednakowych strojów).

Powołani wszyscy zawodnicy zarejestrowani,mający ważne badania lekarskie.

FC KOMORÓW – PIAST PIASTÓW     2-3 

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Kuba Grel, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski,Maciej Mizgier, Kuba Gębarowski,Jan Płaza.
Strzelcy bramek: Mikołaj,Piotrek.

Po rozmowach w Dyrektor MZPN ,oraz między, zainteresowanymi stronami,uznaliśmy że, spróbujemy dać sobie, jeszcze jedną szansę i nie będziemy, wykorzystywać dzieci ,do brudnych rozgrywek,oraz porozmawiamy, z rodzicami i poprosimy ich, o godne zachowanie.Zobaczymy, co z tego wyniknie.

MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 21 października (sobota)
Zbiórka: godz. 13.45, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 14.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną (oryginał-obowiązkowo!!!), ochraniacze.

Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski

OŻAROWIANKA OŻARÓW – FC KOMORÓW      4-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,Maciej Mizgier, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Marcin Kuna,Łukasz Cecelski, Adam Makarenko,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk,Kuba Grel.
Strzelcy bramek: Mikołaj.  

MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ OŻARÓW

Data: 14 października (sobota)
Zbiórka: godz.9.20, Stadion w Ożarowie, ul.Poznańska 123, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Maciej Mizgier
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Marcin Kuna
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Jakub Grel
-Jan Płaza

FC KOMORÓW – UNIA BORYSZEW     0-4

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak,Tymon Matysiak, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski,Jan Płaza, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski.

MECZ LIGOWY Z UNIĄ BORYSZEW

Data: 7 października (sobota)
Zbiórka: godz. 11.30, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 12.15
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną (oryginał-obowiązkowo!!!), ochraniacze.

Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Tymek Matysiak
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Jan Płaza
-Aleks Kiss

FC KOMORÓW – LKS CHLEBNIA     2-7

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski,Wojtek Woźniak, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski.
Strzelcy bramek: Mikołaj x 2.  

MECZ LIGOWY Z KS CHLEBNIA

Data: 1 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 16.20, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 17.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną (oryginał-obowiązkowo!!!), ochraniacze.

Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Marcin Kuna
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk

-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Woźniak
-Aleks Kiss

SOBOTNIE MECZE SPARINGOWE Z KS RASZYN ORAZ Z DRUKARZEM WARSZAWA

FC KOMORÓW – DRUKARZ II WARSZAWA     7-3

Strzelcy bramek:Kuba x 2,Adam,Mikołaj,Jaś x 2,Maks.

FC KOMORÓW – KS RASZYN     2-0

Strzelcy bramek: Mikołaj,Adam.

W obu meczach zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Wojtek Woźniak, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz,Tymon Matysiak, Mati Charmuszko, Aleks Kiss, Adam Makarenko, Janek Płaza, Kuba Gębarowski,Wojtek Madej,Fryderyk Dąbkowski. 

MECZE SPARINGOWE Z KS RASZYN ORAZ Z DRUKARZEM WARSZAWA

Data: 23 września (Sobota)
Zbiórka: godz. 14.20, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczów o godz. 15.00
Stroje: niebieskie,ochraniacze,dresy klubowe.

Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mateusz Charmuszko
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Tymek Matysiak
-Jan Płaza

-Wojtek Madej
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Woźniak
-Aleks Kiss

Oraz nowi zawodnicy,jeszcze nie zgłoszeni do ligi!!!

PIAST PIASTÓW – FC KOMORÓW      7-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Marcin Kuna,Łukasz Cecelski, Adam Makarenko,Kacper Kwiatkowski, Ernest Kasperuk.
Strzelcy bramek: Adam.  

MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 16 września (sobota)
Zbiórka: godz. 12.40, Stadion w Piastowie, ul. Tysiąclecia 1, początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski

FC KOMORÓW – OŻAROWIANKA OŻARÓW     1-2

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kuba Grel, Kacper Kwiatkowski, Aleks Kiss, Adam Makarenko, Maciej Mizgier, Janek Płaza, Kuba Gębarowski.
Strzelcy bramek: Mikołaj.  

MECZ LIGOWY Z KS OŻAROWIANKA OŻARÓW

Data: 12 września (Wtorek)
Zbiórka: godz. 17.20, Nowa Wieś ul. Główna 96 (obok szkoły w Nowej Wsi), początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną (oryginał-obowiązkowo!!!), ochraniacze.

Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Aleks Kiss


UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW      4-3

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Marcin Kuna,Łukasz Cecelski, Maciek Mizgier, Kuba Grel, Ernest Kasperuk, Wojtek Madej, Jaś Płaza.
Strzelcy bramek: Maks (as. Mikołaj), Łukasz, Mikołaj.  


MECZ LIGOWY Z UNIĄ BORYSZEW

Data: 2 września (sobota)
Zbiórka: godz. 12.20, Stadion w Sochaczewie, ul. Warszawska 80, początek meczu o godz. 13.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Madej

SEZON 2017/2018

2 września rozegramy pierwszy mecz rundy jesiennej sezonu 2017/2018.
Naszymi przeciwnikami w II lidze będą: UKS Unia Boryszew, MKS Piast Piastów, LKS Chlebnia, KS Ożarowianka, KS Konstancin.

terminarz: http://mzpn.pl/rozgrywki-tabele-i-terminarze/group=Warszawa/season=2017/2018/play=20859/




KOŃCOWA TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY ZW RM PO BRAMKI
1 FC KOMORÓW 10 23 7 2 1 33:17
2 KS Ożarowianka 10 18 5 3 2 25:8
3 KS Teresin 10 16 4 4 2 19:12
4 LKS Chlebnia II 10 13 4 1 5 12:16
5 KS Milan Milanówek 10 7 2 1 7 8:31
6 GKS Naprzód GOSIR Stare Babice 10 7 2 1 7 7:20

FC KOMORÓW – OŻAROWIANKA OŻARÓW     2-2

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kuba Grel, Kacper Kwiatkowski, Cyprian Bąk, Adam Makarenko, Maciej Mizgier, Wojtek Madej, Kuba Gębarowski.
Strzelcy bramek: Cyprian (as.Mikołaj), Piotrek (as. Mikołaj).  


MECZ LIGOWY Z KS OŻAROWIANKA OŻARÓW

Data: 10 czerwca (Sobota)
Zbiórka: godz. 15.20, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, początek meczu o godz. 16.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze + dodatkowo białe getry

Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Madej
-Cyprian Bąk


FC KOMORÓW – GKS NAPRZÓD GOSiR STARE BABICE      3-0

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Jan Płaza, Kacper Kwiatkowski, Aleks Kiss, Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Marcin, Mikołaj (po rzucie rożnym), Piotrek (as.Mikołaj).  

Gratulujemy świetnego meczu i awansu do wyższej klasy!!!  

W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.   


MECZ LIGOWY Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE

Data: 4 czerwca (niedziela)
Zbiórka: godz. 11.15, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, początek meczu o godz. 12.00
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze + dodatkowo białe getry
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – KS TERESIN      3-3

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Jan Płaza, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski, Kuba Grel, Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: Janek (as. Mikołaj), Mikołaj (as. Marcin), Mikołaj (as. Kuba Gębarowski).        


MECZ LIGOWY Z KS TERESIN

Data: 28 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 13.00, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, początek meczu o godz. 13.45
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną, ochraniacze + dodatkowo białe getry
Powołani:
-Adam Makarenko
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Ernest Kasperuk
-Łukasz Cecelski
-Kuba Grel
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


MILAN MILANÓWEK – FC KOMORÓW      1-7

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz,  Kuba Gębarowski, Marcin Kuna, Kacper Kwiatkowski, Maciek Mizgier, Kuba Grel, Adam Makarenko.
Strzelcy bramek: 6x Mikołaj (2x as. Marcin, 1x as. Piotrek), Adam (as. Mikołaj).    


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 21 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 13.30, Stadion w Milanówku ul.Turczynek, początek meczu o godz. 14.15
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną,ochraniacze.
Powołani:
-Adam Makarenko
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciek Mizgier
-Wojtek Madej
-Kuba Grel
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – LKS CHLEBNIA      2-5

Zagraliśmy w składzie: Łukasz Cecelski, Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Maciek Mizgier, Wojtek Madej, Ernest Kasperuk, Jan Płaza, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski.
Strzelcy bramek: Piotrek (as. Mikołaj), Marcin (bezpośrednio z rzutu rożnego).                                                                  


MECZ LIGOWY Z LKS CHLEBNIA II

Data: 14 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 12.45, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego 4, początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie, zabieramy legitymację szkolną
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciek Mizgier
-Wojtek Madej
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


OŻAROWIANKA OŻARÓW – FC KOMORÓW      1-2

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Kuba Gębarowski, Marcin Kuna, Aleks Kiss, Janek Płaza.
Strzelcy bramek: Mikołaj (as. Marcin), Piotrek (akcja indywidualna).                                                                  


MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ

Data: 7 maja (niedziela)
Zbiórka: godz. 9.15, Ożarów, ul. Poznańska 123, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie
Powołani:
– Łukasz Cecelski
– Wiktoria Nowak
– Piotr Kąkol
– Mikołaj Romankiewicz
– Maks Romankiewicz
– Marcin Kuna
– Adam Makarenko
– Ernest Kasperuk
– Jan Płaza
– Aleks Kiss
– Kuba Gębarowski


NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE  – FC KOMORÓW      1-2

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Kuba Grel, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski, Kacper Kwiatkowski, Aleks Kiss.
Strzelcy bramek: Maks (as. Mikołaj), Adam (as. Piotrek).


MECZ LIGOWY Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE

Data: 26 kwietnia (środa)
Zbiórka: godz. 17.15, Zielonki-Parcela, ul. Zachodnia 2, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Kuba Grel
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


KS TERESIN – FC KOMORÓW      2-3

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski, Kacper Kwiatkowski, Aleks Kiss.
Strzelcy bramek: bramka samobójcza (as. Mikołaj), Adam (as. Aleks), Mikołaj.


MECZ LIGOWY Z KS TERESIN

Data: 22 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 12.45, Teresin, ul. XX-lecia 32, początek meczu o godz. 13.30
Stroje: niebieskie
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


LKS CHLEBNIA – FC KOMORÓW      2-4

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski, Kacper Kwiatkowski, Aleks Kiss.
Strzelcy bramek: Piotrek (as. Mikołaj), Łukasz, Mikołaj (as. Wiktoria), Adam (as. Marcin)


MECZ LIGOWY Z LKS CHLEBNIA

Data: 19 kwietnia (środa)
Zbiórka: godz. 17.45, Stadion LKS Chlebnia – Chlebnia 59, początek meczu o godz. 18.30
Stroje: niebieskie
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Adam Makarenko

-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – MILAN MILANÓWEK     6-0

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak,  Piotrek Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski.
Strzelcy bramek: Piotrek (as. Mikołaj), Mikołaj, Mikołaj (as. Marcin), Piotrek (as. Mikołaj), Mikołaj, Janek (as. Piotrek). 


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 9 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: godz. 10.15, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie +  dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


WOJEWÓDZKI FINAŁ O PUCHAR TYMBARKU

Data: 8 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 8.15, Powiatowy Ośrodek w Miętnem, ul. Główna 45, 08-400 Garwolin, początek rozgrywek o godz. 9.00
Stroje: niebieskie +  dresy klubowe, ew. bielizna termiczna w zależności od pogody

Powołani:

    1. Łukasz Cecelski
    1. Kuba Gębarowski
    1. Piotr Kąkol
    1. Marcin Kuna
    1. Kacper Kwiatkowski
    1. Adam Makarenko
    1. Wiktoria Nowak
    1. Maks Romankiewicz
  1. Mikołaj Romankiewicz

OBOWIĄZKOWO WSZYSCY ZABIERAJĄ LEGITYMACJE SZKOLNE!!!
Zakończenie turnieju przewidziane jest ok godz.16.00. Organizator zapewnia dzieciom obiad, zimne napoje, herbatę.


ŻYRARDOWIANKA – FC KOMORÓW     1-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Wojtek Madej, Piotrek Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Łukasz Cecelski, Maciek Mizgier, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski.
Bramkę dla FC Komorów strzelił Mikołaj Romankiewicz (as. Piotrek Kąkol). 


SPARING Z ŻYRARDOWIANKĄ ŻYRARDÓW

Zbiórka: niedziela 12 marca godz.10.40-Żyrardów, ul Piastowska 4, początek meczu o godz. 11.00

Powołani:
-Łukasz Cecelski

-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Maciej Mizgier
-Adam Makarenko
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Wojtek Madej
-Cyprian Bąk

Ubieramy się w dresy klubowe.


ZMIANA MIEJSCA I GODZIN TRENINGÓW!!!

Od najbliższego tygodnia, zajęcia naszego rocznika będą się odbywały we wtorki i czwartki o godzinie 17.30
na ORLIKU w SOKOŁOWIE (na dworze).

Proszę o odpowiednie przygotowanie zawodników do zajęć (ciepłe stroje itd.)!


ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU MŁODEGO PIŁKARZA

W sobotę 4 lutego drużyna FC Komorów 2005 w składzie: Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Antek Obszarski, Maciej Mizgier, Ernest Kasperuk, Jan Płaza, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski wzięła udział w turnieju na dużym boisku pod balonem. Nasi chłopcy wygrali 4 z 5 meczów i z dorobkiem 12 punktów wygrali cały turniej. Najlepszym strzelcem naszej drużyny i jednocześnie królem strzelców turnieju był Mikołaj Romankiewicz (5 bramek). Pozostałe bramki zdobyli: Marcin x4, Antek, Kacper, Piotrek.

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce – FC KOMORÓW             12 pkt.
II – Drukarz Warszawa                     10 pkt.
III – Widok Skierniewice                    9 pkt.
IV – WBS I                                             6 pkt.
V – WBS II                                             4 pkt.
VI – KS URSUS                                    0 pkt.

Wyniki:
FC KOMORÓW – WBS I                                   2-1
(2x Mikołaj)

 FC KOMORÓW – KS Ursus                            2-1
(Mikołaj, Antek) 

FC KOMORÓW – Drukarz Warszawa          0-3      

FC KOMORÓW – WBS II                                6-3
(3x Marcin, Kacper, Piotrek, Mikołaj)

 FC KOMORÓW – Widok Skierniewice          2-1
(Mikołaj, Marcin)

Pozostałe wyniki:
Widok Skierniewice – KS Ursus                  4-0
WBS II – Drukarz Warszawa                       0-0
WBS I – Drukarz Warszawa                        1-0
Widok Skierniewice – WBS II                      5-1
KS Ursus – WBS II                                      0-1
WBS I – Widok Skierniewice                       0-3
Drukarz Warszawa – Widok                        1-0
KS Ursus – WBS I                                       0-2
WBS II – WBS I                                           0-0
Drukarz Warszawa – KS Ursus                   5-0

V MIEJSCE NA TURNIEJU W ŻYRARDOWIE

Po udanej sobocie nasza drużyna w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Adam Makarenko, Kuba Gębarowski, pojechała w niedzielę na turniej halowy do Żyrardowa. Chłopcy dzielnie walczyli, ale widać było po niektórych zawodnikach trudy sobotniej rywalizacji i ostatecznie zajęliśmy piąte miejsce. Tego dnia bramki dla FC Komorów strzelili: 4x Piotrek, 2x Aleks, Mikołaj, Adam, Marcin.

WYNIKI:

Faza grupowa:
FC KOMORÓW – ARPIT Koluszki              1-0
(Piotrek)

FC KOMORÓW – Rawa Mazowiecka         2-0
(Piotrek, Mikołaj)

FC KOMORÓW – AP Żyradów I                 0-1

FC KOMORÓW – Unia Iłów                         0-2

Mecz o możliwość gry o miejsca 1-4
FC Komorów – KS Konstancin                     0-4

Mecz półfinałowy w strefie miejsc 5-8
FC KOMORÓW – AP Sochaczew               4-1
(2x Piotrek, Aleks, bramka samobójcza)

Mecz o 5 miejsce
FC KOMORÓW – Pelikan Łowicz               3-1
(Adam, Marcin, Aleks)


TURNIEJOWY WEEKEND
I.  SOBOTA – TURNIEJ MŁODEGO PIŁKARZA (boisko pod balonem)

Data: 4 lutego
Zbiórka: 
Warszawa, ul. Na Uboczu 9, boisko pod balonem, godz. 11.30, pierwszy mecz o godz. 12.10

Stroje: Dresy klubowe, bielizna termiczna, czapki klubowe, ochraniacze, buty do gry na sztucznej nawierzchni, stroje meczowe trener rozda na miejscu
Wpisowe: 299 zł do podziału na wszystkich zawodników

PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Antek Obszarski
-Maciej Mizgier
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski
-Kuba Grel
-Adam Makarenko

W turnieju weźmie udział 6 drużyn, które zagrają systemem każdy z każdym. Wszystkie drużyny rozegrają po 5 spotkań, każdy mecz trwa 15 minut.

Harmonogram:
FC KOMORÓW VS WBS I – 12:10
WIDOK SKIERNIEWICE VS KS URSUS 12:30
WBS II VS DRUKARZ WARSZAWA 12:50
FC KOMORÓW VS KS URSUS  – 13:10
WBS I VS DRUKARZ WARSZAWA – 13:30
WIDOK SKIERNIEWICE VS WBS II – 13:50
FC KOMORÓW VS DRUKARZ WARSZAWA -14:10
KS URSUS VS WBS II – 14:30
WBS I VS WIDOK SKIERNIEWICE – 14:50
FC KOMORÓW VS WBS II – 15:10
DRUKARZ WARSZAWA VS WIDOK SKIERNIEWICE – 15:30
KS URSUS VS WBS I – 15:50
FC KOMORÓW VS WIDOK SKIERNIEWICE -16:10
WBS II VS WBS I – 16:30
DRUKARZ WARSZAWA VS KS URSUS -16:50

 II.  NIEDZIELA – TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA ŻYRARDOWA (hala)

Data: 5 lutego
Zbiórka: 
Hala OSIR przy ul. Stefana Jodłowskiego 25/27 w Żyrardowie, godz. 12.20, pierwszy mecz o godz. 12.55
Stroje: niebieskie, ochraniacze, buty do gry na hali
Wpisowe: 250 zł do podziału na wszystkich zawodników (w ramach wpisowego organizator zapewnia słodki poczęstunek dla trenerów i zawodników oraz obiad i wodę mineralną dla każdej drużyny).
PROSZĘ O ZABRANIE LEGITYMACJI SZKOLNEJ!
Powołani:

-Adam Makarenko
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Kuba Gębarowski                                                                                                                            

Z opcji wyżywienia mogą skorzystać również rodzice – za dodatkową opłatą 20 zł. Cena obejmuje : obiad + drugi posiłek, kawa, herbata, napoje, kanapki, sałatki, ciasta, itp.

Listę z ilością  rodziców, którzy będą chcieli skorzystać z bufetu należy zadeklarować organizatorowi najpóźniej do 3 lutego, więc prosimy o ewentualne zgłoszenia rodziców najpóźniej do czwartku.

TERMINARZ I INFORMACJA O TURNIEJU

Regulamin


ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU OSIR WŁOCHY CUP

14 stycznia nasza drużyna w składzie: Wiktoria Nowak, Marcin Kuna, Piotr Kąkol, Mikołaj Romankiewicz, Adam Makarenko, Maks Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Janek Płaza, wzięła udział w Halowym Turnieju OSIR Włochy Cup. Po niezbyt udanym początku turnieju, chłopcy pokazali charakter, ambicję i wolę walki i zakończyli rozgrywki grupowe na I miejscu. Następnie zdecydowanie pokonali w półfinale drużynę gospodarzy – UKS Okęcie i zagrali w finale z pierwszą drużyną Polonii Warszawa. Faworyzowany przeciwnik, który w swoim półfinale pokonał bardzo dobrze dysponowaną tego dnia drużynę UKS Łady aż 5-0, nie znalazł sposobu na naszą obronę, natomiast bramkarza Polonii pokonali Mikołaj Romankiewicz i Adam Makarenko.

Grę Mikołaja w całym turnieju docenili organizatorzy, którzy przyznali mu tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Najlepszym bramkarzem turnieju została Wiktoria Nowak.

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 7 x Mikołaj Romankiewicz, 5x Piotrek Kąkol, 5 x Adam Makarenko, 1 x Marcin Kuna.

WYNIKI FAZY GRUPOWEJ:

PKS Radość – FC KOMORÓW                      2-1 (Piotrek)
Przyszłość Włochy – FC KOMORÓW          1-3 (2x Mikołaj, Adam)
Józefovia Józefów – FC KOMORÓW          1-1 (Piotrek)
APN Mińsk Maz. – FC KOMORÓW            1-4 (Piotrek, Marcin, 2x Mikołaj)
UKS Łady – FC KOMORÓW                         1-2 (Adam, Piotrek)
Polonia II Warszawa – FC KOMORÓW     0-2 (Mikołaj, Adam)

PÓŁFINAŁ
UKS Okęcie – FC KOMORÓW                     1-3 (Piotrek, Adam, Mikołaj)

FINAŁ
Polonia I Warszawa – FC KOMORÓW      0-2 (Mikołaj, Adam)

20170114_19100920170114_190531

20170114_19075020170114_191035


TURNIEJ HALOWY OSIR WŁOCHY CUP 2017

Data: 14 stycznia (sobota)
Zbiórka: godz. 13.10 – OSiR Włochy, Warszawa, ul. Gładka 18, pierwszy mecz o godz. 13.40.
Stroje: niebieskie, ochraniacze, buty do gry na hali
Powołani:
-Kuba Gębarowski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Janek Płaza

Wpisowe: 250 zł

Szczegóły turnieju: osir-wlochy-14-01-2005


PRZEWIDYWANE TURNIEJE DLA ROCZNIKA 2005

Turnieje dla rocznika 2005:
  • 14 stycznia 2017 na ul. Gładkiej w Warszawie
  • 4 lutego 2017 -balon Ursynów
  • 5 luty 2017 – turniej w Żyrardowie
Udział w turniejach potwierdzimy po informacjach od organizatora.

Trening na hali

We wtorek, 29.11.2016 o godzinie 19.25 rocznik 2005 ma trening na hali


TURNIEJ BŁYSKAWICA CUP

Data: 26 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 9.40, Hala DOSIR – Warszawa ul. Szanajcy 17/19 , pierwszy mecz o godz. 10.10
Stroje: niebieskie, ochraniacze, buty do gry na hali
Powołani:
-Kuba Gębarowski

-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Łukasz Cecelski
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Adam Makarenko
-Aleks Kiss
Wpisowe: 250 zł

Więcej o turnieju można się dowiedzieć na stronie organizatora:http://uksblyskawica.pl/r2005


ZNICZ PRUSZKÓW – FC KOMORÓW      6-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kuba Gębarowski, Kacper Kwiatkowski, Maks Romankiewicz, Michał Nowak, Adam Makarenko, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol, Aleks Kiss.

Bramkę dla FC Komorów strzelił Piotrek (as. Adam).


SPARING ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

W najbliższą sobotę zagramy o godzinie 14.00 na stadionie w Pruszkowie ze Zniczem Pruszków. Zbiórka godzina 13.20 na obiekcie Znicza w Pruszkowie. Zabieramy ze sobą dresy klubowe!!!
POWOŁANI SĄ WSZYSCY ZAWODNICY TRENUJĄCY W ROCZNIKU 2005!!!


WYNIKI ELIMINACJI POWIATOWYCH TURNIEJU „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

W eliminacjach rocznika 2005 uczestniczyło 6 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Zwycięzcy grup zagrali mecz finałowy. W finale po bardzo ambitnej grze i bezbłędnie wykonywanych rzutach karnych pokonaliśmy drużynę z Raszyna. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały wojewódzkie, które rozegrane zostaną na wiosnę.

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Kuba Gębarowski, Kacper Kwiatkowski, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Marcin Kuna, Piotrek Kąkol.

GRUPA I
FC Komorów

SP Brwinów
SP Nowa Wieś
GRUPA II
SP Raszyn

SP Michałowice
SP Otrębusy

WYNIKI GRUPY I
FC KOMORÓW – SP Brwinów      4-1
Bramki: Mikołaj (as. Piotrek), Mikołaj (as. Piotrek), Mikołaj, Piotrek

FC KOMORÓW – SP Nowa Wieś      4-1
Bramki: Marcin (as. Piotrek), Marcin (as. Piotrek), Kuba, Marcin

SP Nowa Wieś – SP Brwinów      2-1

FINAŁ
FC KOMORÓW – SP RASZYN         2-2 (k.3-2)
Bramki: Mikołaj (as. Marcin), Mikołaj (as. Marcin)
Rzuty karne: Piotrek, Łukasz, Marcin; drugi rzut karny wykonywany przez zawodnika z Raszyna obroniła Wiktoria.


FC KOMORÓW – MILAN MILANÓWEK     2-4

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Aleks Kiss, Michał Nowak.
Obie bramki dla FC Komorów strzelił Piotrek Kąkol. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 6 listopada (niedziela)
Zbiórka: godz. 9.15, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie +  dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Michał Nowak
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Aleks Kiss


ZNICZ II PRUSZKÓW – FC KOMORÓW   1-2

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Kuba Gębarowski.
Obie bramki dla FC Komorów strzelił Mikołaj Romankiewicz. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 29 października (sobota)
Zbiórka: godz. 11.15 na stadionie Znicza, początek meczu o godz.12.00.
Stroje: niebieskie
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Michał Nowak
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – ŻYRARDOWIANKA      3-0

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Kuba Grel, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Kuba Gębarowski, Michał Nowak.
Bramki dla FC Komorów strzelili: 2x Mikołaj Romankiewicz, Piotrek Kąkol. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ

Data: 22 października (sobota)
Zbiórka: godz.13.00, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 13.45
Stroje: niebieskie +  dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Michał Nowak
-Kuba Grel
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


BŁONIANKA – FC KOMORÓW       1-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Kuba Gębarowski.
Bramkę dla FC Komorów strzelił Mikołaj Romankiewicz. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z BŁONIANKĄ

Data: 16 października (niedziela)
Zbiórka: godz. 14.45 – Błonie, ul. Legionów 3a, początek meczu o godz. 15.30
Stroje: niebieskie
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Michał Nowak
-Aleks Kiss
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – POGOŃ GRODZISK       3-0

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza, Kuba Gębarowski, Antek Obszarski.
Bramki dla FC Komorów strzelili: Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz, Łukasz Cecelski. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK

Data: 8 października (sobota)
Zbiórka: godz.13.30, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 14.15
Stroje: niebieskie +  dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Antek Obszarski
-Aleks Kiss
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


MILAN MILANÓWEK – FC KOMORÓW       2-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza.
Bramkę dla FC Komorów strzelił Janek Płaza. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 1 października (sobota)
Zbiórka: godz.9.45- Milanówek, ul. Turczynek 8, początek meczu o godz. 10.30
Stroje: niebieskie
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Nikodem Dębski
-Michał Nowak
-Aleks Kiss
-Ernest Kasperuk
-Jan Płaza
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


FC KOMORÓW – ZNICZ II PRUSZKÓW       2-6

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Kacper Kwiatkowski, Łukasz Cecelski, Janek Płaza.
Bramki dla FC Komorów strzelili Piotrek Kąkol i Mikołaj Romankiewicz. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY ZE ZNICZEM PRUSZKÓW

Data: 25 września (niedziela)
Zbiórka: godz.10.15, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie +  dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:
-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Nikodem Dębski
-Michał Nowak
-Aleks Kiss
-Ernest Kasperuk
-Cyprian Bąk
-Adam Makarenko
-Kacper Kwiatkowski


ŻYRARDOWIANKAFC KOMORÓW      2-0

dsc_0672 dsc_0677 dsc_0685 dsc_0699

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski.


MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ

Data: 19 września (poniedziałek)
Zbiórka: godz.17.15 – Żyrardów, ul Piastowska 4, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Nikodem Dębski
-Michał Nowak
-Aleks Kiss
-Ernest Kasperuk
-Cyprian Bąk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski

Jeśli ktoś miałby problem z dojazdem na mecz prośba o kontakt z trenerem.


FC KOMORÓW – KS BŁONIANKA       2-0

dsc_0111 dsc_0133 dsc_0142 dsc_0143 dsc_0149 dsc_0164

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski.
Bramki dla FC Komorów strzelili Piotrek Kąkol i Mikołaj Romankiewicz. 

Szczegóły w zakładce „Komentarz trenerski”.


MECZ LIGOWY Z KS BŁONIANKA

Data: 10 września (sobota)
Zbiórka: godz.10.15, MOS Pruszków, ul. Gomulińskiego, początek meczu o godz. 11.00
Stroje: niebieskie
Powołani:

-Łukasz Cecelski
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Nikodem Dębski
-Michał Nowak
-Ernest Kasperuk
-Cyprian Bąk
-Kacper Kwiatkowski
-Kuba Gębarowski


POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI – FC KOMORÓW      1-1

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz,  Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Kacper Kwiatkowski.
Bramkę dla FC Komorów strzelił Piotrek Kąkol. 

W zakładce „Komentarz trenerski” kilka słów od trenera.

dsc_0861dsc_0874dsc_0881dsc_0882dsc_0893dsc_0898


MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK MAZOWIECKI

Data: 3 września (sobota)
Zbiórka: godz.13.15, Grodzisk Maz., ul. Mokronoskich 4, początek meczu o godz. 14.00
Stroje: niebieskie
Powołani:
-Wiktoria Nowak
-Piotr Kąkol
-Marcin Kuna
-Mikołaj Romankiewicz
-Maks Romankiewicz
-Aleks Kiss
-Nikodem Dębski
-Michał Nowak
-Ernest Kasperuk
-Cyprian Bąk
-Kacper Kwiatkowski


PRZECIWNICY DRUŻYNY 2005 W SEZONIE 2016/2017

WARSZAWA: III LIGA OKRĘGOWA D2 MŁODZIK GRUPA 4

Lp. DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 MKS Znicz II Pruszków 0 0 0:0
2 KS Żyrardowianka 0 0 0:0
3 KS Milan Milanówek 0 0 0:0
4 KS Błonianka 0 0 0:0
5 GKS Pogoń Grodzisk Maz. 0 0 0:0
6 FC KOMORÓW 0 0 0:0

 


ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015/2016

FC KOMORÓW B  – MILAN MILANÓWEK      4-9/

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Cyprian Bąk, Jakub Grel, Kamil Pogoński, Piotr Kąkol, Mateusz Charmuszko, Tymek Matysiak, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski Ernest Kasperuk.

Bramki dla FC Komorów strzelali: Piotrek Kąkol x3, Mateusz Charmuszko.


FC KOMORÓW A – LKS CHLEBNIA      6-4
Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Piotrek Kąkol, Nikodem Dębski, Aleks Kiss, Michał Nowak.
Strzelcy bramek dla FC Komorów: Piotrek Kąkol x 3, Mikołaj Romankiewicz x 2, Nikodem Dębski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK
Data: 17 czerwca (piątek) 

Zbiórka: najpóźniej 16:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 17:00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze 
Powołani:
1. Wiktoria Nowak

2. Ernest Kasperuk 
3. Tymoteusz Matysiak 
4. Mateusz Charmuszko 
5. Kamil Pogoński
6. Cyprian Bąk 
7. Jakub Grel 
8. Piotr Kąkol
9. Mikołaj Romankiewicz
10. Maksymilian Romankiewicz 
11. Kuba Gębarowski
12. Michał Nowak


POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI  – FC KOMORÓW B    6-2

Mecz zagraliśmy w składzie: Michał Nowak, Cyprian Bąk, Jakub Grel, Ernest Kasperuk, Maksymilian Romankiewicz, Jakub Gębarowski, Łukasz Cecelski, Mateusz Charmuszko, Tymoteusz Matysiak,

Bramki dla FC Komorów strzelił Michał Nowak.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z POGONIĄ GRODZISK MAZ.
Data: 15 czerwca (środa) 

Zbiórka: najpóźniej 18:45 na miejscu (ul. Nadarzyńska 61, Grodzisk Mazowiecki), początek meczu o godz. 19:30
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze 
Powołani:
1. Łukasz Cecelski

2. Ernest Kasperuk
3. Tymoteusz Matysiak
4. Mateusz Charmuszko
5. Michał Nowak
6. Cyprian Bąk
7. Jakub Grel
8. Kacper Szot
9. Kamil Pogoński
10. Maksymilian Romankiewicz
11. Kuba Gębarowski


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z LKS CHLEBNIA
Data: 16 czerwca (czwartek)
Zbiórka: 17.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 18.00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:
1. Nowak Wiktoria
2. Romankiewicz Mikołaj
3. Kiss Aleks
4. Kąkol Piotr
5. Gębarowski Kuba
6. Nowak Michał 
7. Romankiewicz Maks
8. Cecelski Łukasz
9. Dębski Nikodem
 


GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE – FC KOMORÓW A      2-8
Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Piotrek Kąkol, Nikodem Dębski, Aleks Kiss.
Strzelcy bramek dla FC Komorów: Aleks Kiss x 5, Mikołaj Romankiewicz x 2, Nikodem Dębski.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE
Data: 11 czerwca (sobota)
Zbiórka: godz.17.45, Zielonki-Parcela, ul. Zachodnia 2, początek meczu o godz. 18.30
Stroje: niebieskie
Powołani:
1. Makarenko Adam
2. Romankiewicz Mikołaj
3. Kiss Aleks
4. Kąkol Piotr
5. Gębarowski Kuba
6. Nowak Wiktoria 
7. Romankiewicz Maks
8. Cecelski Łukasz
9. Dębski Nikodem
10. Kuna Marcin


FC KOMORÓW B  – PARTYZANT LESZNO     3-6

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Bartosz Regulski, Cyprian Bąk, Jakub Grel, Kacper Szot, Kamil Pogoński, Maksymilian Romankiewicz, Michał Nowak, Piotr Kąkol, Mateusz Charmuszko, Tymek Matysiak, Mikołaj Romankiewicz.

Bramki dla FC Komorów strzelali: Tymek Matysiak, Mateusz Charmuszko, Mikołaj Romankiewicz.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z PARTYZANTEM LESZNO
Data: 4 czerwca (sobota) 

Zbiórka: najpóźniej 10:10 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11:00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze 
Powołani:
1. Jałtoszuk Michał
2. Bartosz Regulski
3. Tymoteusz Matysiak
4. Mateusz Charmuszko
5. Michał Nowak
6. Cyprian Bąk
7. Jakub Grel
8. Kacper Szot
9. Wiktoria Nowak
10. Maksymilian Romankiewicz
11. Mikołaj Romankiewicz
12. Piotr Kąkol
13. Kacper Kwiatkowski


KS BŁONIANKA  – FC KOMORÓW B      5-2
Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kacper Szot, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Mateusz Charmuszko, Maksymilian Romankiewicz, Piotr Kąkol, Kamil Pogoński, Bartek Regulski, Mikołaj Romankiewicz, Michał Nowak.
Dwie bramki dla FC Komorów strzelił Piotrek Kąkol.


KS OŻAROWIANKA – FC KOMORÓW A      5-3
Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Wiktoria Nowak, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Piotrek Kąkol, Marcin Kuna, Nikodem Dębski, Aleks Kiss.
Strzelcy bramek dla FC Komorów: Marcin Kuna x 2, Nikodem Dębski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z BŁONIANKĄ BŁONIE
Data: 21 maja (sobota) 
Zbiórka: najpóźniej 15:15 na miejscu (ul. Okrzei 3, Błonie), początek meczu o godz. 16:00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze 
Powołani:
1.Wiktoria Nowak
2. Bartosz Regulski
3. Tymoteusz Matysiak
4. Mateusz Charmuszko
5. Jan Paradowski
6. Cyprian Bąk
7. Jakub Grel
8. Kacper Szot
9. Ernest Kasperuk
10. Maksymilian Romankiewicz
11. Mikołaj Romankiewicz
12. Michał Nowak
13. Piotr Kąkol 


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ
Data: 21 maja (sobota)
Zbiórka: 8.45 w Ożarowie, ul. Poznańska 123, początek meczu o godz. 9.30
Stroje: niebieskie
Powołani:
1.Jałtoszuk Michał
2.Romankiewicz Mikołaj
3.Kiss Aleks
4.Kąkol Piotr
5.Gębarowski Kuba
6.Nowak Wiktoria 
7.Romankiewicz Maks
8.Cecelski Łukasz
9.Dębski Nikodem
10.Kuna Marcin


FC KOMORÓW A – ŻYRARDOWIANKA     3-3
Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michała Jałtoszuk, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski, Kuba Grel, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Marcin Kuna, Piotrek Kąkol, Nikodem Dębski, Aleks Kiss.
Bramki dla FC Komorów: Mikołaj Romankiewicz, Aleks Kiss x 2.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ
Data: 17 maja (wtorek)
Zbiórka: 16.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 17.00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

1.Jałtoszuk Michał
2.Romankiewicz Mikołaj
3.Kiss Aleks
4.Kąkol Piotr
5.Gębarowski Kuba
6.Nowak Wiktoria 
7.Romankiewicz Maks
8.Cecelski Łukasz
9.Dębski Nikodem
10.Kuna Marcin


FC KOMORÓW (grupa B)  – PIAST PIASTÓW     2-6

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Bartosz Regulski, Antoni Obszarski, Cyprian Bąk, Jakub Grel, Kacper Szot, Ernest Kasperuk, Maksymilian Romankiewicz, Michał Nowak, Piotr Kąkol, Mateusz Charmuszko, Tymek Matysiak.

Bramki dla FC Komorów strzelali: Cyprian Bąk i Antek Obszarski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW
Data: 15 maja (niedziela) 
Zbiórka: najpóźniej 13:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 14:00 
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze 
Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Ernest Kasperuk
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Michał Nowak
  • Kacper Kwiatkowski
  • Piotr Kąkol 

LKS CHLEBNIA – FC KOMORÓW A      5-2
Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kuba Gębarowski, Łukasz Cecelski, Kuba Grel, Maks Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Kacper Kwiatkowski, Piotrek Kąkol, Nikodem Dębski, Aleks Kiss.
Bramki dla FC Komorów: Piotrek Kąkol, bramka samobójcza.


KS MILAN MILANÓWEK  – FC KOMORÓW (grupa B) 2:6
Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Kacper Szot, Jakub Grel, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Jan Paradowski, Tymoteusz Matysiak, Mateusz Charmuszko, Maksymilian Romankiewicz, Piotr Kąkol, Kacper Kwiatkowski.
Bramki dla FC Komorów strzelili: Cyprian Bąk x3, Maksymilian Romankiewicz, Jan Paradowski, Piotr Kąkol.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK
Data: 6 maja (piątek)
Zbiórka: najpóźniej 16:50 na miejscu (ul. Turczynek 8, Milanówek), początek meczu o godz. 17:30
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze
Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Ernest Kasperuk
  • Mateusz Charmuszko
  • Tymek Matysiak
  • Jan Paradowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Michał Nowak
  • Piotr Kąkol
  • Maksymilian Romankiewicz

W razie problemów z dowiezieniem zawodników na mecz, proszę o skontaktowanie się z trenerem Mateuszem.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z LKS CHLEBNIA
Data: 7 maja (sobota)
Zbiórka: godz. 13.15 – Stadion LKS Chlebnia, początek meczu o godz. 14.00
Stroje: niebieskie
Powołani:
1.Jałtoszuk Michał
2.Romankiewicz Mikołaj
3.Kiss Aleks
4.Kąkol Piotr
5.Gębarowski Kuba
6.Nowak Wiktoria 
7.Romankiewicz Maks
8.Cecelski Łukasz
9.Dębski Nikodem
10.Kwiatkowski Kacper


FC KOMORÓW (grupa B)  – GKS POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI III 4:3

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michał Nowak, Jakub Grel, Cyprian Bąk, Antoni Obszarski, Kacper Szot, Ernest Kasperuk, Jan Paradowski, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol, Łukasz Cecelski, Jakub Gębarowski.  

Bramki dla FC Komorów strzelali: Cyprian Bąk x2, Piotr Kąkol, Michał Nowak.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z GKS POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
Data: 23 kwietnia (sobota)
Zbiórka: 12:15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 13:15
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry + ochraniacze
Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Ernest Kasperuk
  • Mateusz Charmuszko
  • Tymek Matysiak
  • Jan Paradowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Michał Nowak

PARTYZANT LESZNO  – FC KOMORÓW (grupa B) 7:3

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Bartosz Regulski, Jakub Grel, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Antoni Obszarski, Michał Nowak, Kacper Szot, Maksymilian Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Jakub Gębarowski, Piotr Kąkol.
Bramki dla FC Komorów strzelili: Ernest Kasperuk x2, Mikołaj Romankiewicz.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z GKS NAPRZÓD GOSIR STARE BABICE
Data: 23 kwietnia (sobota)
Zbiórka: 14.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 15.30
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:
1.Jałtoszuk Michał
2.Romankiewicz Mikołaj
3.Kiss Aleks
4.Kąkol Piotr
5.Gębarowski Kuba
6.Nowak Wiktoria
7.Kwiatkowski Kacper
8.Cecelski Łukasz
9.Dębski Nikodem
10.Nowak Michał


FC KOMORÓW A – ZNICZ II PRUSZKÓW       3-7

Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotrek Kąkol, Michał Nowak, Wiktoria Nowak, Aleks Kiss, Nikodem Dębski.
Bramki strzelili: Wiktoria Nowak, Aleks Kiss, Piotrek Kąkol.
Mecz był bardzo wyrównany, po 45 minutach to my prowadziliśmy 3-2. Niestety przez kolejne pół godziny, mimo wielu okazji, nie potrafiliśmy zdobyć bramki, a przeciwnik bezlitośnie wykorzystał nasze błędy.


WTORKOWY TRENING GRUPY A ODWOŁANY!!!

ZAMIAST TRENINGU WTORKOWEGO SPOTYKAMY SIĘ W ŚRODĘ O GODZINIE 17.10 NA ORLIKU.
ZAGRAMY WTEDY SPARING ZE ZNICZEM II PRUSZKÓW !!!


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z KS PARTYZANT LESZNO
Data: 16 kwietnia (sobota) 
Zbiórka: 10:00 na miejscu (ul. Szkolna 10, 05-084 Leszno), początek meczu o godz. 11:00 
Stroje:  niebieskie stroje meczowe + getry + dresy klubowe + ochraniacze + legitymacje 
Powołani:

  • Michał Nowak
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Ernest Kasperuk
  • Piotr Kąkol
  • Jakub Gębarowski
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Wiktoria Nowak

FC KOMORÓW (grupa B)  – KS BŁONIANKA II 1:7

Mecz zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Bartosz Regulski, Jakub Grel, Cyprian Bąk, Antoni Obszarski, Kacper Szot, Maksymilian Romankiewicz, Jakub Gębarowski.
Bramkę dla FC Komorów strzelił Bartosz Regulski.


II KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW A – KS OŻAROWIANKA     3-3

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 1x Aleks Kiss, 2x Wiktoria Nowak.

Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotr Kąkol, Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Marcin Kuna, Nikodem Dębski, Michał Nowak.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z KS BŁONIANKĄ II

Data: 10 kwietnia (niedziela)
Zbiórka: 12:00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 13:00
Stroje:  niebieskie stroje meczowe + getry + dresy klubowe + ochraniacze + legitymacje
Powołani:

  • Michał Nowak
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Wiktoria Nowak
  • Kacper Kwiatkowski
  • Jakub Gębarowski
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Michał Jałtoszuk

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z OŻAROWIANKĄ

Data: 9 kwietnia (sobota)
Zbiórka: 13.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 14.00
Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry
Powołani:

  • Jałtoszuk Michał
  • Romankiewicz Mikołaj
  • Kiss Aleks
  • Kąkol Piotr
  • Kuna Marcin
  • Gębarowski Kuba
  • Nowak Wiktoria 
  • Romankiewicz Maks
  • Cecelski Łukasz
  • Dębski Nikodem
  • Nowak Michał

MKS PIAST II PIASTÓW – FC KOMORÓW (grupa B)  12:2

Mecz zagraliśmy w pełnym składzie: Michał Nowak, Bartosz Regulski, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Antoni Obszarski, Kacper Szot, Jan Paradowski, Mateusz Charmuszko.
Bramki dla FC Komorów strzelali: Antoni Obszarski, Cyprian Bąk.


FC KOMORÓW (grupa A) – AP ŻYRARDOWIANKA 4:6

Mecz zagraliśmy w pełnym składzie.
Bramki dla FC Komorów strzelali: Piotrek, 2x Marcin, Aleks.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ

Data: 2 kwietnia (sobota)
Zbiórka: godz. 9.15 w Żyrardowie, ul. Jasna 11, początek meczu o godz. 10.00
Stroje: niebieskie
Powołani:

  • Jałtoszuk Michał
  • Romankiewicz Mikołaj
  • Kiss Aleks
  • Kąkol Piotr
  • Kuna Marcin
  • Gębarowski Kuba
  • Nowak Wiktoria 
  • Romankiewicz Maks
  • Cecelski Łukasz
  • Dębski Nikodem
  • Makarenko Adam

GRUPA B – MECZ LIGOWY Z PIASTEM PIASTÓW

Data: 2 kwietnia (sobota)
Zbiórka: 10:30 na Orliku przy gim. nr 2 w Piastowie (al. Tysiąclecia 5), początek meczu o godz. 11:30
Stroje:  niebieskie stroje meczowe + getry + dresy klubowe + ochraniacze
Powołani:

  • Michał Nowak
  • Bartosz Regulski
  • Antoni Obszarski
  • Cyprian Bąk
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Kacper Szot
  • Mateusz Charmuszko
  • Jan Paradowski
  • Tymek Matysiak

Wtorkowy trening (29.03.2016) odbędzie się zgodnie z planem.


CZWARTKOWY (24.03.2016) TRENING GRUPY 2005 A ZOSTAJE ODWOŁANY


 GRUPA B – MECZ SPARINGOWY Z KS MILAN MILANÓWEK

Data: 19 marca (sobota)
Zbiórka: 9:00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 9:45
Stroje:  dresy klubowe + ochraniacze
Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Bartosz Regulski
  • Michał Nowak
  • Cyprian Bąk
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Antoni Obszarski
  • Kacper Szot
  • Mateusz Charmuszko
  • Jan Paradowski
  • Tymek Matysiak
  • Antoni Mysiak

GRUPA A – II MIEJSCE NA TURNIEJU MŁODEGO PIŁKARZA

2005a_5.03.2016

W sobotę, 5 marca grupa A w składzie: Michał Jałtoszuk, Mikołaj Romankiewicz, Maks Romankiewicz, Wiktoria Nowak, Piotrek Kąkol, Marcin Kuna, Nikodem Dębski i Kacper Kwiatkowski, wzięła udział w Turnieju Młodego Piłkarza, rozgrywanym na dużym boisku pod balonem na warszawskim Ursynowie.

Nasi zawodnicy zmotywowani niedawnymi sukcesami roczników 2004 i 2007 wyszli na boisko zmobilizowani i gotowi do walki. Pokazali, że potrafią grać w piłkę zespołowo, co w połączeniu z ogromnym zaangażowaniem i wolą walki przyniosło efekt w postaci drugiego miejsca.

Nasza  drużyna rozegrała 6 spotkań z jednym tylko rezerwowym zawodnikiem. Mimo tego zachowaliśmy na tyle sił, że w finale walczyliśmy z niepokonanym dotąd AGAPE II Białołęka jak równy z równym. W regulaminowym czasie gry nie było rozstrzygnięcia (0-0) i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Niestety zabrakło nam zimnej głowy i spokoju, a może po prostu za bardzo chcieliśmy i ostatecznie to przeciwnicy cieszyli się ze zwycięstwa.

Gratulujemy trenerowi i zawodnikom sukcesu, bardzo dobrej gry, ale przede wszystkim świetnej atmosfery w drużynie. Miło było patrzeć, jak chłopcy (i oczywiście Wiki) wychodzą na każdy kolejny mecz uśmiechnięci, zadowoleni i po prostu dobrze się bawią!!!

Wyniki: Wyniki_TMP 05.03.2016


GRUPA A – TURNIEJ POD BALONEM

Data: 5 marca (sobota)
Zbiórka:
Warszawa, ul. Na Uboczu 9, godz. 12.15 (pierwszy mecz o 12.45)
Stroje: niebieskie, buty na sztuczną murawę (korki, żwirówki), dresy klubowe, odzież termiczna, ochraniacze
Powołani:

  1. Romankiewicz Mikołaj
  2. Nowak Michał
  3. Kąkol Piotr
  4. Kuna Marcin
  5. Dębski Nikodem
  6. Nowak Wiktoria 
  7. Romankiewicz Maks
  8. Jałtoszuk Michał – bramkarz
  9. Kwiatkowski Kacper

Harmonogram: turniej – grupa II 
Wpisowe:
300 zł


Wyniki Halowego Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2005: http://www.ksraszyn.pl/aktualnosci/wyniki-halowego-turnieju-pilki-noznej-u-11—raszyn-cup-2016,2655.html

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 2 x Piotrek, 1 x Marcin, 1x Wiktoria. 


GRUPA A – HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2005

Data: 28 luty (niedziela)
Zbiórka: Hala  OSiR Włochy – Warszawa, ul. Gładka 18, godz. 12.20
Stroje: niebieskie
Powołani:

  1. Romankiewicz Mikołaj
  2. Kiss Aleks
  3. Kąkol Piotr
  4. Kuna Marcin
  5. Gębarowski Kuba
  6. Nowak Wiktoria 
  7. Romankiewicz Maks
  8. Jałtoszuk Michał – bramkarz
  9. Kwiatkowski Kacper

Wpisowe: 250 zł
Harmonogram: Harmonogram turnieju 28.02.2016 


GRUPA A – SPARING Z LUKS SET LESZNOWOLA

Data: 27 luty (sobota)
Zbiórka: Lesznowola, ul. Szkolna 6 (boisko przy szkole), godz.12.30
Stroje: dresy klubowe, bielizna termiczna, korki
Powołani: wszyscy z grupy A + Michał Nowak


FC KOMORÓW A – ZNICZ II PRUSZKÓW      3-7

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Aleks Kiss, Piotrek Kąkol, Mikołaj Romankiewicz.


GRUPA A – PLAN NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Od następnego tygodnia treningi będą się odbywały we wtorki i czwartki o godz. 17.30-19.00 na Orliku.

sobota (20.02.) – sparing ze Zniczem Pruszków. Zbiórka o 16.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o 17.30. Prosimy pamiętać o odpowiednim ubraniu i butach.

wtorek (23.02) – trening na Orliku

czwartek (25.02) – trening na Orliku

niedziela (28.02) – turniej halowy przy ul. Gładkiej w Warszawie.


GRUPA A – TURNIEJ WLS CUP OPEN ZIMA 2016

Data: 23 stycznia (sobota)
Zbiórka:
Warszawa, ul. Na Uboczu 9, godz. 12.45 (pierwszy mecz o 13.15)
Obiekt: Estadio De Ubocze, boisko 64 x 36 m, ogrzewany balon, wysoka sztuczna murawa
Stroje: niebieskie, buty na sztuczną murawę (korki), dresy klubowe, odzież termiczna (nie wiemy jaka temperatura będzie pod balonem), ochraniacze
Powołani:

  1. Cecelski Łukasz
  2. Jałtoszuk Michał
  3. Kąkol Piotr
  4. Kuna Marcin
  5. Nowak Michał
  6. Nowak Wiktoria 
  7. Romankiewicz Maks
  8. Romankiewicz Mikołaj
  9. Kwiatkowski Kacper

Wpisowe: 300 zł  (ok. 30 zł/os.)
Harmonogram turnieju: http://www.turniej.waw.pl/terminarz.php?liga=105


Wyniki Noworocznego Turnieju Piłki Nożnej Rocznika 2005: http://www.ksraszyn.pl/aktualnosci/noworoczny-halowy-turniej-pilki-noznej-rocznika-2005,2627.html

Strzelcy bramek dla FC Komorów: 2 x Marcin, 2 x Mikołaj, 1x Aleks. 


GRUPA A – NOWOROCZNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2005

Data: 9 stycznia (sobota)
Zbiórka: godz. 12:30, Hala  OSiR Włochy – Warszawa, ul. Gładka 18,
Stroje: niebieskie
Powołani:

  1. Cecelski Łukasz
  2. Kiss Aleks
  3. Kąkol Piotr
  4. Kuna Marcin
  5. Makarenko Adam
  6. Nowak Wiktoria – bramkarz
  7. Romankiewicz Maks
  8. Romankiewicz Mikołaj
  9. Dębski Nikodem

Wpisowe: 250 zł  (ok. 25-30 zł/os.)

Zagramy w grupie trzeciej z: Olimpią Warszawa, Legionovią, ARPIT-em Koluszki i Orlętami Mroków. Do dalszych gier awansują 3 drużyny z każdej grupy z miejsc 1-3. Zakończenie turnieju przewidziane jest ok. godz. 18.30.


W styczniu grupa 2005 A weźmie udział w dwóch turniejach:

09.01 – Noworoczny Turniej Piłki Nożnej Rocznika 2005 – hala sportowa OSiR Włochy przy ul. Gładkiej 18 w Warszawie,
23.01 – WLS CUP OPEN ZIMA 2016 – ogrzewany balon ze sztuczną trawą przy ul. Na Uboczu 9 w Warszawie.

Szczegóły wkrótce.


GRUPA A – 3 MIEJSCE NA TURNIEJU ORZEŁ CUP

Skład drużyny: Wiktoria Nowak, Michał Jałtoszuk, Łukasz Cecelski, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol, Marcin Kuna, Aleks Kiss, Maks Romankiewicz, Nikodem Dębski.

WYNIKI:

FAZA GRUPOWA:
KS Łomianki II – FC Komorów                0 – 3 (3 x Marcin)
ETA Bródno – FC Komorów                   0 – 3 (3 x Marcin)
PSS Targówek – FC Komorów               0 – 3 (Marcin, Mikołaj, Piotrek)
AP Brychczy – FC Komorów                  0 – 7 (2 x Piotrek, 2 x Marcin, 2 x Maks, 1 x Aleks)
Ofensywa Książenice – FC Komorów    2-6 (3 x Piotrek, Marcin, Mikołaj, Aleks)
KS Pomorzanin II – FC Komorów          2 – 2 (Aleks, Piotrek)

PÓŁFINAŁ:
Orzeł Warszawa – FC Komorów           4 – 0

MECZ O 3 MIEJSCE:
Ofensywa Książenice – FC Komorów    1 – 2 (Piotrek, Marcin)

Komplet wyników można znaleźć tu: Wyniki_Orzeł Cup 21.11.2015

Królem strzelców turnieju został Marcin Kuna (11 bramek), a Wiktoria Nowak została najlepszym bramkarzem.


NOWY PODZIAŁ NA GRUPY ROCZNIKA 2005-2006 

Nowy podział obowiązuje od 24 listopada br.

Zawodnicy trenują tylko w grupach, do których zostali przypisani, chyba że wcześniej zawodnik poinformuje trenera o przyjściu do innej grupy i trener wyrazi zgodę

Grupa A – trener Robert
Treningi: wtorek – godz.18.45-20.00 i piątek – godz. 18.00-19.15 na Hali w Komorowie.
ZAJĘCIA DO 1 GRUDNIA, POTEM PRZERWA DO KOŃCA ROKU, WZNOWIENIE ZAJĘĆ OD STYCZNIA 2016 r.

  • 1. Cecelski Łukasz
  • 2. Dębski Nikodem
  • 3. Gębarowski Kuba
  • 4. Jałtoszuk Michał
  • 5. Kąkol Piotr
  • 6. Kiss Aleks
  • 7. Kuna Marcin
  • 8. Kwiatkowski Kacper
  • 9. Makarenko Adam
  • 10. Nowak Wiktoria 
  • 11. Romankiewicz Maks
  • 12. Romankiewicz Mikołaj

Grupa B – trener Mateusz
Treningi:  wtorek – godz.20.00-21.15  i sobota – godz. 10.30-12.00 na Hali w Komorowie,       

  • 1. Bąk Cyprian
  • 2. Charmuszko Mateusz
  • 3. Grel Jakub
  • 4. Kasperuk Ernest 
  • 5. Krawczyk Mateusz
  • 6. Nowak Michał
  • 7. Obszarski Antek
  • 8. Paradowski Janek
  • 9. Pogoński Kamil
  • 10. Regulski Bartosz
  • 11. Szot Kacper

GRUPA A – TURNIEJ ORZEŁ CUP

Data: 21 listopada (sobota)
Zbiórka: godz. 12:30, Hala DOSIR Warszawa, ul. Szanajcy 17/19
Stroje: niebieskie
Powołani:

  1. Kuna Marcin
  2. Kąkol Piotr
  3. Nowak Wiktoria
  4. Cecelski Łukasz
  5. Romankiewicz Mikołaj
  6. Romankiewicz Maks
  7. Kiss Aleks
  8. Dębski Nikodem

Wpisowe: 250 zł  (ok. 30 zł/os.)

harmonogram turnieju: http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,2773118,szczegolowy-harmonogram-turnieju-mlodzikow-2005-21112015.html

regulamin: http://uks-orzel.futbolowo.pl/menu,116,77,regulamin-orzel-cup-.html


GRUPA A – PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ I NAJBLIŻSZE PLANY

Grupa A zakończyła rozgrywki Orlików U-11 MZPN na trzecim miejscu w swojej grupie. W 10 meczach zgromadziliśmy 15 punktów (bilans bramkowy 52-41).

Końcowa tabela jest dostępna na stronie: http://www.mzpn.pl/index.php?el=tabe,2,1&season=2015/2016&play=13143

Gratulujemy i dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

Dopóki pogoda będzie dopisywać w dalszym ciągu będziemy trenować na Orliku.

W najbliższym czasie, a dokładnie 21 listopada weźmiemy udział w halowym turnieju Orzeł Cup. Harmonogram turnieju jest już dostępny na stronie organizatora: http://uks-orzel.futbolowo.pl/news,2773118,szczegolowy-harmonogram-turnieju-mlodzikow-2005-21112015.html

Listę powołanych na turniej trener poda w najbliższym czasie.

Przypominamy także o:

  1. Walnym Zebraniu połączonym z oficjalnym zakończeniem rundy jesiennej (sobota, 14 listopada, godz. 15.00, Orlik w Sokołowie)
  2. wpłatach na polisę NNW – ubezpieczenie jest obowiązkowe, niezależnie od posiadanych przez siebie ubezpieczeń (do tej pory wpłaciło 11 z 20 osób)
  3. zdjęciach do kart licencyjnych (brakuje nam jeszcze zdjęć 3 osób)
  4. bieżącym regulowaniu składek

X KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW B – TUR JAKTORÓW     3-7

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 2x Michał Nowak, 1x Wiktoria Nowak

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michał Nowak, Kacper Szot, Kamil Pogoński, Ernest Kasperuk, Antoni Obszarski, Maksymilian Romankiewicz, Cyprian Bąk


X KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW A – ORZEŁ BANIOCHA     15-0

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 4x Aleks Kiss, 3x Marcin Kuna, 3x Piotr Kąkol, 2x Wiktoria Nowak, 2x Łukasz Cecelski, 1x Maks Romankiewicz.

Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotr Kąkol, Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Marcin Kuna, Kacper Kwiatkowski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z TUREM JAKTORÓW

Data: 7 listopada (sobota)

Zbiórka: 12:30 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 13.30

Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry

Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Wiktoria Nowak
  • Michał Nowak
  • Cyprian Bąk
  • Bartosz Regulski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Antoni Obszarski
  • Kacper Szot
  • Kamil Pogoński
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Nikodem Dębski

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ORŁEM BANIOCHA

Data: 7 listopada (sobota)

Zbiórka: 10.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.00

Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Michał Jałtoszuk
  • Kuba Gębarowski
  • Aleks Kiss
  • Marcin Kuna
  • Kacper Kwiatkowski

IX KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC LESZNOWOLA – FC KOMORÓW A      1-4

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 2x Piotr Kąkol, Adam Makarenko, Aleks Kiss.

Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotr Kąkol, Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski, Adam Makarenko.


GRUPA A – PRZEŁOŻONY TRENING

Najbliższy trening grupy A odbędzie się we wtorek, 27 października (zamiast poniedziałku) o godz. 17.30.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z FC PŁOCHOCIN

Data: 25 października (niedziela)

Miejsce: Płochocin, ul. Lipowa 3

Zbiórka: 11.15 na miejscu, początek meczu o godz. 12.00

Stroje: niebieskie 

Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Michał Nowak
  • Jakub Grel
  • Ernest Kasperuk
  • Bartosz Regulski
  • Kacper Szot
  • Nikodem Dębski
  • Wiktoria Nowak
  • Jan Paradowski
  • Mateusz Charmuszko
  • Kamil Pogoński
  • Kacper Kwiatkowski
  • Cyprian Bąk

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z FC LESZNOWOLA

Data: 23 października (piątek)

Miejsce: Lesznowola, ul. Szkolna 6 (boisko przy szkole)

Zbiórka: 17.15 na miejscu, początek meczu o godz. 18.00

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Nikodem Dębski
  • Kuba Gębarowski
  • Aleks Kiss
  • Marcin Kuna
  • Adam Makarenko

VIII KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW B – BŁĘKITNI KORYTÓW   3-6

Wszystkie bramki dla FC Komorów zdobył Nikodem Dębski.

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michał Nowak, Bartosz Regulski, Kacper Szot, Ernest Kasperuk, Kacper Kwiatkowski, Kuba Gębarowski, Maksymilian Romankiewicz, Aleksander Kiss, Nikodem Dębski.


VIII KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW A – UNIA BORYSZEW     6-8

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 4x Piotr Kąkol, 2x Maksymilian Romankiewicz.

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Łukasz Cecelski, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotr Kąkol, Maks Romankiewicz, Aleks Kiss, Nikodem Dębski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z BŁĘKITNYMI KORYTÓW

Data: 17 października (sobota)

Zbiórka: 12.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 13.00

Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry

Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Wiktoria Nowak
  • Michał Nowak
  • Ernest Kasperuk
  • Kacper Szot
  • Antoni Obszarski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Jakub Gębarowski
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Aleksander Kiss
  • Nikodem Dębski
  • Bartosz Regulski
  • Janek Paradowski

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z UNIĄ BORYSZEW

Data: 17 października (sobota)

Zbiórka: 10.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 10.45

Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Nikodem Dębski
  • Kuba Gębarowski
  • Aleks Kiss
  • Marcin Kuna

VII KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

MILAN MILANÓWEK II – FC KOMORÓW B     2-3

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Mikołaj Romankiewicz, Wiktoria Nowak, bramka samobójcza.

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michał Jałtoszuk, Ernest Kasperuk, Jakub Grel, Cyprian Bąk, Michał Nowak, Jakub Gębarowski, Maksymilian Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Antoni Obszarski, Kacper Szot.


VII KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

LUKS SET LESZNOWOLA – FC KOMORÓW A     4-2

Bramki dla FC Komorów zdobyli Adam Makarenko i Piotr Kąkol.


GRUPA B – PRZEŁOŻONY TRENING

Czwartkowy trening grupy B jest wyjątkowo w tym tygodniu przełożony na piątek, na godz. 17.30.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z MILANEM II MILANÓWEK

Data: 10 października (sobota)

Miejsce: Milanówek, ul. Turczynek 8

Zbiórka: najpóźniej 9:15 na miejscu, początek meczu o godz. 10:00

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Michał Jałtoszuk
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Cyprian Bąk
  • Michał Nowak
  • Kacper Kwiatkowski
  • Jakub Gębarowski
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Antoni Obszarski
  • Aleksander Kiss
  • Kacper Szot

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z LUKS SET LESZNOWOLA

Data: 8 października (czwartek)

Miejsce: Lesznowola, ul. Szkolna 6 (boisko przy szkole)

Zbiórka: 16:30 na miejscu, początek meczu o godz. 17.15

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Adam Makarenko
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Aleks Kiss
  • Marcin Kuna
  • Nikodem Dębski

Jeżeli ktoś z powołanych zawodników nie ma możliwości dojazdu na mecz, proszę o kontakt z trenerem.


VI KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW B – SPORTING GRODZISK MAZ.     5-5

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Kacper Kwiatkowski, Mikołaj Romankiewicz, Kuba Gębarowski, Piotr Kąkol, Mateusz Charmuszko.


VI KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW A – ŻYRARDOWIANKA     3-5

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Nikodem Dębski, Aleks Kiss, Adam Makarenko.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ

Data: 3 października (sobota)

Zbiórka: 10.15 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.00

Stroje: niebieskie + dodatkowo zabieramy białe getry

Powołani:

  •  Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Adam Makarenko
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Aleks Kiss
  • Nikodem Dębski
  • Antek Obszarski
  • Michał Jałtoszuk

GRUPA B – MECZ LIGOWY ZE SPORTINGIEM GRODZISK MAZ.

Data: 3 października (sobota)

Miejsce: Orlik w Sokołowie

Zbiórka: 12.30 na miejscu, początek meczu o godz. 13.30

Stroje: niebieskie + dodatkowo czerwone (Ci którzy nie zwrócili ich jeszcze trenerowi po obozie muszą je obowiązkowo zabrać ze sobą na mecz) oraz białe getry

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Cyprian Bąk
  • Mateusz Charmuszko
  • Jan Paradowski
  • Bartosz Regulski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Jakub Gębarowski
  • Kuba Kowalski (badania lekarskie)
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Piotr Kąkol

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt do trenera Mateusza – tel. 694 284 818.


V KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

TUR JAKTORÓW – FC KOMORÓW B    2:3

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Wiktoria Nowak, Antoni Obszarski, Maksymilian Romankiewicz

Zagraliśmy w składzie: Wiktoria Nowak, Michał Nowak, Ernest Kasperuk, Bartosz Regulski, Cyprian Bąk, Antoni Obszarski, Jakub Gębarowski, Maksymilian Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz.


V KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

ORZEŁ BANIOCHA – FC KOMORÓW A     0-4

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 2x Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z TUREM JAKTORÓW

Data: 26 września (sobota)

Miejsce: Jaktorów, ul. Warszawska 88

Zbiórka: 10.15 na miejscu, początek meczu o godz. 11.00

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Michał Nowak
  • Antoni Obszarski
  • Bartosz Regulski
  • Jakub Gębarowski
  • Maksymilian Romankiewicz
  • Ernest Kasperuk
  • Jakub Grel
  • Cyprian Bąk

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ORŁEM BANIOCHA

Data: 26 września (sobota)

Miejsce: Baniocha, ul. Szkolna 1

Zbiórka: 13.30 przy szkole w Komorowie, początek meczu o godz. 15.00

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Marcin Kuna
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Aleks Kiss

IV KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW A – FC LESZNOWOLA     8:6

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 4x Marcin Kuna, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol, Wiktoria Nowak, Aleks Kiss.


IV KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW B – FC PŁOCHOCIN   2:1

Obydwie bramki dla FC Komorów zdobył Aleksander Kiss.

Zagraliśmy w składzie:  Wiktoria Nowak, Jakub Grel, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Regulski, Ernest Kasperuk, Cyprian Bąk, Aleksander Kiss, Nikodem Dębski, Maksymilian Romankiewicz, Mikołaj Romankiewicz, Piotr Kąkol.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z FC LESZNOWOLA

Data: 22 września (wtorek)

Zbiórka: 16.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 17.30

Stroje: niebieskie + dodatkowo czerwone (Ci którzy nie zwrócili ich jeszcze trenerowi po obozie muszą je obowiązkowo zabrać ze sobą na mecz) oraz białe getry

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Antek Obszarski
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Marcin Kuna 
  • Michał Jałtoszuk
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Adam Makarenko
  • Aleks Kiss

GRUPA B – MECZ LIGOWY Z FC PŁOCHOCIN

Data: 20 września (niedziela)

Zbiórka: 10.00 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.00

Stroje: niebieskie + dodatkowo czerwone (Ci którzy nie zwrócili ich jeszcze trenerowi po obozie muszą je obowiązkowo zabrać ze sobą na mecz) oraz białe getry

Powołani: 

  • Wiktoria Nowak
  • Michał Nowak
  • Kuba Grel
  • Ernest Kasperuk
  • Antek Obszarski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Aleks Kiss
  • Nikodem Dębski
  • Maks Romankiewicz
  • Kuba Gębarowski
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Cyprian Bąk
  • Piotr Kąkol
  • Bartosz Regulski

III KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

BŁĘKITNI KORYTÓW – FC KOMORÓW B   9:2

Bramki dla FC Komorów zdobył Aleksander Kiss.

Zagraliśmy w składzie:  Wiktoria Nowak, Jakub Grel, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Regulski, Antoni Obszarski, Cyprian Bąk, Aleksander Kiss, Nikodem Dębski, Mateusz Charmuszko, Jan Paradowski. 


II KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW B – MILAN II MILANÓWEK   2:12

Bramki dla FC Komorów zdobyli Maksymilian Romankiewicz oraz Aleksander Kiss.

Zagraliśmy w składzie:  Michał Nowak, Jakub Grel, Ernest Kasperuk, Jakub Kowalski, Maksymilian Romankiewicz, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Regulski, Antoni Obszarski, Cyprian Bąk, Aleksander Kiss, Nikodem Dębski, Mateusz Charmuszko, Jan Paradowski.


GRUPA B – MECZ LIGOWY Z BŁĘKITNYMI KORYTÓW

Data: 16 września (środa)

Miejsce: Stadion w Korytowie, ul Szkolna 1

Zbiórka: 16:40 na miejscu, początek meczu o godz. 17.30

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Antoni Obszarski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Jakub Grel
  • Ernest Kasperuk
  • Bartosz Regulski
  • Jakub Kowalski
  • Cyprian Bąk
  • Wiktoria Nowak
  • Mateusz Charmuszko
  • Aleksander Kiss
  • Nikodem Dębski
  • Jan Paradowski
W razie, gdyby któryś z powołanych zawodników nie miał możliwości dojazdu na mecz, to proszę o informację do trenera w celu zorganizowania dla nich transportu.

III KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

UNIA BORYSZEW – FC KOMORÓW 2005A     9:1

Bramkę dla FC Komorów zdobył Marcin Kuna.


NOWY PODZIAŁ NA GRUPY ROCZNIKA 2005-2006 

Nowy podział obowiązuje od poniedziałku 14 września.

Zawodnicy trenują tylko w grupach, do których zostali przypisani (zasada ta nie dotyczy rocznika 2007 i osób wspierających rocznik 2004).

Grupa A – trener Robert

Treningi: poniedziałki i czwartki, godz. 17.30-19.00 na Orliku w Sokołowie.

  • 1. Cecelski Łukasz
  • 2. Dębski Nikodem
  • 3. Gębarowski Kuba
  • 4. Jałtoszuk Michał
  • 5. Kąkol Piotr
  • 6. Kiss Aleks
  • 7. Kuna Marcin
  • 8. Kwiatkowski Kacper
  • 9. Makarenko Adam
  • 10. Nowak Wiktoria
  • 11. Obszarski Antek
  • 12. Romankiewicz Maks
  • 13. Romankiewicz Mikołaj

Grupa B – trener Mateusz

Treningi: w najbliższym tygodniu wtorek i czwartek, godz. 17.30-19.00,

                  od 21 września – poniedziałki i czwartki, godz. 17.30-19.00.

  • 1. Bąk Cyprian
  • 2. Charmuszko Mateusz
  • 3. Grel Jakub
  • 4. Kasperuk Ernest
  • 5. Kowalski Jakub
  • 6. Nowak Michał
  • 7. Pogoński Kamil
  • 8. Regulski Bartosz
  • 9. Szot Kacper
  • 10. Paradowski Janek
  • 11. Walczak Piotr

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z UNIĄ BORYSZEW

Data: 12 września (sobota)

Miejsce: Stadion Orkana – Sochaczew, ul. Warszawska 80

Zbiórka: 13.00 przy szkole w Komorowie, początek meczu o godz. 14.30

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Antek Obszarski
  • Łukasz Cecelski
  • Piotr Kąkol
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Marcin Kuna
  • Michał Jałtoszuk
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski

GRUPA B – MECZ LIGOWY Z MILANEM MILANÓWEK

Data: 9 września (środa)

Zbiórka: 16.10 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 17.00

Stroje: niebieskie + dodatkowo czerwone (Ci którzy nie zwrócili ich jeszcze trenerowi po obozie muszą je obowiązkowo zabrać ze sobą na mecz) oraz białe getry

Powołani:

  • Michał Jałtoszuk
  • Michał Nowak
  • Kuba Grel
  • Ernest Kasperuk
  • Antek Obszarski
  • Kacper Kwiatkowski
  • Mateusz Charmuszko
  • Aleks Kiss
  • Nikodem Dębski
  • Kuba Kowalski
  • Janek Paradowski
  • Maks Romankiewicz

II KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

FC KOMORÓW 2005A – LUKS SET LESZNOWOLA     2:5

Bramki dla FC Komorów zdobyli: Piotr Kąkol i Marcin Kuna.


GRUPA A – MECZ LIGOWY Z LUKS SET LESZNOWOLA

Data: 5 września (sobota)

Zbiórka: 10.45 na Orliku w Sokołowie, początek meczu o godz. 11.30

Stroje: niebieskie + dodatkowo czerwone (Ci którzy nie zwrócili ich jeszcze trenerowi po obozie muszą je obowiązkowo zabrać ze sobą na mecz) oraz białe getry

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Aleks Kiss
  • Łukasz Cecelski
  • Adam Makarenko
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Marcin Kuna 
  • Michał Jałtoszuk
  • Piotr Kąkol
  • Nikodem Dębski

TRENINGI GRUPY A

Treningi grupy A będą się odbywały na Orliku w Sokołowie we wtorki i czwartki w godz. 17.30-19.00.


I KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

SPORTING GRODZISK MAZ. – FC KOMORÓW 2005B     5:1

Bramkę dla FC Komorów zdobył Adam Makarenko.

Zagraliśmy w składzie: Michał Jałtoszuk, Michał Nowak, Wiktoria Nowak, Kacper Kwiatkowski, Bartosz Regulski, Cyprian Bąk, Adam Makarenko, Jakub Grel, Ernest Kasperuk, Nikodem Dębski


I KOLEJKA LIGI ORLIKÓW U-11

ŻYRARDOWIANKA – FC KOMORÓW 2005A     3:7

Bramki dla FC Komorów zdobyli: 5x Adam Makarenko, 1x Aleks Kiss, 1 bramka samobójcza.


 GRUPA B – MECZ LIGOWY Z UKS SPORTING

Data: 29 sierpnia (sobota)

Godzina: zbiórka na miejscu o 13.40, początek meczu o godz. 14.30

Miejsce: Orlik w Grodzisku Mazowieckim, ul. Westfala 3a

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Kacper Kwiatkowski
  • Bartosz Regulski
  • Jakub Grel
  • Ernest Kasperuk
  • Nikodem Dębski
  • Wiktoria Nowak
  • Michał Jałtoszuk
  • Cyprian Bąk
  • Antoni Obszarski
  • Adam Makarenko

GRUPA A – MECZ LIGOWY Z ŻYRARDOWIANKĄ

Data: 29 sierpnia (sobota)

Godzina: 8.40 zbiórka przy szkole w Komorowie, początek meczu o godz. 10.00

Miejsce: Orlik w Żyrardowie, ul. Jasna 11

Stroje: niebieskie

Powołani:

  • Wiktoria Nowak
  • Aleks Kiss
  • Łukasz Cecelski
  • Adam Makarenko
  • Mikołaj Romankiewicz
  • Maks Romankiewicz
  • Marcin Kuna 
  • Michał Jałtoszuk
  • Kuba Gębarowski
  • Kacper Kwiatkowski

TRENING GRUPY A

W czwartek 27 sierpnia o 17.30 na Orliku w Sokołowie odbędzie się trening grupy A.